Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakaś zakulisowa prezentacja. Po obejrzeniu tego filmu nawet zaczyna mi się podobać. Jeszcze go dopieszczą (STI) i będzie się większości podobać ;)

 

 

 

jak na razie koszmar :sad:

 

 

Racja :sad: , strasznie to wygląda. Nie ma ten samochód nic, żadnej iskry.

Idą ciężkie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmar to ten WRX z 2001 a ten 2003 to też koszmar( może mniejszy) przy tym nowym :mrgreen: Prawda Przemeq :cool:

ps. na kawe miales wpasc i zamowic :mrgreen:

AK

 

Ma Pan racje, pojawienie się WRXsa po GT to musiał być szok :!: Teraz to takie gadanie, za dobrze w du...e ja kto mój Dziadek mawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zakulisowa prezentacja. Po obejrzeniu tego filmu nawet zaczyna mi się podobać. Jeszcze go dopieszczą (STI) i będzie się większości podobać ;)

 

 

 

jak na razie koszmar :sad:

 

 

Racja :sad: , strasznie to wygląda. Nie ma ten samochód nic, żadnej iskry.

Idą ciężkie czasy.

 

Gdyby ten Opel Astra GTC mial normalne tylne boczne szyby to nie wiem... :roll: ..czy nie bylby nawet ładniejszy od nowej Imprezy (nie WRX) :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasa podaje, że we wrześniu.

 

We wrześniu to raczej w US...

 

Co do cen, to nie sądzę, by się jakkolwiek zmieniły - główne czynniki cenotwórcze (silnik, zawias), zostają bez większych zmian w stosunku do MY'06-07. Może najwyżej trzeba będzie dopłacić za ramki, których dotychczas nie było :twisted:.

 

PS. O kurde - MY'08 w podpisie :?: :!: :?: :shock:

 

 

Nie zapominaj o konkurencji. Cena Evo IX 280KM w okolicach 150.000 pln nie jest bez znaczenia. Jeżeli WRX MY08 będzie kosztował tyle co teraz i wyglądał tak jak wygląda to nie rokuję kolejek w salonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zakulisowa prezentacja. Po obejrzeniu tego filmu nawet zaczyna mi się podobać. Jeszcze go dopieszczą (STI) i będzie się większości podobać ;)

 

 

 

jak na razie koszmar :sad:

 

 

Racja :sad: , strasznie to wygląda. Nie ma ten samochód nic, żadnej iskry.

Idą ciężkie czasy.

 

Gdyby ten Opel Astra GTC mial normalne tylne boczne szyby to nie wiem... :roll: ..czy nie bylby nawet ładniejszy od nowej Imprezy (nie WRX) :mrgreen:

AK

 

Panie Andrzeju, no nie byłby tylko jest ładniejszy :!: :mrgreen: ,

 

zresztą to nie sąd nad oplem GTC tylko nad Imprezą 2008 :lol: i dobrze bo miałbym kilka przykrych słów dla gości z Opla.

Człowiek okazjonalnie zaliczy 2-3 Słomki i kolumna kierownicy do wymiany (dobrze, że na gwarancji) bo bym chyba

krwotoku z uszu dostał jakbym miał za to zapłacić. Nie mówię już o przegubach - ech, szkoda gadać :cry: .

 

Ja już chce dołączyć do ekipy subaru, no ale jak tak dalej pójdzie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasa podaje, że we wrześniu.

 

We wrześniu to raczej w US...

 

Co do cen, to nie sądzę, by się jakkolwiek zmieniły - główne czynniki cenotwórcze (silnik, zawias), zostają bez większych zmian w stosunku do MY'06-07. Może najwyżej trzeba będzie dopłacić za ramki, których dotychczas nie było :twisted:.

 

PS. O kurde - MY'08 w podpisie :?: :!: :?: :shock:

Jest możliwe, że będzie tak jak piszesz. O polskiej dacie przeczytałem w majowym numerze automoto, ale może to tylko wróżenie z fusów.

 

PS. MY'08 w podpisie - nazwałbym to antycypacją przyszłości :cool: Przestał mnie obchodzić ten "dizajn" i w myślach już nim jeżdże :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestał mnie obchodzić ten "dizajn" i w myślach już nim jeżdże :razz:

 

Może jestem dziwny, ale ja wolałbym trochę gorzej jeżdżące auto, ale za to nieporównywalnie ładniejsze.

 

 

Myślisz, że jest Szadokiem?

 

Tym gangsterem? Nie bardzo. On ma inne imię :razz:

 

 

Mam nadzieję, że szybko mu zrobią asslifting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arno te EVO X to normalnie Alfa Romeo z tyłu :shock:

Impreza MY08 ma być w Polsce we Wrześniu.Diesel grudzień /styczeń

Pozdr.AK

 

 

Diesel grudzień/styczeń ? W takim razie OBK diesel lada moment ?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arno te EVO X to normalnie Alfa Romeo z tyłu :shock:

Impreza MY08 ma być w Polsce we Wrześniu.Diesel grudzień /styczeń

Pozdr.AK

No, cos w tym jest. I powstaje pytanie dreczace, co lepsze (estetycznie) Alfa czy Lacetti?

A z drugiej strony - i tak nie wezme EVOx, wiec mi to zasadniczo powiewa. A ze roznica miedzy evo9 a evo x jest olbrzymia, a srodek Imprezy w zasadzie prawie taki sam.... to ludzi bedzie ciagnac w tamta strone.... Sa osoby, nieznajace sie na sporcie motorowym, ktore uwazaja Imprezy dzisiejsze, za obrzydliwie brzydkie, podklasowe samochody.

I o czym tu mowic. Subaru sie zawzielo, ze bedzie ludzi brac na lep 4X4, niezawodnosci itepe a nie na design i siedemnascie wizyt rocznie w serwisie. - tak tylko rzucam mysli na wiatr. prosze sie nie czepiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

 

Lepiej Alfa z tylu niz Daewoo z przodu

 

 

:mrgreen:

 

Generalnie tak :mrgreen:

 

Adam12 OBK diesel też w tym czasie ale do OBK to mi ten diesel jakoś nie pasuje

może jakiś wiekszy zrobią niedlugo :?:

Pozdr.AK

 

Też bym wolał 3.0 ale chyba jeszcze długo trzeba poczekać. Z drugiej strony skoro 2.5 MT w miarę daje radę to 2.0 diesel z lepszym momentem pewnie też będzie w miarę OK.

Tak czy inaczej w jednym momencie pojawią się dwie opcje do zamiany mojego OBK.

Obiecujące jest to, że Impreza będzie miała trochę więcej miejsca w środku. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

 

Lepiej Alfa z tylu niz Daewoo z przodu

 

 

:mrgreen:

 

Generalnie tak :mrgreen:

 

Adam12 OBK diesel też w tym czasie ale do OBK to mi ten diesel jakoś nie pasuje

może jakiś wiekszy zrobią niedlugo :?:

Pozdr.AK

 

a jak wygląda temat z Legacy?

bo już sam nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W majowym AMiS jest ta nowa Impreza... Coś redachtory marudzą, że "auto upodobniło się do innych współczesnych kompaktów, tracąc chyba coś ze swego indywidualnego charakteru".

 

Wiadomość dobra: "będzie dostępny system stabilizacyjny VDC". Do WRX też.

 

Postęp.

 

No i trudno się dziwić, wszak w aucie mającym 224 kuce i 307 niutonometrów, to jeszcze pampers dla kierowcy powinien w UE być w standardzie...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...