Skocz do zawartości

WRX STI MY11 - niebieski dostojny sedan


Simon WRC

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MaciekK napisał:

Szymon, widać że sie dopiero wyjeżdżasz w auto, ale nie odpuszczasz, bo każdy kolejny przejazd z lepszym czasem. Fajna płynna jazda :-)

Dzięki Maciek za miłe słowa, ale z tą płynnością to dużo na wyrost ;).

Jest plan pojeździć więcej w tym roku. Chcę wystartować w pełnych cyklach Modlina i Słomczyna, oczywiście też pojawić się na Race Day - Biała Podlaska obowiązkowa, więc może się trochę odrdzewię. 

 

Ze zderzakiem już działam. Zawieziony do firmy spawającej plastiki i umówiony lakiernik. Wszystko do uratowania, śladu nie będzie :).

 

9C365B6A-EC4A-45BB-AB27-C9F80CD4D169.thumb.jpeg.dde59e30dd2ed5ae011282198e81214a.jpeg

 

3D002704-2820-46CB-BBB2-309233A94062.thumb.jpeg.ad5d5d3847fc07bb794f0f42cceaef5f.jpeg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mariost napisał:

Motorynka! :o:wub: Miałem identyczną i chętnie bym nabył młodszemu synowi. Sprzedaj mi?? :)

Też na nią choruje! Miałem za dzieciaka, więcej pchałem niż jechałem, potem stary się zlitował i kupił Simsona, ale z sentymentu bym kupił dla dzieciaka :) Tylko ceny są kosmiczne, jeszcze 10 lat temu szło kupić za 100 zł, a teraz 3-5 koła za ładną :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mariost napisał:

Motorynka! :o:wub: Miałem identyczną i chętnie bym nabył młodszemu synowi. Sprzedaj mi?? :)

Niestety nie ma takiej możliwości. To jest motorynka, którą dostałem na komunię i odrestaurowałem ją własnoręcznie z detalami kilka lat temu. Ma znaczenie sentymentalne ;). To samo zrobiłem w zeszłym roku z Simsonem SR50, którego mój ojciec kupił w NRD w 88 roku. To są dwa motorowery, które upalałem za dzieciaka :).

 

Godzinę temu, filipk93 napisał:

Też na nią choruje! Miałem za dzieciaka, więcej pchałem niż jechałem, potem stary się zlitował i kupił Simsona, ale z sentymentu bym kupił dla dzieciaka :) 

Historia prawie jak moja :).

 

01.thumb.jpg.5ed5a41171d3b245048becb4b570bad8.jpg

 

02.thumb.jpg.0a84c61799d24f8ac31348a4fb422c06.jpg

 

03.thumb.jpg.db8fa883e98baea676d11007b69811a1.jpg

 

04.thumb.jpg.35c790caaba2c6c0b4b3fc6009989844.jpg

 

08.thumb.jpg.d16f5a44315c2eb3c2bce635e1399b5e.jpg

 

05.thumb.jpg.87fef8237c725d2f0346fb4260033341.jpg

 

06.thumb.jpg.39f114f42f5058cff6eb79f15efaec98.jpg

 

07.thumb.jpg.99c3a01e504ab1f8142c07cb18abe72f.jpg

 

09.thumb.jpg.49f0284e024eaba0f99676b59654e27e.jpg

Edytowane przez Simon WRC
  • Super! 10
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem S51 czerwonego, ale nie enduro tylko zwykłego, 4 biegowego :D Nalatałem tym parę tys km po polach pewnie, dobry sprzęt nigdy się nic nie zepsuło :) I ten specyficzny dźwiek Simsona, specyfik na tle innych silników jak nasze obecny boxery ;) @Simon WRC młoda lata na motorynce? :) 

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipk93 napisał:

Ja miałem S51 czerwonego, ale nie enduro tylko zwykłego, 4 biegowego :D Nalatałem tym parę tys km po polach pewnie, dobry sprzęt nigdy się nic nie zepsuło :) I ten specyficzny dźwiek Simsona, specyfik na tle innych silników jak nasze obecny boxery ;)

Dokładnie, ile to się panienek nawoziło :biglol:. Taki Simson w tamtych czasach to było coś, jak wszyscy ogarami i jawkami śmigali ;).

 

2 godziny temu, filipk93 napisał:

@Simon WRC młoda lata na motorynce? :) 

Ta młoda na zdjęciu już nie jest taka młoda, bo ma teraz 15 lat więc dawno wyrosła, ale swego czasu śmigała. Młodsze nie są zainteresowane motoryzacją :(. Poniżej ja na motorynce zaraz po Komunii ;).

 

11.thumb.jpg.c79d939dfa13afbcf210129d5e418d3a.jpg

 

53 minuty temu, filipk93 napisał:

Mam w garązu Cezete ale 175, czeka na lepsze czasy ;) 

Mój ojciec miał CZ175 z lat 70-tych, dokładnie taką żółtą jak na zdjęciu niżej. Niestety dawno temu oddał ją jakimś budowlańcom ku mojej wielkiej rozpaczy :facepalm:. Dziś też bym ją odrestaurował i byłby kolejny piękny egzemplarz. Nawet mam na niej zdjęcie jak byłem dzieckiem :)

 

CZ175.jpg.f7318d98097a0d7616b705bd3419eb19.jpg

 

12.thumb.jpg.9d5b06d2b5ffb03b68fdfe45407197f7.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Simon WRC napisał:

Niestety nie ma takiej możliwości

Przecież ja dokładnie wiedziałem, że taka będzie odpowiedź ;)

 Też oczywiście miałem motorynki i to 2wie. Człowiek tylko czekał aż mama do piekarni po chleb i bułki wyśle w sobotę rano :D

 Później był Simsonek, WSK i na końcu odrestaurowałem pięknego IŻ'a. 

