Skocz do zawartości

ksenon forester II


Rał Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresuj sie tematen swiatel LED. Tylko nie tymi najtanszymi z all... firmowe dobre ledy to polowa ceny i montaz jak zwykla wymiana zarowki. Nie znam ani jednej osoby ktora kupila i nie jest zadowolona (nawet z chinczykow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, klev napisał:

Zainteresuj sie tematen swiatel LED. Tylko nie tymi najtanszymi z all... firmowe dobre ledy to polowa ceny i montaz jak zwykla wymiana zarowki. Nie znam ani jednej osoby ktora kupila i nie jest zadowolona (nawet z chinczykow)

 

Że po prostu żarówka LED zamiast żarnika Xenon? Takie Plug&Play czy do tego dochodzi jeszcze jakiś transformator?

Homologacji oczywiście nie ma? :)

 

Ja aktualnie mam niebieskie Xenony, ale ostatnio jeden na chwilę zgasł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee zle doczytalem. Zrozumialem "jakie xenony kupic" Ze zwyklych h4 czy h7 lepiej i prosciej i taniej przejsc na led zamiast na xenon. Ale jak sa fabryczne xenony to bez sensu zmieniac na co innego.  Mea culpa.

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o LEDy, to gdzie szukac i jakie kupic?

i jeszcze pytanko.. zerwal sie lacznik czujnika polozenia ksenonow.. :/ trzeba wymieniac caly czujnik :( ? w necie widzialam jakies laczniki, pytanie czy to zdaje egzamin? koszt lacznika 150zl, czujnika ponad 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rał Magdalena napisał:

jesli chodzi o LEDy, to gdzie szukac i jakie kupic?

i jeszcze pytanko.. zerwal sie lacznik czujnika polozenia ksenonow.. :/ trzeba wymieniac caly czujnik :( ? w necie widzialam jakies laczniki, pytanie czy to zdaje egzamin? koszt lacznika 150zl, czujnika ponad 500

 

Można ten łącznik zrobić za jakieś 5 zł i działa tak samo jak oryginalny :) O ile dobrze pamiętam było to coś w stylu śruby rzymskiej

 

Edit: Bo to chodzi o ten co jest przy przednim i tylnym kole?

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2018 o 21:20, Rał Magdalena napisał:

witam :) 

czy ktos wymienial zarniki w forku z 2006r

da rade zrobic to samemu i jakie najlepiej kupic?

Ja kupiłem zwykłe philipsy wg katalogu dedykowane do Forestera. Wymienia się jak zwykłe stare H4. Trzeba tylko wyjąć akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...