Skocz do zawartości

Krótkie życie H4 w SG


pavca

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to ja mam pecha, czy ten model tak ma ? W ciągu ostatnich 10 miesięcy wymieniam już 3 żarówki H4. Gdyby to była jedna strona podejrzewał bym elektrykę, ale nie - raz jedna strona, raz druga :(

Kupuje jeden typ żarówek - Osram + 30%. Chyba zmienię na inną firmę i zobaczę czy problem będzie się dalej powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak rombu

Na Phillips'ie śmigam już od 1,5 roku (ten sam komplet).

W schowku w razie "w" woze mega super hiper ultra zenon white power czajniz ;-) Na szczęście nie było potrzeby wymieniać.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pikselplus napisał:

Może "odpalasz" na włączonych światłach?

 

Nie nie odpalam na włączonych światłach.

 

4 godziny temu, yaro2003 napisał:

jeśli jeździsz na nich na co dzień to mogą szybko się kończyć

 

Niestety jeżdżę na co dzień na włączonych, ale pomału ogarniam temat świateł do jazdy dziennej.

Zacznę od zmiany producenta żarówek i się zobaczy czy będzie lepszy skutek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzac kiedys Mitsubishi (jedyny samochod ktory nigdy !!! mi sie nie psul) zmienilem zarowki na philips super duper cos tam. Od tego czasu regularnie co pol roku wymienialem te zarowki. Wprawdzie swiecily mocniej, ale w koncu cos sie psulo. Zatem mysle ze wlasnie producent ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zamontowałem te PHILIPS 12342RVS2 PHILIPS H4 12V 60/55W P43t-38 RacingVision i każdy w pracy mnie wyśmiewał że se kupiłem bubel który nie wytrzyma dłużej niż 3-4 miesiące a one za miesiąc będą już rok w aucie a jakość widzenia w nocy rewelacyjna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś może być na rzeczy z producentem, chociaż nie mam porównania do Osramów. Wiosną zeszłego roku kupiłem do obu aut po komplecie Philips White Vision. 

 

W Imprezie padła jedna w zeszłym miesiącu, po ponad 1,5 roku i 20kkm. W żonowozie po 1,5 roku i 15kkm jeżdżą nadal te same. Myślę że to nieźle jak na takie żarówy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tungsram Sportlight Bluish. Stosowałem je przez ostatnie lata w poprzednich samochodach. Trwałość znacznie większa od Osramów, a cena znacznie niższa. Świecą rewelacyjnie - mocno i mają przyjemną, nie męczącą barwę światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...