Skocz do zawartości

Takie prezenty dostają właściciele Subaru od dilerów....w USA


Robgas44

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, rombu napisał:

 

Nie wiadomo, kiedy ten obdarowany kupił. Może też w "odpowiednim" czasie.

 

Na stronie SIP widzę, że praktycznie dla wszystkich.

Wyjątek Forester 2.0D oraz 2.0i bez EyeSight

Nie dla wszystkich, kupując XV nie dostajesz kursu SJS:foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rombu napisał:

A co Wy pitolicie ?

Przecież SIP daje opony zimowe + kurs SJS.

Mało ?!

Wolę to niż jakieś chińskie gadżety.

 

 

???

 

A możesz jakieś szczegóły więcej a'propos "rozdawania opon zimowych"?

 

Bo ja przy zakupie nowego BRZta usłyszałem, że Subaru to nie VW,  żeby kusić klienta gadżetami i o oponach zimowych mogę zapomnieć (bo konkretnie właśnie o zimówki zapytałem). Dostałem dywaniki pod nogi i matę do bagażnika (nie chciało mi się już dyskutować, czy to rzeczywiście taki wielki "gratis" - bo co, chcieli mi wydać samochód bez dywaników nawet?).

 

Tak więc czytając o tym, że Subaru dokłada opony zimowe czuję się lekko wyciulany, bo jeszcze gdybym o te zimówki nie zapytał - ale zapytałem i usłyszałem, że polityka sprzedaży firmy nie pozwala na kuszenie klienta dodatkami takimi jak dodatkowy komplet opon zimowych, bo Subaru jest marką ekskluzywną i albo ktoś go chce albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, outsider napisał:

ie pozwala na kuszenie klienta dodatkami takimi jak dodatkowy komplet opon zimowych, bo Subaru jest marką ekskluzywną i albo ktoś go chce albo nie.

i w to uwierzyłeś? :biglol:

Nic w niej ekskluzywnego, niezły napęd i tyle. Ty go w brz nawet nie masz... ( dlatego pewnie kupiłbym Toykę gt 86) W akcji zima dają zimowe opony do auta w gratisie. Trzeba tylko się na nią załapać tzn kupić/odebrać auto w odpowiednim terminie. Szukałeś auta u jednego dealera Subaru czy kilku?

łap :

https://www.subaru.pl/news_20161012_541.html

9 minut temu, outsider napisał:

Tak więc czytając o tym, że Subaru dokłada opony zimowe czuję się lekko wyciulany

no wcale się nie dziwię ...

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karas napisał:

i w to uwierzyłeś? :biglol:

Szukałeś auta u jednego delaera Subaru czy kilku?

 

Żaden dealer w Polsce nie miał BRZ-ta na sprzedaż w salonie - można było jedynie zamówić i czekać nie wiadomo jak długo na zrealizowanie zamówienia. Jedyna dostępna sztuka która stała i czekała na klienta to ten którego kupiłem, więc siłę przebicia miałem niewielką, że tak powiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, GREGG napisał:

Nie lepiej było toyotę kupić? 

 

:yahoo: No i właśnie nie - miało być Subaru i tyle :yahoo:

 

Powiem szczerze, że nawet przez chwilę mi przez myśle nie przyszło, żeby zamiast BRZeta kupić GT86. Na pytanie "czym jeździsz" zdecydowanie lepiej odpowiada się: "Subaru..." niż "Toyotą" :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Pozwolę sobie uzupełnić - już od prawie 10 lat każdy klient otrzymuje w samochodzie ISR ( jakby co, to może lepiej pomóc uratować życie, niż głośniki ). Tak, wiem - to ewidentny egoizm. Staramy się jak możemy, aby jak najwięcej klientów żyło ( bo tylko żywi mogą kupić kolejne auto :)  ).

Co do Zlotu - prawdą jest, że jest dostępny nie tylko dla naszych klientów - także dla użytkowników Subaru nie nabywających u nas samochodów, nie odwiedzających ASO; czy powinniśmy to zmienić ? :)

Co do Subariady - miłe słowa, lecz to nie jest inicjatywa SIP, lecz niniejszego Forum ( konkretnie idea @chojny  )

Opony zimowe istotnie tylko w zimie.

 

Pozdrowienia

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...