Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Guliwer napisał:

Wykasować cały wątek i rozpocząć nowy: XV Zlot Plejad tj. Niewiniątek, Dziewic i Abstynentek

Co to za Zlot, na który nikt się niekwalifikuje? :P

Edytowane przez Michał Krupa
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SubGaja napisał:

I to jest potwierdzenie jakości forum, czyli jakiejś dyskusji, rozmowy. Cóż...

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

 

Coś jest nie tak z jakością The Forum?

Z regulaminu:

Cytat

Ze względu na specyficzny charakter i tradycje korzystasz z Forum na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko.

 

Pozdrawiam

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michał Krupa napisał:

Co to za Zlot, na który nikt się niekwalifikuje? :P

To już nie moja wina, tylko reżysera :D

Znalezione obrazy dla zapytania houkago pleiades

5 minut temu, ThorG. napisał:

czyli, że faceci muszą sobie zrobić inny Zlot?

I to jest dobre pytanie, aczkolwiek ja mógłbym być pilotem jakiejś dziewicy -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Guliwer napisał:

To już nie moja wina, tylko reżysera :D

Znalezione obrazy dla zapytania houkago pleiades

I to jest dobre pytanie, aczkolwiek ja mógłbym być pilotem jakiejś dziewicy -_-

Nie bałbyś się o swój drążek? :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Nie bałbyś się o swój drążek? :)

Jeszcze nie mam, ale pewnie bym się bał :biglol: ach, te anime.

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Pozdrawiam
Oki.
Forum jest na konkretny temat.
Kwestie organizacyjne, zapisy, noclegi. Propozycje, zapytania do organizatora. Jest kilka rzeczowych wpisów.
Ktos kto chciałby się czegoś dowiedzieć musi przebrnąć przez dziesiątki stron pohukiwań, przytyków, przechwałek i zaczepek. Taka dziecinada czasami.
Ale ok. Akceptuje regulamin.

Do zobaczenia na kolejnych plejadach.
Fantastycznje zorganizowanej imprezie. Pokłony dla organizatorów.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elmo napisał:

Zbiór "dziewica"+"prawo jazdy' nie istnieje :P

Znalezione obrazy dla zapytania prawo jazdy dziewica

1 minutę temu, SubGaja napisał:

Forum jest na konkretny temat.

Zawsze możemy poprosić o przeniesienie części luźnej do Meldunkowego, @Aga?

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SubGaja napisał:

Ktos kto chciałby się czegoś dowiedzieć musi przebrnąć przez dziesiątki stron pohukiwań, przytyków, przechwałek i zaczepek. Taka dziecinada czasami.

Co roku jest tak, albo duuużo "gorzej" ... w Twojej ocenie.

 

Nigdy nikt z tego wątku nie wyszedł bez odpowiedzi na swoje pytania bądź rozwianych wątpliwości. To, że sobie tu żartujemy nie przeszkadza być rzeczowym, gdy jest potrzeba. Jestem tu na tyle długo i byłam tyle razy na Zlocie, że w zasadzie znam odpowiedzi na większość pytań i zawsze służę pomocą.

 

Pozostali Forumowicze również są bardzo życzliwi i pomocni "Świeżakom", tak że bez urazy @SubGaja, ale mocno przesadzasz.

 

11 minut temu, SubGaja napisał:

Forum jest na konkretny temat.

Na całym The Forum panuje off top i tak tu po prostu jest. Taki mamy tu klimat ;)

 

12 minut temu, Guliwer napisał:

Zawsze możemy poprosić o przeniesienie części luźnej do Meldunkowego,

Nie widzę takiej konieczności :)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SubGaja napisał:

Oki.
Forum jest na konkretny temat.
Kwestie organizacyjne, zapisy, noclegi. Propozycje, zapytania do organizatora. Jest kilka rzeczowych wpisów.
Ktos kto chciałby się czegoś dowiedzieć musi przebrnąć przez dziesiątki stron pohukiwań, przytyków, przechwałek i zaczepek. Taka dziecinada czasami.
Ale ok. Akceptuje regulamin.
emoji846.png
Do zobaczenia na kolejnych plejadach.
Fantastycznje zorganizowanej imprezie. Pokłony dla organizatorów.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

 

Tak, Zlot Plejad to zlot towarzyski, to ludzie i ich historie, najczęściej bardziej ale i czasem mniej związane z marką Subaru. Wszystkie uporządkowane informacje na temat zlotu są na stronie a na The Forum wspominamy wcześniejsze zloty, często jadąc sobie po ambicji, wygrażając odwiecznym „wrogom” odegranie się za ubiegłoroczna porażkę czy odważnie  zapowiadając balety do białego rana na imprezie kończącej, czy wspominając przygody zlotowe, wesołe ale czasem i smutne historie.

