Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Milek zdięcie było wrzucone przez Przemeq'a :wink:

 

Oj Milek, masz u mnie krechę - i to nie kreskę, a krechę :mrgreen:.

 

Michal - różnica 10% w akcyzie to oczywiście w ostatecznej cenie większy udział, ale chyba nie jest to 30%... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co ciekawe - między WRXem, a EVO IX P01 jest tylko 15k PLN różnicy...

 

Az glupio WRXa kupic, choc bardzo WRXy lubie. Poza tym to koniec WRX w Europie poki co, wiec moze jednak warto :mrgreen:

 

michal - a Ty też będziesz miał rezonator wydechu..? Żeby ciszej było..?

 

U mnie w landrynie bedzie leb urywalo. A spec.D mial nie bede jednak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Milek, masz u mnie krechę - i to nie kreskę, a krechę

 

zobaczymy czy dotrzymasz obietnicy ;) ale najpierw ty wciagasz :mrgreen:

 

Witek...... bedzie walka na gole klaty.... ta zniewaga krwi wymaga :lol:

 

Czy jestem jedynym rodzynkiem oprocz Andrzeja K. , ze dostrzegam potencjal w nowej Imprezce? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se kup. Plan awaryjny juz opracowany i wdrozony. Black Mamby is comming back.

 

 

Mhm. S.E. zostaje?

 

 

Co what?

 

To nie będzie WRXa w Europie?

 

Co za [moderator czuwa]-up.

 

A tak w ogóle - zastanawia mnie fakt - dlaczego na subaru.co.jp - nie ma żadnej informacji na temat nowej Imprezy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
To nie będzie WRXa w Europie?

 

Nie bedzie. A nowe STI dopiero za rok, wiec kto zyw biegiem do salonu po ostatnie WRXy i STI :)

Że ponoć Europa nie ujrzy sedana to wiemy, ale TO ... ?!

Mam nadzieję, że to jedynie jakieś nieporozumienie, bo naprawdę zaczynam się martwić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy nie sprowadza się to cały czas do tego samego ?

 

Patrząc obiektywnie.... Będzie mniej Imprez.. przynajmniej w Polsce, bo kupią tylko zapaleńcy... Dla wyglądu ( stara Impreza mogła... mogła sie podobać ) nikt nie wyda ponad 100 000 jeżeli znajdzie samochód podobny wizualnie ale za połowę ceny...

I to jest dobra wiadomość :-)

 

Patrząc obiektywnie, będzie więcej Imprez w Polsce. Szary "Kowalski", który do tej pory salon Subaru omijał szerokim łukiem, teraz wejdzie i zamiast kolejnego Focusa czy Golfa kupi "ładnego", bezawaryjnego, bezpiecznego, przestronnego hatchbacka z oszczędnym silnikiem Diesla za 90.000 zł (zamin [you] zaoponujesz, zobacz cenę Imprezy 2.0). Chyba, że zmieniając z Niemieckiego na Japoński wybierze Toyotę. Bo Honda Civic stanowczo dla "Kowalskiego" zbrzydła...

 

Od wejścia nowej Imprezy na rynek będę oczekiwał, że marketing SIP wprost zasypie nas reklamami wizerunkowymi, gdzie Impreza będzie pokazywana nie jako spadkobierca samochodu sportowego, ale jako bezawaryjny, oszczędny i bezpieczny samochód rodzinny. Bo w końcu (kurka!) taki jest...

 

Subaru od zawsze promowało bezpieczeństwo. Bezdyskusyjnie tak jest. Dla "normalnych" czy też "kowalskich", mniejsza o większość, to bezpieczeństwo, bezawaryjność i funkconalność grają pierwsze skrzypce przy wyborze auta. Napęd 4x4, bo tak po krótce nazywany jest napęd Subaru, również zachęca działkowiczów i klub partyjnych emerytów do wyboru naszej marki. Nie w tym rzecz Panowie. Subaru od zawsze jeździ jak Subaru, pod maską grają boxery, i ja bynajmniej właśnie to kocham najbardziej w tych autach. Faktem jest, że w codziennej eksploatacji margines bezpieczeństwa za kierownicą Subaru wzrasta wręcz o połowę. To dużo, biorąc pod uwagę stan naszych nawierzchi (dróg) :roll: Tułmaczę to "kowalskiemu", a on, że Subaru to dużo pali, bo właśnie ten napęd i w ogóle :roll: Klient wychodzi.

Za pół roku wraca ten sam "Kowalski", za oknem biało. Wchodzi, trze kozaczkami o wykładzinkę i mówi, witam, witam Panie! Panie, bo ja pod marketem, kawałek górki było, ni cholery podjechać ni mogłem, a ten co stał obok, rozumiesz Pan, pojechał. Patrzę, Subaru, jak Subaru to myślę że to jednak bezpieczny samochód. Ja taki chcę...

no i sami wiedziecie...cyk cyk i jest umówka :wink:

 

Różnie się sprzedaje te auta, w każdym kliencie wyczuwamy jego potrzeby, każdy z nas szuka czegoś innego. To co nas wszystkich Forumowiczów łączy to miłość do Subaru , a czy jest to design?? Zawsze myślałem, że tu chodzi o dobry sex, czyli o to czego nie widać a naprawdę dobrze czuć, (zwane dalej napędem w szerokim tego słowa znaczeniu) :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Raju :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...