Skocz do zawartości

Spotkania forumowiczow


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

znaczy sie lekko strawne...na zagryzke na zlot sie nie nadaja?

 

Temat jes wysoce ciekawy i chentnie bym se go rozwinoł, tyko obawiam sie perturbacji z mojo rango abo kolorem mojego ulubionego avatarka.. Można se robić jaja z modelatora, ale ja se lubie czasem na krzywo morde kawe na Brackiej wysiorbać w cenie promocyjny, znaczy ...jedna kawa za jedno friko. Proponywuje zrobić pasztet z inny ofiary.

 

Matka przezorna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest juz jaki delikwent nas oku?jak nie to jakie sa wymagania?bedziem szukac...

 

MODERATORZY NA FORUM SIP SA NAJJJJFAJNIEJSI NA SWIECIE! (nie mam avatarka...ale nie daj bog jaki mi dorobio albo co? albo mnie usuna? albo nie wiem co jeszcze...lepiej sie podlizac :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Kiełubasowicze, jak sie zaprasza starszo osobe na spotkanie i to o godzinie 21,30, gdzie wiadomo że każden normalny człowiek zmienia pampersa, nakłada maść na hemoroidy, szoruje inplanty a szklane oko przeciera płynem do mycia szyb, to wypadało by sie pokazać abo chociaż zawiadomić. Mamy przecież XXI wiek i można by gołębia wysłać, a nie żeby starszy człowiek na kleikowej diecie musiał w pojedynkę wdupczać jad kiełubasiany wilgotny. No cheba że spotkanie trwało 7 minut (bo tyle sie spóźniłem) - czyli dokładnie tyle ile trwa pełny stosunek płciowy, naturalnie wliczając w to prysznic "przed", grę wstępną, stosunek zasadniczy, prysznic "po" i papieroska. Następnym razem należy sie wcześniu zapoznać z prognozą pogody, i nie umawiać sie jak niże atmosferyczne brylujo.

 

Pozdrawiam i załanczam różne wyrazy

Matka chrzesna wilgotna ( tem razem dosłownie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z kiełbosowiczów pragne gorąco przeprosic Pana ,Panie Waldemarze...niestety nie mam na Pana namiarów :? i nie moglem Pana poinformowac ze spotkanie sie nie odbedzie

...to wszystkie moje grzechy i prosze Szanowną Matke o pokute i rozgrzeszenie :wink:

pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przerzucimy sie na jakieś weekandy z kiełbaskami? :wink: A jak Azrael bedzie w czwartek w Krakowie, to mozemy spotkanko troche nagiąć.

 

Loki, zapraszamy, a ta ulica... to chyba J.Dietla. Napewno pod Hala targową :twisted:

 

 

Pana Waldemara przepruszamy, ale takuśne pieruny waliły z niebios wielkie... To chyba gniew Bogów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przerzucimy sie na jakieś weekandy z kiełbaskami? :wink: A jak Azrael bedzie w czwartek w Krakowie, to mozemy spotkanko troche nagiąć.

 

Loki, zapraszamy, a ta ulica... to chyba J.Dietla. Napewno pod Hala targową :twisted:

 

 

Pana Waldemara przepruszamy, ale takuśne pieruny waliły z niebios wielkie... To chyba gniew Bogów :!:

 

:arrow: ..... ta ulica w tym miejscu to juz nie dietla ale grzegorzecka na ktorej stoi moje swiet(n)e liceum :twisted: , cale szczescie ze wczoraj nie wypalilo bo bym znow sie obszedl smakiem 8) ....

 

:arrow: .... musze nadrobic zaleglosci kielbaskowe wiec czekam na cynk co i jak :D .....

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Kiełubasowicze, jak sie zaprasza starszo osobe na spotkanie i to o godzinie 21,30, gdzie wiadomo że każden normalny człowiek zmienia pampersa, nakłada maść na hemoroidy, szoruje inplanty a szklane oko przeciera płynem do mycia szyb, to wypadało by sie pokazać abo chociaż zawiadomić. Mamy przecież XXI wiek i można by gołębia wysłać, a nie żeby starszy człowiek na kleikowej diecie musiał w pojedynkę wdupczać jad kiełubasiany wilgotny. No cheba że spotkanie trwało 7 minut (bo tyle sie spóźniłem) - czyli dokładnie tyle ile trwa pełny stosunek płciowy, naturalnie wliczając w to prysznic "przed", grę wstępną, stosunek zasadniczy, prysznic "po" i papieroska. Następnym razem należy sie wcześniu zapoznać z prognozą pogody, i nie umawiać sie jak niże atmosferyczne brylujo.

 

Pozdrawiam i załanczam różne wyrazy

Matka chrzesna wilgotna ( tem razem dosłownie )

 

:mrgreen: te pańskie wypowiedzi z forum to przydało by się zebrać i wydać jaką książkę...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Kiełubasowicze, jak sie zaprasza starszo osobe na spotkanie i to o godzinie 21,30, gdzie wiadomo że każden normalny człowiek zmienia pampersa, nakłada maść na hemoroidy, szoruje inplanty a szklane oko przeciera płynem do mycia szyb, to wypadało by sie pokazać abo chociaż zawiadomić. Mamy przecież XXI wiek i można by gołębia wysłać, a nie żeby starszy człowiek na kleikowej diecie musiał w pojedynkę wdupczać jad kiełubasiany wilgotny. No cheba że spotkanie trwało 7 minut (bo tyle sie spóźniłem) - czyli dokładnie tyle ile trwa pełny stosunek płciowy, naturalnie wliczając w to prysznic "przed", grę wstępną, stosunek zasadniczy, prysznic "po" i papieroska. Następnym razem należy sie wcześniu zapoznać z prognozą pogody, i nie umawiać sie jak niże atmosferyczne brylujo.

 

Pozdrawiam i załanczam różne wyrazy

Matka chrzesna wilgotna ( tem razem dosłownie )

 

:mrgreen: te pańskie wypowiedzi z forum to przydało by się zebrać i wydać jaką książkę...

pozdrawiam

jest taka ksiazka co sie ukazuje co kilka miesiecy i gdzie są felietony pana WB -"Plejady" sie zwie ta "książka" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieładnie organizatorzy potraktowali WB, ja to żadnej informacyji nie dostał więc nie przybywałem. Ale myśle że skoro nas odtrącono to my z WB założymy konkurencje i będziem w inne dni wperdzielał kiełbache. Co pan na to :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...