Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda trasa turystyczna? Tj. na czym polegają zadania?

Z tego co pamiętam oferowana jest skierowana dla właścicieli Imprez po 60-tce :mrgreen: . Konkursy dotyczące historii regionu, jazda na spostrzegawczość (zadanie: Odpowiedz,ile w mieście A minąłeś sklepów monopolowych) i inne podobne konkurencje "sportowe".

A dlaczego rozwalenie wozu duze? Przeciez nie musisz szalec

Dokładnie. Poza nielicznymi przypadkami auta po trasie szosowej wracają całe, niezakatowane i w jednym kawałku. Zabawa jest super i adrenalinka fajna...którą czuć nawet u tych, którzy się "nie napinają" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. Poza nielicznymi przypadkami auta po trasie turystycznej wracają całe, niezakatowane i w jednym kawałku. Zabawa jest super i adrenalinka fajna...którą czuć nawet u tych, którzy się "nie napinają"

 

CHyba trasie szosowej?

Tak.Juz zmieniam :oops: Na turystycznej mozna na szczęście uszkodzić wóz o przebiegającą ulicą kurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam oferowana jest skierowana dla właścicieli Imprez po 60-tce :mrgreen: . Konkursy dotyczące historii regionu, jazda na spostrzegawczość (zadanie: Odpowiedz,ile w mieście A minąłeś sklepów monopolowych) i inne podobne konkurencje "sportowe".

Sorry, ale nie jestem właścicielem Imprezy (tylko OBK - druga kategoria) i nie jestem po 60 (dopiero po 40 :mrgreen: ) .

Na plejady jadę z całą rodziną nie żeby upalać, wygrywać itp. - jadę żeby się dobrze bawić i w zeszłym roku na turystycznej bawiliśmy się świetnie (pozdrowienia dla Bazylii :smile: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........W gruncie rzeczy, mało istotne, którą trasę się jedzie bo i tak na Plejadach jest zajefajnie :smile:

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda trasa turystyczna? Tj. na czym polegają zadania?

Z tego co pamiętam oferowana jest skierowana dla właścicieli Imprez po 60-tce :mrgreen: . Konkursy dotyczące historii regionu, jazda na spostrzegawczość (zadanie: Odpowiedz,ile w mieście A minąłeś sklepów monopolowych) i inne podobne konkurencje "sportowe".

 

W sumie to kierowca łącznie z pilotem będą mieli łącznie razem 60 + (więc chyba na turystyczną się nadajemy ;-) ale wybraliśmy ją głownie ze względu na dwóch bardzo nieletnich na pokładzie :-) Jeden z nich jeszcze nie liczy ale drugi liczyć lubi, więc i te monopolowe policzy jak nic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda trasa turystyczna? Tj. na czym polegają zadania?

Z tego co pamiętam oferowana jest skierowana dla właścicieli Imprez po 60-tce :mrgreen: . Konkursy dotyczące historii regionu, jazda na spostrzegawczość (zadanie: Odpowiedz,ile w mieście A minąłeś sklepów monopolowych) i inne podobne konkurencje "sportowe".

 

Chyba raczej nie Imprez, tylko innych Subaraków :wink: Bardzo wymowna jest nagroda jaka kiedyś była za pierwsze miejsce na tej trasie. 1 stopień w SJSie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq nie pekaj - my z Luckiem dajemy na turystyke. Na koniec liczymy kto wiecej kur wciagnal wlotem do IC :mrgreen: A monopolowe... chyba z Luckiem w nocy nielegala zrobimy, zeby dokladnie policzyc... w koncu to wazna konkurencja i pozyteczna spolecznie :roll: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie jestem właścicielem Imprezy

Celowo napisałem "Imprez"...Zawaliłem,że nie dopisalem "Turbo". Takie auto nie kupuje się po to, zeby jechac trasę turystyczną! :mrgreen: No chyba, że się ma po 60-tce :mrgreen: OBK też bym pojechechał turystyczną albo raczej terenową....A kilka prób czasowych dobrze zrobi zastanym STIają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie

 

Mięczak... :roll:

....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Rozgotowane pasztety.....

