Skocz do zawartości

Spotkania forumowiczow


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy na to zeby tu wpisywac ewntualnie majace sie obdyc spotkania forumowiczów w roznych miejscach (mnie akurat najbardziej interesuje Kraków). Dzisiaj np. odbyło sie na Rynku w Krakowie male, spontanicznie zoranizowane spotkanie 3 osobowe (ja, mk.si i lukazzz) w sumie to prawie 4 osobowe poniewaz Bart nam je umilil (zapewne nieumyslnie) dzwiekiem Boxera :lol::lol: . Reasumujac jesli macie ochote na zorganizowanie spotkan to piszcie tutaj 8)

P.S. mile byloby widziane jakies wyprzedzenie czasowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak już rozmawiałem z Bartem moje auto wyjeżdża do Krakowa do doktora i będę się niedługo pojawiał w Grodzie Kraka więc będzie okazja :-)

 

:arrow: ... to azrael musisz nam przekazac krakusom, kiedy bedziesz to sie spotkamy na ogladanie (i moze nie tylko 8) :twisted: ) cossiego .......

 

:arrow: ... a bart, wyobrazcie sobie niszczy zabytki naszego pieknego krakowa :wink: , jezdzi przez rynek glowny, i ten jego sti powoduje taki rezonans, ze witraze w mariackim powypadaja :twisted: :!: :!:

 

pozdr. mk.si :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ... to azrael musisz nam przekazac krakusom, kiedy bedziesz to sie spotkamy na ogladanie (i moze nie tylko 8) :twisted: ) cossiego .......

 

Przekażę. Może się uda rozstrzygnąć odwieczny spór - co lepsze? Cossie czy STI ;-)

 

 

 

:arrow: ... a bart, wyobrazcie sobie niszczy zabytki naszego pieknego krakowa :wink: , jezdzi przez rynek glowny, i ten jego sti powoduje taki rezonans, ze witraze w mariackim powypadaja :twisted: :!: :!:

 

 

A one świezo po renowacji, jak tak można....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odbylo sie kolejne spotkanie kielbaskowe pod Halą...bylem ja,Bart,Wełniacz i Lukazzz na swoim piekielnym jednośladzie...mial byc jeszcze Rafał lecz z przyczyn tapicerkowo-drzwiowo-legassowych nie dotarł...było bardzo sympatycznie,aczkolwiek troche chlodno

oby wiecej takich spotkań...forumowicze z Kraka..jest nas troche a miejsca pod Halą jeszcze wiecej wiec sie zmiescicie :wink: wiec nastepnym razem moze nas bedzie wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaha było bardzo fajnie wczoraj, Rafał niechaj żałuje :twisted:

Ja pod koniec zostałem delikatnie mówiąc lekko "zjedzony" przez STi Bartowego 8) - Czułem sie jak kiełbaska, widząc odjeżdzającego STi-a z predkoscią światła... pomimo odkreconej manetki hahaha :lol::D

 

Troszke wolno, bo trójeczke źle wbiłem a ty TJ daj namiary na siebie na PW to będziemy się jakoś umawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...