Edytowane przez mariost
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec z tymi motorobzdurami! :P ja też miałem :biglol: a motorynkę jeszcze mam, ale w puzzlach i bez silnika..

A w temacie auta i jazdy, magiel maglem ale praca rąk fatalna Szymon, musisz nad tym popracować i to pewnie wiesz, a widzę, że Modlin jest do tego stworzony, szybki partie przechodzące w mocne i zwalniające kręte, nie mam odniesienia do Twojej jazdy w stosunku do toru, bo na nim nie byłem, lecz kiedyś się tam pojawię jak czas pozwoli :)  Dziwnie się Ciebie ogląda w cywilnym aucie na torze ;)

To takie mało zwyczajnie, pewnie podobnie jak u mnie:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze mnie nie lubią na tym gruncie chyba :biglol:zmieniły się zasady i za nic nie wnoszące ppsty nie dostajesz pkt, i chyba tak jest w moim przypadku często :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rosaskc napisał:

Nie liczą się posty w Off Topicu ani na Giełdzie, a to tam Oktana najwięcej można się naczytać ;)

A Ty spamer nr 2:P

Zawsze podążasz moim śladem :ph34r:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rosaskc napisał:

 

Ja za nikim nie podążam, depczę własną ścieżkę ;)

Po moich piętach?? Świnia!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oktan napisał:

A w temacie auta i jazdy, magiel maglem ale praca rąk fatalna Szymon, musisz nad tym popracować i to pewnie wiesz, a widzę, że Modlin jest do tego stworzony, szybki partie przechodzące w mocne i zwalniające kręte, nie mam odniesienia do Twojej jazdy w stosunku do toru, bo na nim nie byłem, lecz kiedyś się tam pojawię jak czas pozwoli :) 

Wiem, wiem, wiem, dramat po całości - a najlepsze, że jak jadę to tego nie widzę, tylko dopiero jak się ogląda :biglol:. Ale jak pisałem, jest plan pojeździć na Modlinie więcej a jak będziesz i zechciałbyś do mnie wsiąść i podać kilka wskazówek byłbym zobowiązany i zaszczycony :bowdown:. Może wpadniesz na jakąś eliminacje pucharu, też byś pojeździł ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Simon WRC napisał:

Wiem, wiem, wiem, dramat po całości - a najlepsze, że jak jadę to tego nie widzę, tylko dopiero jak się ogląda :biglol:. Ale jak pisałem, jest plan pojeździć na Modlinie więcej a jak będziesz i zechciałbyś do mnie wsiąść i podać kilka wskazówek byłbym zobowiązany i zaszczycony :bowdown:. Może wpadniesz na jakąś eliminacje pucharu, też byś pojeździł ;).

Jak dasz pokręcić bączki to Ci podpowiem to i owo, a może razem sie czegoś wzajemnie nauczymy :) ja też nie wiem jeszcze wielu rzeczy, nawet bardzo wielu ;)

Zwyczajnie jestem 'miszczem spontana i improwizancji' :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, od kiedy mam perĺe widze u siebie ten sam problem. Wcześniej miałem vw to jakos mnie to nie drażniło i tego nie zauwazylem, a teraz normalnie mnie to irytuje u samego siebie, ze mam jakis problem z szybkim kreceniem kierownicą. Nawet przy jakiś ostrejszych wyjazdzach pod katem 90st np z podporządkowanej nie raz zdarzylo mi sie, że mnie kierownica poniosła i wlasnymi "rencami" bym sobie z zęby powybijał :D W kwietniu jade na SJS może tam mnie nawrócą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Oktan napisał:

Jak dasz pokręcić bączki to Ci podpowiem to i owo, a może razem sie czegoś wzajemnie nauczymy :) ja też nie wiem jeszcze wielu rzeczy, nawet bardzo wielu ;)

Zwyczajnie jestem 'miszczem spontana i improwizancji' :biglol:

Pewnie, że dam :biglol:.

Nie bądź taki skromny,  może i jesteś miszczem improwizacji, ale wyniki mówią same za siebie ;). Jedziesz KWC? Chcę wpaść i popatrzeć, bo tego auta trochę mi szkoda na te wertepy...

 

2 minuty temu, filipk93 napisał:

Simon, od kiedy mam perĺe widze u siebie ten sam problem. Wcześniej miałem vw to jakos mnie to nie drażniło i tego nie zauwazylem, a teraz normalnie mnie to irytuje u samego siebie, ze mam jakis problem z szybkim kreceniem kierownicą. Nawet przy jakiś ostrejszych wyjazdzach pod katem 90st np z podporządkowanej nie raz zdarzylo mi sie, że mnie kierownica poniosła i wlasnymi "rencami" bym sobie z zęby powybijał :D W kwietniu jade na SJS może tam mnie nawrócą ;)

Najlepsze jest to, ze w hawku jak miałem przekładnię z WRXa 2,9 (akurat ją ode mnie @Oktan kupił :)), to mi nie przeszkadzało a jak przesiadłem się na 2,2 a teraz na 2,6 to jest problem :biglol:

Edytowane przez Simon WRC
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...