Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, bikeman1 napisał:

Panowie, orientujecie się może czy maska z Subaru Legacy po lifcie będzie pasować do mnie czyli do przedliftowego? 

 

 

tak, wszystke maski w gen4 są wymienneB)

 

honeycomb5.jpg.f822eb34b9b0863945f67b923242b84c.jpgScreenshot_20190729-084504-720x360.png.56e7cec7ab7f53b9cdef4a3ec5c24df4.png przetestowane ;)brushed_aluminium.jpg.bfecc31feff110af7c6c89de0001e9ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, R4RE napisał:

 

JDM 2.0 GT specB, btw za nim jest lepszy, Tuned by STI ^_^

O dopiero teraz zauważyłem tego niebieskiego, super. Nie widziałem go bo jadę samochodem na szybko Rzuciłem okiem

 

Coś w ten deseń? 

 

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Danko napisał:

Bo ogólnie jak coś nie pasuje, to przez reflektory

To prawda, przez inne lampy w face-lifcie są też inne nadkola, zderzak i grill (te elementy wystarcza do zrobienia konwersji). Maska pozostaje ta sama (na wszystkich zdjęciach ta sama-od Outbacka 2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, przez inne lampy w face-lifcie są też inne nadkola, zderzak i grill (te elementy wystarcza do zrobienia konwersji). Maska pozostaje ta sama (na wszystkich zdjęciach ta sama-od Outbacka 2004)

Dobry wybór z tą maską z outbacka, też myślałem o takim przeszczepie ale trafił się spec-b po lifcie z kompletnym przodem i już nie kombinowałem.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maski z dziurą, czy są jakiekolwiek negatywne skutki założenia maski z dziura, kurnikiem czy jak tam kto chce, do auta gdzie bedzie mialo to tylko robic za poprawe wyglada. Bo subaru bez wlotu na masce to nie subaru :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, spiderq napisał:

Co do maski z dziurą, czy są jakiekolwiek negatywne skutki założenia maski z dziura, kurnikiem czy jak tam kto chce, do auta gdzie bedzie mialo to tylko robic za poprawe wyglada. Bo subaru bez wlotu na masce to nie subaru :biglol:

 

Znajomemu po jakimś czasie po zmianie maski na tą z wlotem wyskoczył jakiś błąd na desce bo zalało mu jedną z wtyczek. Nie pamiętam dokładnie szczegółów.

Ja bym przy takim modzie jednak starał się to jakoś uszczelnić tak jak to ma miejsce w autach które z taką maską opuszczają fabrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak...gąbka kiepski pomysł. więc może tak jak piszesz, jakas sztywna płyta i wkleić. Będę kombinował na przyszły weekend, bo maskę będę miał w piątek u siebie :D

 

Nie wiem jeszcze jak konstrukcyjnie ta dziura tam od środka wygląda, ale coś się wymyśli

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Danko napisał:

SBD miały wlot w Legacy IV?! :o U siebie w ZG kilka razy widziałem Legasia kombi z kominem i za każdym razem myślałem że noo Pani ma gust... A to gnojowica? (bez obrazy:lol:

 

Tak w sumie to OBK4/Legacy5 także :D

 

 

PS.

A to NIE jest Forek XT:

 

image.png.36bd17e3fa0f3ca7063d8c629527f6f2.png

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Niestety, każdy diesel ma wlot i w 99% napotkanych samochodów z wlotem będzie to klekot. :D 

Czyli 0.5% to będą GT

A kolejne 0.5% to będą takie zje...y jak ja, którzy założą komin dla poprawy wyglądu hehe:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bikeman1 napisał:

zje...y jak ja

Absolutnie nie można tak mówić, ani myśleć. :)

auto ma się podobać przedewszystkim Tobie, a resztę negatywnych opinii można wsadzić sobie w du*ę. :)

Ja w swoim EX Legasiu też "doszyłem" kurnik, i się mnie podobało. :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:
25 minut temu, thomson0073 napisał:

Absolutnie nie można tak mówić, ani myśleć. :)

auto ma się podobać przedewszystkim Tobie, a resztę negatywnych opinii można wsadzić sobie w du*ę. :)

Ja w swoim EX Legasiu też "doszyłem" kurnik, i się mnie podobało. :)

 

 

Dokladnie:) popieram! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...