Jump to content

Demontaż relingów LegacyIV.

krvrad
 Share

Recommended Posts

Ogólnie przednia i tylna część relingu jest mocowana na zatrzaskach, trzeba dosyć mocno pociągnąć do góry i wychodzi, a następnie powinno  się przesunąć w prawo i lewo bo są tam jeszcze chyba 4 lub 5 przesuwnych klipsów. Proponuję zaopatrzyć się w nowe klipsy, bo stare łatwo się łamią.

Proszę :D Ja jestem zadowolony z efektów :D

Jeszcze przyciemniłem szyby parę dni temu, więc efekt ogólny jest fajny.

Felgi, grill i tylna blendę malowałem sam, szyby przyciemniał mi znajomy.

Pozdrooo

20180406_151448.jpg

20180406_151432.jpg

20180406_151552.jpg

20180414_153440.jpg

Na ostatnim foto jest trochę brudny :P Logo Subaru w każdej chwili można odsłonić, jakoś tak narazie zostawiłem.

51 minut temu, krvrad napisał:

Logo Subaru w każdej chwili można odsłonić, jakoś tak narazie zostawiłem.

Ja logo bym odsłonił, bo kiepsko wygląda ...zresztą ciemna tylna listwa też mi nie leży, może gdybyś ściemnił folią obie lampy (wsteczne i p/mgielne)...?

W dniu 17.04.2018 o 18:35, krvrad napisał:

Ja pomalowałem felgi, grill i tylną blende. Plasti dipem, polecam ;)

Czym dokładnie malowałeś? Oryginalnym Plastidipem czy jakimś innym? Ja się przymierzam do malowania felg z tym, że na biało ;) Ile Ci tego poszło na cztery kółka ?

23 godziny temu, przemowrc napisał:

Czym dokładnie malowałeś? Oryginalnym Plastidipem czy jakimś innym? Ja się przymierzam do malowania felg z tym, że na biało ;) Ile Ci tego poszło na cztery kółka ?

Przemo, miałem jakiś nie oryginalny, chyba Motip, 30 cebulionów za puche. Na 4 kółka poszło ok 2,75 puszki. Białe też widziałem :)

Przemo, miałem jakiś nie oryginalny, chyba Motip, 30 cebulionów za puche. Na 4 kółka poszło ok 2,75 puszki. Białe też widziałem 
Ja pomalowałam gumą z K2. Niecałe dwie puszki poszły na 4 koła, 5 warstw. A jak z trwałością to się okaże. Czytałem gdzieś, że dopóki warstwa nie jest uszkodzona to można myć ciśnieniem. Oczywiście z wyczuciem

poszło z fona