Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeden pasjonac co podaje że nawet 300 kuni w pasku mają :shock:
w R36 niby mają 300 ale co z tego :P

 

To, że ma też 4x4, dsg i katalogowo 5,5 do 100kmh, i raz szalenie się zdziwiłem jak mi passat odjeżdża :wink:

 

no jeżeli ma dsg to się nie dziwię ... znacznie szybsza zmiana biegów

 

P.S. Nazbiera się trochę samochodów, które objadą nawet STi-aja - ... ale co z tego ... Subaru to jest Subaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w pasku ten 4x4 to sobie mogą...

 

na prostych wiele aut będzie szybszych ale jeśli nagle droga zrobi się kręta :twisted:

 

Uwielbiam to na forum subaru. Zawsze, jak pojawia się wspomnienie o czymś szybszym na prostej, to pojawia się magiczne "A jak nagle będzie kręto, mokro i po szutrze to dopiero!" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w pasku ten 4x4 to sobie mogą...

 

na prostych wiele aut będzie szybszych ale jeśli nagle droga zrobi się kręta :twisted:

 

Uwielbiam to na forum subaru. Zawsze, jak pojawia się wspomnienie o czymś szybszym na prostej, to pojawia się magiczne "A jak nagle będzie kręto, mokro i po szutrze to dopiero!" :mrgreen:

 

Jazda samochodem to nie jest tylko jazda po prostej więc najbardziej wszechstronnymi są Subaru Impreza WRX STi i Mitsubishi Lancer Evo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w pasku ten 4x4 to sobie mogą...

 

na prostych wiele aut będzie szybszych ale jeśli nagle droga zrobi się kręta :twisted:

 

Uwielbiam to na forum subaru. Zawsze, jak pojawia się wspomnienie o czymś szybszym na prostej, to pojawia się magiczne "A jak nagle będzie kręto, mokro i po szutrze to dopiero!" :mrgreen:

 

Jazda samochodem to nie jest tylko jazda po prostej więc najbardziej wszechstronnymi są Subaru Impreza WRX STi i Mitsubishi Lancer Evo :mrgreen:

 

zwłaszcza na naszych genialnych drogach :) a w dodatku łatwiej przekonać żonę/dziewczynę/kochankę do takiego auta :P bo 4 drzwi :) duży bagażnik, 4x4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widzialem starego Merca E-Klasy (wagon), ktory mial oswiecone felgi od srodka... :shock: widzialem z dosc daleka, nie wypatrzylem szczegolow, ale szczeka mi opadla :lol:

 

aha, kolor oswiecenia, to a la ksenon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widzialem starego Merca E-Klasy (wagon), ktory mial oswiecone felgi od srodka... :shock: widzialem z dosc daleka, nie wypatrzylem szczegolow, ale szczeka mi opadla :lol:

 

aha, kolor oswiecenia, to a la ksenon :mrgreen:

 

 

może coś takiego?

 

 

widziałem coś podobnego w radomiu w golfie IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tego paska z przyczepką z paska,widziałem dokładny opis takiego autka,w przyczepce bambetle na zloty,wszlkie grillowe rzeczy,lodówka i jacuzzi :shock: :shock: O ile smieję sie z bogaPasata (wieśwagen Passtuch?) o tyle takie hardcorowe projekty sie ceni :!:

 

Niestety jest tak,ze przed kompem każdy mocny,wszystko wiocha,wszystko kicha,wszystko do dupu a sam hejter nie ma prawka albo jeździ nówką sztuką audi 80B3 i dowartościowuje się ,że napisze iż Audi A8 z końca lat 90-tych to bieda ,trup i złom..

 

a co do podświetlonych kół ,to takie coś może:

 

-- Śr sty 11, 2012 8:54 pm --

 

można psioczyć na wieśwageny itp,ale mi sie podobają dobrze stuningowane golfy czy też inne bory/vento,a bardzo sobie cenię VW Corrado,mozna gadać,że produkcja zakończona,że niby zawiecha w VR6 nie nadążała za silnikiem,że to,że tamto,ale powiedzcie,że ładne zadbane Corrado,szczególnie powoli cultowe VR6 robi wrażonko,dlatego tym bardziej mnie serce zaboloało jak zobaczyłem to totalne profanum :shock: :shock: :cry::cry:

 

-- Śr sty 11, 2012 8:55 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tego paska z przyczepką z paska,widziałem dokładny opis takiego autka,w przyczepce bambetle na zloty,wszlkie grillowe rzeczy,lodówka i jacuzzi :shock: :shock: O ile smieję sie z bogaPasata (wieśwagen Passtuch?) o tyle takie hardcorowe projekty sie ceni :!:

 

hemi112 dla mnie to może też mieć w środku jeszcze basen i saunę ... tylko dlaczego tego nie zrobił w zwykłej przyczepie campingowej ? sam pomysł design przyczepy by vw passat "dupy mi nie urywa" ... a wręcz przeciwnie ... wzbudza u mnie salwę śmiechu :mrgreen: ... nie wiem ... może nie wszyscy mają takie samo poczucie estetyki i dla jednych takie rzeczy są wiochą ... a inni twierdzą respect :wink: dla mnie osobiście podchodzi to pod wiochę :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj widać wukorzystanie takiej przyczepy,kto wie moze to jest centrum multimedialne,albo inne konkret audio,wykorzystywan może byc wiele :) jak dla mnie szacun za projekt,pomysł itd

Chociaz passat się chowa przy projekcie pt;Fiat 126p ciagnik siodłowy :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widzialem starego Merca E-Klasy (wagon), ktory mial oswiecone felgi od srodka... :shock: widzialem z dosc daleka, nie wypatrzylem szczegolow, ale szczeka mi opadla :lol:

 

aha, kolor oswiecenia, to a la ksenon :mrgreen:

 

 

może coś takiego?

 

 

widziałem coś podobnego w radomiu w golfie IV

nie, na kazde kolo bylo po jednej lampce, nie wiem, jak to bylo zamocowane, ale oswiecalo felgi od wewn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...