Skocz do zawartości

Spotkania forumowiczow


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak cos sie we wroclawiu bedzie dzialo, to dajcie znac... wtedy moze sie rusze z mojej nory i pojawie.

 

 

 

ps. nizej jest link, do miejsca, gdzie spotkac mnie mozna... codziennie :)

Kolega Mariusz coś organizuje. Na browarku można mnie spotkać tylko w weekendy.

 

Tak jeżeli Panowie macie czas w tą niedzielę to mozemy sie spotkac u mnie na grillu. Gruby a może dzisiaj masz czas to możemy sie spotkać na browarku. Oczywiście jeżeli są też inni chętni z Wrocławia i okolic to serdecznie zapraszam. Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jeżeli Panowie macie czas w tą niedzielę to mozemy sie spotkac u mnie na grillu. Gruby a może dzisiaj masz czas to możemy sie spotkać na browarku. Oczywiście jeżeli są też inni chętni z Wrocławia i okolic to serdecznie zapraszam. Pzdr ;)

 

co do niedzielnego grilla, to jeszcze nie wiem czy bede (zbyt duzo nie zalezy odemnie). za to dzisiaj kolo 22:30 - 23 bede w Gawrze... no i jutro jest tam koncert moich znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaha było bardzo fajnie wczoraj, Rafał niechaj żałuje :twisted:

Ja pod koniec zostałem delikatnie mówiąc lekko "zjedzony" przez STi Bartowego 8) - Czułem sie jak kiełbaska, widząc odjeżdzającego STi-a z predkoscią światła... pomimo odkreconej manetki hahaha :lol::D

ohhohoh co to masz za maszynę, że STI Ci odjeżdża ? MZetkę :wink:

STI może być pogromcą innych autek, ale nie motorków. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta Hala to HALA TARGOWA w Krakowie :!: Juz 2 spotkania sie odbyly we wtorek o gdzinie 21.30 kolo Niebieskiej Nysy ,z której sprzedaja kiełbaski :lol: Jesli ustalimy termin nastepnego spotkania to gorąco zapraszamy i na pewno powiadomimy o nastepnym spotkaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...