Skocz do zawartości

Światełka cały rok


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 331
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obawiam się, że najpierw:

 

1. musiałabym kupić nowy akumulator

2. ... i rozjechać Bilexa rzucającego się na maskę

 

Mercedes ma lepiej niż moje Subaru. Przez niego parkuję "po chmurką"

 

Bo Mercedes ma 27 lat a twój czołg...nie :mrgreen:

Musimy pogadać.

Uwolnię Was od problemu i Wasz związek wejdzie w nową fazę miesiąca miodowego. I, co najważniejsze, nie będzie Was to wiele kosztowało.

Kiedy możemy omówić szczegóły...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten merol. Widziałem.

 

Wyszłoby z niego sporo żyletek :mrgreen:.

 

A co do jeżdżenia na światłach - super. Wreszcie nie będę musiał wysyłać do diabła dziadów jeżdżących o zmroku szarymi samochodami i oszczędzających na żarówkach i spalaniu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie się nie użalam :lol: wolę fanatyka Subaru i starych Mercedesów niż zakompleksionego ujeżdżacza Lanosów :mrgreen:

I bardzo dobrze!

Ale Mercedes, zdaje się, stanowi pewien zgrzyt w tym idealnym stadle. Stąd moja propozycja, że za niewielką opłatą uwalnię Was od tego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Mercedes, zdaje się, stanowi pewien zgrzyt w tym idealnym stadle

 

nie zgrzyt a straszak i powód do nominacji do nagrody "dla najbardziej wyrozumiałej żony" :cool:

Jak by nie było, to pamiętaj, że jak Mąż i Merc będą na wylocie, to go przygarnę (Merca, znaczy się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ustawa o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym ukazała się w Dzienniku Ustaw nr 57 z 2 kwietnia i wejdzie w życie 17 kwietnia.

 

Fajnie, że pamiętasz o nas i przekazujesz info ale chyba nikogo tym nie zaskoczysz. Trąbili o tym w takiej ilości, że aż uszy bolały ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa551 tak się składa, że 6 lat jeździłem lanosikiem a od roku mam Imprezę. Z tym, że Lanos po 200kkm nie był ani razu w naprawie zaś szuwarkiem jestem systematycznie co miesiąc ew. 2x w miesiąc. I co Ty na to? Osobiście wolę auta jeżdżące bez oceny kto nimi jeździ. I Barbie też lubię. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa551 tak się składa, że 6 lat jeździłem lanosikiem a od roku mam Imprezę. Z tym, że Lanos po 200kkm nie był ani razu w naprawie zaś szuwarkiem jestem systematycznie co miesiąc ew. 2x w miesiąc. I co Ty na to? Osobiście wolę auta jeżdżące bez oceny kto nimi jeździ. I Barbie też lubię. :smile:

'

Może się powtórzę - do Lanosa nic nie mam. "Lanosiarz" to nie jest określenie kierowcy samochodu, tak samo jak "baba" to nie określenie kobiety za kierownicą.

 

Ja też osobiście wolę auta jeżdżące - skończyłam bywać w serwisie wraz z zakupem Subaru. Gratuluję bezawaryjnego Lanosa. Dlaczego go sprzedałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Barbie też lubię.

A widziałes ją kiedyś? Ktoś ją wogóle widział?Kiedyś czytałem wątek w którym padły podejrzenia, że Barbie to wymyślona postać przez któregoś z użytkowników. Sa juz jakies ustalenia? :mrgreen:

no nieeeee noooo...

idę się pociąć.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...