Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Burj Al Arab nie jest chyba najdroższy - jest przede wszystkim najwyższy, no i można sobie pograć w tenisa na helipadzie, bo czasem rozkładają tam kort ;-)

Wracając do tematu drogich hoteli, to we wtorek moja dziewczyna sprzedała tygodniowy pobyt dla 6 osób w Burj Al Arab za bagatela...180kzł (po 30kzł na twarz). Kupującymi byli..Rosjanie (stali klienci firmy).

BTW, jakiś czas temu pobyt w tym hotelu wykupił koleś, który trafił 6-tkę w totka. Było to jakoś na początku zeszłego roku, a na wycieczkę zabrał swojego kolegę :wink:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty :) Ja bardzo Wroclaw lubie, naprawde. Jakbym miala mieszkac w innym miescie niz Warszawa, to tylko we Wrocku, serio :)

Ja po prostu do trollowni w Warszawie juz sie przyzwyczailam i mnie nie dziwi, a tu na zachodzie to jakos tak mi sie w oczy rzucaja ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że Wrocław, ma jeden z piękniejszych rynków (i okolice), ale mam go serdecznie dość. Prawie wszyscy forumowicze, których lubię i którzy mnie choć trochę tolerują mieszka gdzieś indziej, dalej niż godzina drogi. :cry:

Ty nie przesadzasz przypadkiem :?: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, wpadnij kiedys na spota do Srebrnej Gory co :?:

Albo na Elmota i zostan do Majowki :) Fajnie bedzie :)

To tak w ramach zmiany tematu na weselszy :)

Szkoda, ze sie na poprzedniego spocika nie pofatygowales... taaaaaaak daaaaaleko masz :P

Caleeee siedemdzieeeesiaaaaat kilosow... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka, w ramach poprawy atmosfery robisz mi opr mnie i zapraszasz mnie na spota gdzie czeka na mnie takich więcej? Super... :???: To, że narzekam na Wrocław nie znaczy, że Warszawa jest lepsza.

 

Wypraszam sobie ten wyrzutów. Nie mogłem przyjechać co wytłumaczyłem temu wyliniałemu świstakowi z rogami. Pewnie zapomniał. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, no to ja Ci podalam inne terminy, kiedy mozesz sie "zrehabilitowac"...

A Lucus to wiesz... stary jest i skleroze ma... ale mozliwe, ze to ja mam skleroze i nie pamietam, ze on Cie tlumaczyl :P

A gdzie ja Cie "opr" :?: Bo ja to Cie tylko upominam :lol:

Wierz mi, opr u mnie inaczej wyglada :D ale tego akurat nie jestes w stanie zobaczyc, bo

opr zrobilam kolesiowi na innym forum, ale se troll w pelni zasluzyl Wrrrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...