Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co jak ktoś nie będzie chciał sprzedać ?

 

Spoko, przede wszystkim maja zaczynac od najstarszych, tak ze byc moze przesadzilem z tym ze za dwa lata juz nie kupisz. Ale jesli ktos nie bedzie chcial sprzedac, to on bedzie musial ponosic koszty, czyt. placic Łunii (albo ... samemu zrecycylingowac :? ). Nazwalbym ta akcje FHI po prostu dzialaniem "ratowniczym".

 

 

Nie martwcie sie STI bedzie mozna kupic np. w Rosji.

 

No no, z tym bym uwazal! Niedawno do salonu zajechal gosc, ktory sobie sprowadzil Impreze 2.0 z Litwy i po 4 tygodniach go pokaralo - spotkal go grad i autentycznie wszystko, maska, blotniki, dach, wszystko bylo tak powyginane, ze sie nadaje do wymiany, zadna blacharka nie pomoze :twisted: Matka natura sojusznikiem SIPu :mrgreen:

 

Ale generalnie to fakt, w Rosji beda STIe, bo oni wogole biora samochody inna droga, koleja transsyberyjska cy cus ;)

W Rosji mają coś szybszego niż STI:

Łada vs Subaru Impreza

:shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie sie STI bedzie mozna kupic np. w Rosji. Tam nie ma wymogu spelniania chorych norm "euro ####"

 

No wszystko fajnie - to co w takim razie z Evo, już nie mówiąc o innych markach produkujących wozy spalające jeszcze więcej, niż STI??? Czy to znaczy, że one spełniają normy euro ####, oraz że to subaru kimnęło sobie i zapomniało skonstruować silniki spełniające normy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wizualizacja Car Magazine. Zwracam uwagę na dopisek:

 

"CAR Online’s exclusive artist's impression is based on the styling of the standard new hatchback Impreza, with input from Subaru insiders who have shaped the new STi."

 

Adres artykułu: http://www.carmagazine.co.uk/secret_new ... 741&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi w automacie ?

 

Wnętrze to już nie STI, a 1.5.

 

 

Tak też pomyślałem. Bardzo profesjonalnie.

Potencjalni klienci oglądają i myślą sobie, że topowy model Subaru za prawie 200.000 "wygląda tak dobrze". Pokrętła z przed 15 lat .... itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też pomyślałem. Bardzo profesjonalnie.

Potencjalni klienci oglądają i myślą sobie, że topowy model Subaru za prawie 200.000 "wygląda tak dobrze". Pokrętła z przed 15 lat .... itp.

 

Jeśli dotrą do oryginalngo artykułu w Car Magazine, to tak nie pomyślą :twisted:.

 

"The STi will come with the option of a large, high-mounted sat-nav screen and inputs for MP3 players and games consoles, as seen on this US-spec 2.5i pictured here."

 

PS. Co nie zmienia faktu, że wnętrze w STI będzie na pewno dużo bardziej spartańskie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przede wszystkim maja zaczynac od najstarszych, tak ze byc moze przesadzilem z tym ze za dwa lata juz nie kupisz. Ale jesli ktos nie bedzie chcial sprzedac, to on bedzie musial ponosic koszty, czyt. placic Łunii

 

Wracając do tego wątku: jak to się ma do tego, że mój STI spełnia normę Euro4? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, z tym bym uwazal! Niedawno do salonu zajechal gosc, ktory sobie sprowadzil Impreze 2.0 z Litwy i po 4 tygodniach go pokaralo - spotkal go grad i autentycznie wszystko, maska, blotniki, dach, wszystko bylo tak powyginane, ze sie nadaje do wymiany, zadna blacharka nie pomoze :twisted: Matka natura sojusznikiem SIPu :mrgreen:

 

:roll: To już wiem dlaczego, Subaraki z poza Polski się psują, abo dokładniej, kto je psuje...

"Dobrze życzący" wysłannik SIP... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wizualizacja Car Magazine. Zwracam uwagę na dopisek:

 

"CAR Online’s exclusive artist's impression is based on the styling of the standard new hatchback Impreza, with input from Subaru insiders who have shaped the new STi."

 

Adres artykułu: http://www.carmagazine.co.uk/secret_new ... 741&page=1

 

Przemeq zeby znowu nie bylo, ze tlumaczysz wszystkim "to tylko wizualizacje", nie ma oficjalnych zdjec. Poczekajmy na oficjalne zdjecia...po dwoch tygodniach oficjalne zdjecia pokazaly to samo co wczesniej marne photoshopy :mrgreen: Bazujac na doswiadczeniu, powinienies powiedziec, cholerka STI moze tak wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwoch tygodniach oficjalne zdjecia pokazaly to samo co wczesniej marne photoshopy :mrgreen:

 

OK - można podzielić photoshopy na dwie grupy: te, które są wyłącznie wymysłem i te, które powstały na podstawie dostrzeżonego gdzieś egzemplarza testowego oklejonego styropianem, czy wozu dostrzeżonego gdzieś na placu, w fabryce etc. Co do tych drugich - zgoda; tak jest jak piszesz. Co do tych pierwszych, powiem tyle, że żałuję, że nie trzymam archiwum kolejnych "100% pewnych zdjęć nowej imprezy" - materiał byłby mocno rozrywkowy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, z tym bym uwazal! Niedawno do salonu zajechal gosc, ktory sobie sprowadzil Impreze 2.0 z Litwy i po 4 tygodniach go pokaralo - spotkal go grad i autentycznie wszystko, maska, blotniki, dach, wszystko bylo tak powyginane, ze sie nadaje do wymiany, zadna blacharka nie pomoze :twisted: Matka natura sojusznikiem SIPu :mrgreen:

 

no no, tylko mi tu nie gosc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka, to Ti? :mrgreen: Serio, to wspolczuje ;)

 

jak to się ma do tego, że mój STI spełnia normę Euro4?

 

Szczerze? Nie mam pojecia. Podejrzewam, ze beda "wycofywac" jak wejdzie EURO5. Jak ze wszystkimi takimi normami, strasznie to pokrecone... moze michal bedzie wiedzial cos wiecej, albo Subaryta, bo byl teraz w Japonii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka, to Ti? :mrgreen: Serio, to wspolczuje ;)

 

jak to się ma do tego, że mój STI spełnia normę Euro4?

 

Szczerze? Nie mam pojecia. Podejrzewam, ze beda "wycofywac" jak wejdzie EURO5. Jak ze wszystkimi takimi normami, strasznie to pokrecone... moze michal bedzie wiedzial cos wiecej, albo Subaryta, bo byl teraz w Japonii?

 

 

To musieli by wycofać wszystko co sprzedali do końca 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than, malpo przestan mi to mrugac natychmiastowo.

jest czego wspolczuc. subarkowi i mnie biduli, ktora ten koszmar przezyla na srodku jedynej w kraju naszym autostrady. brrrr.

 

czy mi sie wydaje, czy cos slabe blachy nasi bracia japonscy robia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...