Jump to content

xdavidx

Użytkownik
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

xdavidx last won the day on January 8 2015

xdavidx had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Wro
 • Auto
  Forester 2.0 20th Anniversary 2000/2001

Recent Profile Visitors

561 profile views

xdavidx's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

32

Reputation

 1. Montaż w miejsce fabrycznego. Wziąłem fabryczny uchwyt, zwymiarowałem, dałem do wycięcia ze stali 10mm. Średnica otworów montażowych: 2 otwory 11 mm, 1 otwór 13 mm. Montowałem sam więc bezkosztowo Możliwe, że jeszcze kilka uchwytów mi zostało, ale musiałbym poszukać.
 2. Nie pamiętam czy przedni zaczep w SG jest taki sam jak w SF. W SF zmieniałem przedni zaczep, który jest z blachy (bodajże) 4mm na pancerny grubości 10mm. Zdaje egzamin, zdjęcia w załączeniu Fabryczny zaczep był pogięty od obijania się od kamieni, korzeni i innych przygód poza asfaltem.
 3. tu masz cały schemat jakby co: http://opposedforces.com/parts/forester/en_s11/type_1/body_equipment_exterior/sun_roof/illustration_2/
 4. o to chodzi https://www.buddssubaru.com/assets/forester/Owners%20Manual/2017/2017-Subaru-Forester-Owner-Manual.pdf ?
 5. xdavidx

  Subaru Forester

  zobacz tu: https://forum.subaru.pl/topic/21717-daszek-na-zegary/?page=3
 6. xdavidx

  Schemat ABS

  Zerknij tu: http://opposedforces.com/parts/forester/
 7. Da się. Np tu masz filmik instruktażowy
 8. Aku chcesz mieć cały czas wpięty w gniazdko zapalniczki? Jak chcesz podłączyć diody? Dodatkowy aku powinien mieć wyłącznik - żeby bez problemu wypiąć z obwodu auta. Przy okazji mała podpowiedź: jeśli chcesz spać w środku, możesz pociągnąć linkę od mechanizmu klapy tak, zeby mieć możliwość otwierania klapy od środka - dużo wygodniejsze niż wygrzebywanie się przez tylne drzwi.
 9. odpowietrzenie całego układu to kilka minut, ale nie 30
 10. Na luzie buczy przy wciśniętym sprzęgle? Czy cały czas? Bo jak przy wciśniętym, to u mnie szumiało łożysko oporowe, po czym się rozleciało
 11. O ile dobrze pamiętam, obudowa z rolką rolety wejdzie w gniazdo, ale był jakiś problem z zaczepami rolety
 12. a, z ciekawości, mógłbyś zrobić zdjęcie jak takie rozwiązanie wygląda?
 13. @@Mr.StationWagon, zmienia i podświetlenie zegarka oraz podświetlenie, w liczniku, dystansu oraz temperatury zewnętrznej. Aż tyle i tylko tyle.
 14. Nie tylko, jeszcze zegarek w podsufitce jest bardziej lub mniej podświetlony Przycisk ten pełni jeszcze funkcję pytajnika: gdy ktoś wsiada po raz pierwszy do subaru, zazwyczaj lecą dwa pytania: 1. ile to pali? 2. do czego ten przycisk?
 15. Chcesz zrzucać skrzynie żeby wymienić łożysko tylko po to żeby za chwilę znów zrzucać skrzynię i wymieniać tarczę sprzęgła a za jakiś czas znów powtarzać operację przy docisku itd? No powodzenia...
×
×
 • Create New...