Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adam., np. na Paprotkach, i wczoraj na tym długim odcinku. 00 jechało z 500m za wami w kurzu na tych odcinkach. Dzisiaj na Trosie na 2. przejeździe stałem po tych dwóch hopach przed ciasnym lewym za domem i jakoś tak was tam telepało na hamowaniu mimo niewielkiej prędkości więc myśleliśmy że coś nie tak z autem, szczególnie że chyba coś wychapało zderzak i zaślepkę?

 

 

A nawrót klasa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo czesto zatrzymywalismy sie zeby odgonic kibicow, stad 00 zaraz za nami.

 

jak wiesz 000 ma troche wiecej czasu aby to zrobic niz 00 i niz 0 tym bardziej. wsadzali nam tez kilka razy safeciarzy aby ich podwiezc na odcinek i nawet wode im wozilismy... :roll:

 

na drguim trosie ja jechalem i brat sie pogubil w opisie wiec jechalem sobie tak na tyle ile widzialem. oczywiscie jazda spokojna i zachowawcza zeby dojechac i zeby organizator byl zadowolony - to bylo priorytetem.

 

zderzak i zaslepka cos tam ucierpialy, ponadto dzien drugi rajdu jechany na przestawionej geometrii... po jakiejs dziurce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz 000 ma troche wiecej czasu aby to zrobic niz 00 i niz 0 tym bardziej. wsadzali nam tez kilka razy safeciarzy aby ich podwiezc na odcinek i nawet wode im wozilismy...

 

 

No właśnie się zdziwiłem jak zobaczyłem ludzi z tyłu.

 

 

oczywiscie jazda spokojna i zachowawcza zeby dojechac i zeby organizator byl zadowolony - to bylo priorytetem.

 

 

Pewnie - nie odbieraj tego jak krytyki czy coś. Po prostu takie wrażneie z zewnątrz.

 

BTW: co się w ogóle działo tymi zerami? Raz jechała załoga "0000" raz nie, "0" jechało tylko chwil, potem już nie, potem ten Lancer się pojawił. Ericcson się źle poczul czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicom zdarza sie stac 10-20 metrow za hopa w miejscach gdzie auto potrafi wyladowac.

 

 

Dziś była koło tej hopy na Trosie gruba awantura z Bartosiem przylatującym dwa razy i spora brygada policjantów wysłaną do uporządkowania sprawy. Ludzie stają kompletnie bez ensu, ale miejscami też plan zabezpieczenia był jakiś z kosmosu - zupełnie normlanie można było stać w miejscach gdzie auto może wypaść, a tam gdzie niema siły żeby doleciało (bez oczywiście jakiegoś wyjątkowego pecha - to się zawsze mozę zdarzyć) to przeganiali.

 

Pomijam już takie detale jak nadmiarowe punkty z gaśnicami na OS1, których niebyło w planie zabezpieczenia i delegat FIA nie wiedział co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWEREDbyVTECH, dlaczego Hołowczyc nie zamknie ust krytykom i nie wystartuje w jeszcze jednym rajdzie MP?

 

 

Czy dobra jest taka "twarz Subaru" co to nie kończy rajdów? Potencjalnym przyszłym nabywcom może się później skojarzyć: "Subaru - szybkie, ale nie zawsze dowiezie cię do celu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael,

 

0000 - mialy jakies awarie i raz jechaly raz nie

 

0 - touareg mial problem z hamulcami i musial odpasc a pozniej wsiadl w evo i jechal dalej

 

wg mnie tez plan zabezpieczenia nie byl idealny, natomiast nie ja jestem za niego odpowiedzialny. stosuje sie do zalecen organizatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłem, że ktoś tak medialny i tak utytułowany ma takie problemy z budżetem.

 

niestety. Odkad szlugi i alkohol nie moga sie reklamowac i popularnosc troche spadla, to nie ma za bardzo chetnych. Najczesciej teraz sponosruja firmy, ktore albo ogolnie sa zwiazane z tym sportem (Subaru), albo ich wlasciciele jezdza (Cersanit, Intercars) a przynajmniej sa zwiazani emocjonalnie i lubia ten sport (Polsat, Subaru).

 

A kazdy sezon w ktorym brak konkretnego kierowcy tylko zmniejsza szanse na zlapanie sponosra i to takie bledne kolo. :(

 

W przypadku Holka jest troche dziwnie. Chodzi mi o Orlen, ktory chetniej daje kase na Dakar, a na rajdy - sami widzicie ze tylko na Kormorana... a jestem przekonany, ze Krzysiek bardzo chetnie startowalby w calym cyklu MP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem na pojedynek kuzaja i Holka na oesach i niestety nie wyszło, takie sa rajdy mozesz wypakowac na pierwszym kilometrze a równie dobrze na ostatnim, prawdopodobienstwo jest mniej wiecej takie samo zakładając ze musisz cisnąć do konca zeby walczyc o wynik. Moim zdaniem nie ma co wieszac psów na Kuzaju ze wypakował az tak szybko, choc faktycznie ma do tego talent. :wink:

Zadziwiająca dla mnie jest przepasc która dzieliła dwóch pierwszych od reszty stawki. Na pojedynczych oesach niektórzy dotrzymywali tempa, ale właściwie pierwsza dwójka była znana. Nie sądziłem ze aż tak w tyle jest nasza obecna czołówka krajowa

 

Krzysiek bardzo chetnie startowalby w calym cyklu MP.

 

kiedys wypowiadał sie ze niekoniecznie widzi siebie w ence na cały sezon. Gdyby wróciły wrc pewnie cisnienie miałby wieksze, a tak chyba juz udowodnił wielokrotnie ze w Polsce jest nadal w ścisłym czubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Holka jest troche dziwnie. Chodzi mi o Orlen, ktory chetniej daje kase na Dakar, a na rajdy - sami widzicie ze tylko na Kormorana... a jestem przekonany, ze Krzysiek bardzo chetnie startowalby w calym cyklu MP.

 

moim zdaniem Hołek zdobyłby budżet na RSMP... gdyby chciał :roll: sam powtarza, że jazda eNką po niezmienionych od 20 lat OSach go nie bawi... i wcale mnie to nie dziwi. jest na takim etapie kariery, że nic już nikomu nie musi udowadniać jeżdżąc w tym kraju (a na pewno "kibicom od chipsów" którzy w przeważającej większości mówili na g*wno czekolada w czasie gdy zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie)... a że chłop lubi wyzwania to poszedł w rajdy terenowe... tam go jeszcze nie było.

IMO lepsze to niż zdobywanie po raz n-ty tytułu Mistrza Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, uwierz, sam bylem swiadkiem tego, jak szukal sponsorow, widzialem jego pisma do roznych firm, widzialem jak pracuja osoby nad specjalna broszura prezentujaca jego osobe (mam nawet gdzies jedna taka broszure) i widzialem brak zainteresowania ze strony potencjalnych sponsorow. :(

 

Oczywiscie, oprocz tego prawda jest, ze chetnie jezdzi na Dakar i juz od dluzszego czasu bylo to jego marzeniem (nawet jeszcze jak byly Sobieskie i Pug206wrc), ale rajdowiec zostaje rajdowcem i jak tylko sie da, to chcialby wrocic do tego sportu :)

 

WRC fan, oczywiscie ze sie da obejsc, byly przeciez rozne Lodki Bols i takie tam. Ale niektorzy maja watpliwosci, czy nie jest to nieetyczne i firmy generalnie wola nie ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...