Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja mialem isc ale niestety brak czasu i kasy troche mnie dopadl akurat teraz :(

Za to bylem w bodajze 2005 na ich koncercie w Stodole i bylo zajefajnie i chyba gdzies mam jeszcze kostke, ktora zlapalem :) A Zakk to chyba 7 browarow wypil podczas koncertu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś dzisiaj na Black Label Society?

 

Byłem w sobotę w Berlinie :mrgreen:

Bardzo fajny koncert :!:

Godsized świetnie wypadli.

Nagłośnienie OK, ale myślałem, że będzie lepiej (czasem Zakk'a nie było słuchać :shock:)

Nawet piwo było bezpośrednio na sali koncertowej :mrgreen:

Organizacyjnie - niedościgniony wzór do naśladowania :D pierwszy raz w życiu zaparkowałem auto 50 metrów od sali koncertowej :shock: Po za tym same plusy - dużo wygodniej i szybciej było nam jechać do Berlina (chociaż 170 km dalej) niż do W-wy (że już o korkach stolnicowych nie wspomnę ... :evil: ). Naprawdę byliśmy zachwyceni (byłem z Dziećmi i Bratem), tylko ... publika jakaś taka inna ... my, Polacy, bawimy się jakoś tak fajniej. Potrafimy nawiązać autentyczny kontakt z kapelą i być taką "jednością" (tak jak na Illusion we Wrocku w 2008 :twisted: ). Niemcy albo tego nie potrafią, albo po prostu inaczej czują i inaczej się bawią :D

Przy samych barierkach były 2 polskie flagi "Polish Chapter" i tylko jedna niemiecka :shock:

 

Na pewno wybierzemy się jeszcze kiedyś do Berlina na jakiś koncert - warto :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sprzedałem najstarszego syna dziadkom, położyliśmy spać bliźniaków o 18.30..

i dobrze, że spojrzałem na bilet jeszcze w domu bo się okazało, że roger waters jest dopiero za tydzień :roll: :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem najstarszego syna dziadkom, położyliśmy spać bliźniaków o 18.30..

i dobrze, że spojrzałem na bilet jeszcze w domu bo się okazało, że roger waters jest dopiero za tydzień :roll: :P:mrgreen:

 

gratulujemy panu rozgarnięcia :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na Pendragona ktoś w piątek? Wujek mnie wyciągnął, idę. Mam nadzieję, że nie umrę z nudów :twisted:

i co? nie umarłeś ? :P

to przecież bardzo dobry progressive rock :) byłem 12.04 w Poznaniu. Jak zwykle - zagrali profi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...