Skocz do zawartości

Cyna IV Ankieta


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

sebastian jestes juz zapisany.u Andzrzeja nie ma zapisow.On jest normalny.

 

ja sie stesknilem za kanapkami z ogorkiem... Andrzej wezmiesz mi pare ? :lol:

 

acha no i jakie opony ? szutrowe,slicki,mediaty ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga :!: :!: :!:

Cyna4 odbędzie się (95%) 2 czerwca (sobota) .Start godz. 8 motel Subaru.Trzy próby zręcznościowe (w tym plyta poślizgowa - mokra :mrgreen: ) Meta tor Słomczyn godz 12-13.Po ogłoszeniu wynikow jazda dowolna po zupełnie nowej nawierzchni szutrowej :!: :idea:

Zmiana terminu wymuszona remontem części szutrowej ma być "szuter fiński-gładki" :shock: Szczególy , trasa , rysunki prób, sposób zgłoszenia podam najdalej 15-16 maj.Motel Subaru 50%rabatu dla przyjezdnych.

Zapraszam AK

 

Andrzej you are my hero :!: :!: :!:

 

weekend wczesniej nie mogelm, a 2 czerwca mi pasi, juz teraz sie nie moge doczekac

 

slomczyn tez sie fajnie zapowiada

 

 

z innej beczki, czy proby beda kjsowe? czy raczej obedzie sie bez krecenia wokol pacholkow na recznym (pytam bo nie mialem jeszcze szczescia jechac w cynie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zgłaszać , podział na klasy , wysokość wpisowego podam za tydzień. Szczegolnie zapraszam wlaścicieli Subaru z silnikami wolnossącymi bo ostatnio to ich było chyba trzech :mrgreen: .

Vert a jakim to autem zamierzasz startować :?: I czy robić pod Ciebie jakaś klasę :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Andrzeju poprosze o specjalna klase pt vert bo polka nad kominkiem pusta :roll:

 

a tak powaznie to jade saxo bo subaraka oddalem zonie. no chyba ze bedzie klasa dyzel i ja bede jedyny i dostane puchar to jade skodo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolege Przemqa i Azraela chciałem prosic o zarezerwowanie sobie czasu 2 czerwca (obserwator , zawodnik , smakosz grillowy) bo to w końcu Przemeq z Azraelem , swoimi postami sprzed dwóch lat :idea: , najbardziej przyczynili sie do pomysłu i nazwy tej spontanicznej imprezy :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motel Subaru 50%rabatu dla przyjezdnych.

Mnie z carfitem bieżesz pod uwagę? mam spotkanie 2 czerwca na pomorzu...ale chyba będę chory ;) Z doświadczenia ostanich imprez myslę, że warto :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolege Przemqa i Azraela chciałem prosic o zarezerwowanie sobie czasu 2 czerwca (obserwator , zawodnik , smakosz grillowy) bo to w końcu Przemeq z Azraelem , swoimi postami sprzed dwóch lat :idea: , najbardziej przyczynili sie do pomysłu i nazwy tej spontanicznej imprezy :mrgreen:

 

Czas zarezerwowany 8).

 

Jako... ZAWODNIK :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze Przemeq :mrgreen: Impreza nie bedzie "wyścigowa" trzy lub cztery rozne proby zrecznosciowe wiec końcowy wynik wynikał bedzie raczej z plynnosci jazdy i braku punktów karnych np. za pachołki czy inne pomyłki :cool: :mrgreen: Klasy bedą prawdopodobnie trzy.Zapraszam wszystkich :!: szczegolnie amatorow bo to zabawowa impreza pozwalajaca lepiej poznac swoje auto i umiejetnosci. :idea:

AK

ps.A propo "zabawowa" Przemeq moze zaproś w moim imieniu kolegę od amortyzatorow tylnych (shodan) i wydawcę nowego pisma (michal) -hamulce tył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich :!: szczegolnie amatorow bo to zabawowa impreza pozwalajaca lepiej poznac swoje auto i umiejetnosci.

 

O! To jest impreza dla mnie! Nie ściganie się dla rajdowców, a grill połączony z jakimś tam relaksacyjnym kręceniem kółkiem 8).

 

Tym bardziej mam ochotę się tam pojawić 8).

 

A propo "zabawowa" Przemeq moze zaproś w moim imieniu kolegę od amortyzatorow tylnych (shodan) i wydawcę nowego pisma (michal) -hamulce tył :mrgreen:

 

Jestem przekonany, że - biorąc pod uwagę historię Waszych kontaktów - gdybyś sam ich zaprosił, wywołałoby tak piorunujące wrażenie, że nie odmówiliby Ci :mrgreen:.

 

Ale ok - zaproszę ich 8).

 

PS. Dzwoniłeś? Dziś mam dzień nieodbierania połączeń z niewyświetlających się numerów :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwoniłem :mrgreen: do Ciebie ....jeszcze.... :razz:

Boje sie Ich zaprosic bo piorunujace wrazenie mogłoby spowodować odmowę :shock: .Ty w roli swatki uwazam że dobrze byś to rozegrał :mrgreen:

Wiec liczę na Ich przybycie i tym samym zapraszam :!:

Pozdr.AK

ps.będzie Porsche GT3 jedno z trzech w Wa-wie moze ktos wylosuje lub wygra krotka przejażdżkę po torze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Andrzeju poprosze o specjalna klase pt vert bo polka nad kominkiem pusta :roll:

 

a tak powaznie to jade saxo bo subaraka oddalem zonie. no chyba ze bedzie klasa dyzel i ja bede jedyny i dostane puchar to jade skodo :mrgreen:

 

niedoczekanie Twoje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolege Przemqa i Azraela chciałem prosic o zarezerwowanie sobie czasu 2 czerwca (obserwator , zawodnik , smakosz grillowy) bo to w końcu Przemeq z Azraelem , swoimi postami sprzed dwóch lat :idea: , najbardziej przyczynili sie do pomysłu i nazwy tej spontanicznej imprezy :mrgreen:

 

Czas zarezerwowany 8).

 

Jako... ZAWODNIK :twisted::twisted::twisted:

 

ale nie od zawodzenia :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, masz rewelacyjne zdjęcie w podpisie! :mrgreen:

Duuużo lepsze od tej Rudej :razz:

 

mam finansowe zamkniecie kwietnia i tak siedze w necie i odkladam na pozniiej - chyba posiedze dzisiaj do dwudziestejsiodmej

 

a zdjecie mi sie spodobalo - poza tym znalazlem sobie jeszcze pare ciekawych - wiec co jakis czas bedzie zmiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...