 

P.S. Lucek się określ bo BaRy chce jechać, niema miejsca już na szosowej ! Jak wyjedziesz jak w zeszłym roku, a z braku miejsc BaRywymiatacz nie pojedzie to masz jak w banku że ci tego srebrnego na rower w Wigry przerobie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie auto nie kupuje się po to, zeby jechac trasę turystyczną! :mrgreen: No chyba, że się ma po 60-tce :mrgreen:

 

A ja to zlewam ciepla struga. Po 1-szych Plejadach zaczal sie chory wyscig zbrojen, lacznie z wynajmowaniem wozów serwisowych, ludzi prowadzacych szkolenia i szkoly jazdy w roli pilotow i doradcow, wypozyczaniem szybszych samochodow, wozeniem n-zestawow opon na kazda mozliwa pogode, itp, itd. :roll:

Dlatego tez z cala premedytacja jade napic sie Finlandii i na kompletnym luzie machnac trase turystyczna - wlasnie GT-kiem :mrgreen:

 

Ale przede wszystkim jade spotkac sie z ludzmi...z poluzowanymi warkoczykami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa turystyczna = dla turystow, coby okolice poogladac i koscioly pozwiedzac. U nas to takze cerkwie :twisted:

trasa szosowa = dla szosowcow tj. sportowcow czyli przeglad okolicy na przewijaniu i po drodze kilka sprawnosci np. skok z bungee czy strzal do podobizny ministra edukacji. :twisted:

 

Ja tak to kumam mimo ze nigdy nie bylem.

 

Moim pilotem bedzie moj rodzony ojciec, ktorego namowilem na Plejady takze ALEX uwazaj, ten Pan jest po 60-tce ale na prawym. :twisted: Co prawda co chwila pyta sie czy jest mozliwosc zmiany kierowcy :mrgreen:

 

Na razie zapisalem sie na szosowa bo lipa bylaby z ta turystyczna ale teraz sam juz nie wiem - brak doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że trend się utrzyma i w przyszłym roku tylko my z Alexem, BaRym i może ABTem oraz Carfitem będziemy jechać szosową :mrgreen: I dobrze. Wygram Nubirką "wolnossącą". :twisted:

 

Jedni wolą na luzie pojeździć wokół pachołków inni wolą kościoły liczyć. Co kto lubi. :mrgreen:

 

Teofile :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na luzie to rok temu Majchrzak na ten przyklad pojechal... bo reszta ganiajacych wokol pacholkow byla napieta jak baranie jaja :roll:

 

A co do liczenia kosciolow - to o ile pamietam, to czesc nawigacyjna - czyli to co zajmuje nawiecej czasu na szosowej - w to mocno obfituje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie
:?:

 

 

No po prostu nie mam ochoty upalać wokół pachołków... Jadę się pobawić ze znajomymi i nieznajomymi, a nie napalać na na pudło zarezerwowane dla wynajętych rajdówek.

 

Odnośnie tras to 60 % będzie szła po czymś takim : Kolejna runda PPAiK

 

Prawdopodobnie będzie ten odcinek ale pozmieniany

 

I ten tez ale nie wiadomo czy cały .( nie ukończyłem bo urwałem lewarek )

 

 

A tu cały przejazd z pierwszej pętli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie jestem właścicielem Imprezy

Celowo napisałem "Imprez"...Zawaliłem,że nie dopisalem "Turbo". Takie auto nie kupuje się po to, zeby jechac trasę turystyczną! :mrgreen: No chyba, że się ma po 60-tce :mrgreen: OBK też bym pojechechał turystyczną albo raczej terenową....A kilka prób czasowych dobrze zrobi zastanym STIają :mrgreen:

ALEX wiem że jesteś wielki :cool: , ale swój post zawaliłeś totalnie, albo ......... wyszła nutka szowinizmu. Uwzględniając również drugą możliwość napisałem, że jestem ze swoim OBK drugą kategorią - mnie to nie przeszkadza - nie mam kompleksów na tym punkcie.

Jak napisałem wcześniej - na Plejady jadę dobrze bawić się z całą rodziną więc nawet jak ktoś mnie uzna za n-tą kategorię ............ to jego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez z cala premedytacja jade napic sie Finlandii i na kompletnym luzie machnac trase turystyczna - wlasnie GT-kiem :mrgreen:

 

Ale przede wszystkim jade spotkac sie z ludzmi...z poluzowanymi warkoczykami

 

Wiesz co? Coraz bardziej mnie przekonujesz 8). Cel mojej wizyty na Plejadach jest wyłącznie socjalny, to po cholerę mam sobie psuć zabawę i unikać procentów, "bo nie będę mógł się skupić na ściganiu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...