 

Zlot Plejad to bardzo złożony organizm... bardzo, bardzo złożony gdzie suche liczby, fakty nie oddadzą wyjątkowego charakteru tego zlotu. 

 

 

Do zlotu jeszcze sporo, czasu wiec polecam plejadowe #beznapinki :P

 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
Tak, Zlot Plejad to zlot towarzyski, to ludzie i ich historie, najczęściej bardziej ale i czasem mniej związane z marką Subaru. Wszystkie uporządkowane informacje na temat zlotu są na stronie a na The Forum wspominamy wcześniejsze zloty, często jadąc sobie po ambicji, wygrażając odwiecznym „wrogom” odegranie się za ubiegłoroczna porażkę czy odważnie  zapowiadając balety do białego rana na imprezie kończącej, czy wspominając przygody zlotowe, wesołe ale czasem i smutne historie.
 
Zlot Plejad to bardzo złożony organizm... bardzo, bardzo złożony gdzie suche liczby, fakty nie oddadzą wyjątkowego charakteru tego zlotu. 
 
 
Do zlotu jeszcze sporo, czasu wiec polecam plejadowe #beznapinki
 
 
 
 
I git.
Poznałem tę atmosferę i bardzo ją cenię. Jedziemy trzeci raz. Pierwszy byl swiezynkowy. Po pierwszych minutach poczulismy to cos, atmosferę i wiedzieliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu i wśród ludzi z którymi czujemy sie dobrze. Po szkolenie nie wiedzielismy o co kama. Pytalismy innych. Trafiliśmy na kogoś kto powiedział : nie przejmujcie sie, poprostu sie bawcie. I dokladnie tak zrobiliśmy.
Na drugich naszych plejadach juz wyczekiwanych haslo bez napinki bylo w 100%. Pelny luz i zabawa. Efekt = miejsce w pierwszej 10. Totalne zaskoczenie dla nas. Dlaczego? Bo poprostu fantastycznie sie bawiliśmy i całkowicie "niestaralismy" (w sensie robilismy swoje bez cisnienia i napinki). Dlatego zaskoczenie.
Teraz kolejnyn razem tez jedziemy z jeszcze wiekszym luzem.

PS.
Może zmienić zasady statusu na forum i uzależnić je nie od ilosci zamieszczanych postow, a od ilości znaków w poście


Pozdrawiam

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SubGaja napisał:

Może zmienić zasady statusu na forum i uzależnić je nie od ilosci zamieszczanych postow, a od ilości znaków w poście

Masz 23 posty i chcesz robić tu rewolucję. Rewelacja :D

 

BTW nie we wszystkich działach posty doliczają się do puli, że uprzedzę kolejną propozycję ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SubGaja napisał:

I git.
Poznałem tę atmosferę i bardzo ją cenię. Jedziemy trzeci raz. Pierwszy byl swiezynkowy. Po pierwszych minutach poczulismy to cos, atmosferę i wiedzieliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu i wśród ludzi z którymi czujemy sie dobrze. Po szkolenie nie wiedzielismy o co kama. Pytalismy innych. Trafiliśmy na kogoś kto powiedział : nie przejmujcie sie, poprostu sie bawcie. I dokladnie tak zrobiliśmy.
Na drugich naszych plejadach juz wyczekiwanych haslo bez napinki bylo w 100%. Pelny luz i zabawa. Efekt = miejsce w pierwszej 10. Totalne zaskoczenie dla nas. Dlaczego? Bo poprostu fantastycznie sie bawiliśmy i całkowicie "niestaralismy" (w sensie robilismy swoje bez cisnienia i napinki). Dlatego zaskoczenie.
Teraz kolejnyn razem tez jedziemy z jeszcze wiekszym luzem.

PS.
Może zmienić zasady statusu na forum i uzależnić je nie od ilosci zamieszczanych postow, a od ilości znaków w poście
emoji846.png

Pozdrawiam

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

No i super ;)

 

PS. W sprawie pomysłu... polecam zapoznać się z postami forumowicza Maruda, najlepiej wszystkimi a wtedy wrócimy do rozmowy na temat tego pomysłu. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aga napisał:

Masz 23 posty i chcesz robić tu rewolucję. Rewelacja :D

 

BTW nie we wszystkich działach posty doliczają się do puli, że uprzedzę kolejną propozycję ;)

 

 

Dawno nie mieliśmy rewolucyjnych zapędów, aż mi się łezka w oku zakręciła na samo wspomnienie ostatnich rewolucjonistów  :cry: ;)

 

 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...