Skocz do zawartości

Trefne rozwiązanie na mulenie do 2,5k RPM?


polter_83

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Forumowicze,

 

Kolega wozi się z małym problemem.

Ma Legasia '07 Polift 2.0NA i muli mu strasznie samochód.

Był u kilku mechaników od marki, ale nic nie wskórali.

Znalazł Pana Darka z Zernicy Olchowej, który oferuje rozwiązanie problemu z 3L whisky.

Wszystko na tel. Kolega wysyła, a jak dojdzie to Pan dzwoni i mówi co i jak żeby samochód śmigał.

Podobno do ogarnięcia w 30 minut.

 

Znacie rozwiązanie tego Pana?

Czy to nie ściema?

 

Objawy jakie ma Kolega dla mnie trochę zalatują stukowcem, ale nikt chyba tego jeszcze nie zweryfikował.

Dlatego poleciłem najpierw zalać pełen bak '98 odpiąć AKU na kilka minut a potem pojeździć, jak będzie lepiej to znaczy że na 90% stukowiec i wybrać się do Poznania lub zaprzyjaźnionych z Poznaniem firm.

 

   Pozdrawiam

     polter

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, polter_83 napisał:

Czy to nie ściema?

nie no skąd , wysyłaj 3L whisky , on sie będzie dobrze bawił :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja na samo wysłuchanie tego podszedłem do tego rozwiązania bardziej niż sceptycznie.

 

Podobno Pan Darek sam się woził z tym problemem przez 1,5 roku nikt mu nie pomógł, aż znalazł rozwiązanie.

 

Szukam raczej osoby, która skorzystała z jego usług by się dowiedzieć co to warte -  a raczej nic.

Podejrzewam "Januszowe" rozwiąznie typu stukowiec w inne miejce, gumowa podkładka pod stukowca czy powieszenie stukowca na drucie.

 

Sam mam małe problemy ze swoim Legacy, ale jestem już umówiony u Carfita na 28.05 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiem wam ze temat 3L whisky moze i smieszny i naiwny ale Pan Darek zaprasza rowniez do siebie na usuniecie problemu, nic nie trzeba wysylac... Post bardziej na trafienie osoby ktora korzystala z tej opcji i moze sie wypowiedziec bo podobno Pan Darek sporo tego ogarnia w ten sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...