Skocz do zawartości

Koalicja na rzecz ostrzyzenia Aza


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, czy Az sie obetnie czy tez nie, to jedno musze przyznac. Jestem tu od niedawna, ale to forum zadziwia mnie z kazdym dniem. Jak Na ogolnym wylookalem poczatek tematu, to myslalem, ze chodzi o jakas koalicje na rzecz ostrzyzenia takich dwoch co ukradli kiedys ksiezyc... Szczegoly posta okazaly sie jednak o wiele zabawniejsze za co serdecznie dziekuje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

an iem a wśród was osoby która by mmnie potrafiła przekonać i jej raczej nie zwerbujecie do przekonywania mnie ;P

 

Chcesz osobisty list w tej sprawie od Prezydenta RP...? :shock:

 

 

WiS, nie ta plec, nie ten wzrost, nie ten kolor wlosow, rusz glowa troche :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś jest uparty jak Osioł i na miękko nic się nie da osiągnąć :razz: :twisted:

Proponuję w tej sytuacji plan "B" - do rozważenia w dwóch wariantach:

a) soft - na następnym spocie zamiast cytrynowej herbatki czy Red Bulla dostanie setkę spirytusu, co jak można przewidywać spowoduje natychmiastową utratę przytomności, a wtedy maszynka w ruch :roll: :twisted::mrgreen: ,

B) hard - na tymżesz spocie rzucamy się wszyscy na rzeczonego, zgodnie z tradycyjną zabawą "Kupa więcej" a Devlin, jako sprawca zamieszania, strzyże obezwładnionego Aza bez wyzględu na konsekwencje.

 

W obu wariantach uciekamy jak się da najszybciej i zwalamy winę na Ludzi z Układu :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...