Jump to content

Zbiorniczek do spryskiwacza

Kita
 Share

Recommended Posts

Witam. Mialam stluczke, szukam zbiorniczka do spryskiwacza do Forester 2006 lift. Nie usmiecha mi sie wydawac 300zl za uzywany, wiec moze wie ktos z Was gdzie taniej, lub z jakiego innego modelu pasuje?

41 minut temu, Kita napisał:

Witam. Mialam stluczke, szukam zbiorniczka do spryskiwacza do Forester 2006 lift. Nie usmiecha mi sie wydawac 300zl za uzywany, wiec moze wie ktos z Was gdzie taniej, lub z jakiego innego modelu pasuje?

Jak się da to spawaj. To wyjdą grosze za naprawę.

• 2 months later...
W dniu ‎29‎.‎04‎.‎2018 o 15:16, WOJO napisał:

Jak się da to spawaj. To wyjdą grosze za naprawę.

Witam, nadal szukam.

Spawać nie da rady, rozleciało się w drobny mak (to była trochę większa stłuczka ;)

2 godziny temu, Kita napisał:

Witam, nadal szukam.

Spawać nie da rady, rozleciało się w drobny mak (to była trochę większa stłuczka ;)

https://allegro.pl/zbiorniczek-plynu-spryskiwaczy-forester-ii-02-08-i7163363350.html

https://allegro.pl/zbiorniczek-spryskiwaczy-subaru-forester-ii-04r-i6831329272.html

W dniu 28.07.2018 o 17:09, WOJO napisał:

przecież napisała wyraźnie, że potrzebuje zbiornik do polifta 2006, a Ty wrzucasz zbiorniczki do starszych Foresterów, Imprez i przedlifta SG... po co?

Edited by ozarek

10 godzin temu, ozarek napisał:

przecież napisała wyraźnie, że potrzebuje zbiornik do polifta 2006, a Ty wrzucasz zbiorniczki do starszych Foresterów, Imprez i przedlifta SG... po co?

Ponieważ jeżeli ktoś od 29 kwietnia poszukuje części i nie chce/może kupić nowej, a brak jest oryginalnej używanej w sensownej cenie, to dopasowanie będzie najlepszym rozwiązaniem?

Ile weźmie zakład spawający plastiki za przeróbkę - 30-50zł?

Tutaj jest nowy:

https://allegro.pl/subaru-forester-05-zbiorniczek-spryskiwaczy-lift-i7460348716.html

Śmiem twierdzić, że w ASO będzie taniej.:D

A kto im da wymieniać? :blink: Dzwonisz, zamawiasz tylko to, co uważasz za stosowne, płacisz odbierasz, montujesz... Nie ma tu miejsca na zaskoczenie świadomego klienta. :)

42 minuty temu, gorion napisał:

Żebyś się nie zdziwił :-) Jak nikt nie patrzy to ASO wymieni cały komplet nie ważne gdzie było uszkodzone: 86610SA071...jakieś 1kpln netto :-)

Skoro mogę mieć 86631SA040 z przesyłką za 196 zł, to myślę, że ASO też na tym nie straci. :D

A samodzielny montaż jest banalny.

Kupiłem z pękniętym zbiorniczkiem.

Dowiedziałem się o tym przy pierwszym zalaniu do pełna zbiorniczka.

Demontaż (przez nadkole), zawiezienie do spawania w zakładzie i montaż zajął mi na parkingu 3 godziny.

Piszę o 86631AG020 z Legacy, który jest bardzo podobny.

Koszt - 15zł.

Da się!

3 godziny temu, WOJO napisał:

Ponieważ jeżeli ktoś od 29 kwietnia poszukuje części i nie chce/może kupić nowej, a brak jest oryginalnej używanej w sensownej cenie, to dopasowanie będzie najlepszym rozwiązaniem?

Ile weźmie zakład spawający plastiki za przeróbkę - 30-50zł?

serio chcesz dopasować ten 'klasyczny' kształtem do poliftowego w zakładzie spawającym? Myślisz, że ktoś się tego podejmie jeszcze w tej cenie?

Pospawanie pękniętego zbiorniczka to coś zupełnie innego niż przerabianie starego/używanego pod kompletnie inny kształt.

Już bym wolał kupić jakiś uniwersalny.

W dniu 29.04.2018 o 14:35, Kita napisał:

mam zbiorniczek od outbacka 2000r. w razie czego (bez silniczków)

Screenshot_9.png