Skocz do zawartości

Kryptowaluty


brunon

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, carfit napisał:

za DasCoina już się wzięli :)

na Dasa od samego poczatku byla nagonka, ze to jedna wielka sciema,

a szczepanowe coiny byky bo byly, ale jakos niekt specjalnie ani nie namwaial, ani odradzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Guliwer napisał:

Oodmawiali kredytu z powodu braku zdolności, ale nagle przy CHF zdolność była bardzo dobra. Ja wiem, mogłem nie brać i do dzisiaj mieszkać z Rodzicami.

 

Miedzy innymi z tego powodu troche szkoda ze nie jestesmy w strefie euro - oprocentowanie kredytow nie wynosiloby 4%.  Od Polski drozej tylko w Rumunii i na Wegrzech.

https://www.statista.com/statistics/615037/mortgage-interest-rate-europe/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 14:17, Fiji napisał:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zabral-do-grobu-190-mln-dolarow-w-bitcoinach-7640978.html

 

Jedna z największych giełd kryptowalut w Kanadzie jest w poważnych tarapatach. Jej założyciel zmarł w grudniu 2018 r. Okazuje się, że tylko on posiadał klucze pozwalające na dostęp do „zimnych portfeli”, w których przechowywane są kryptowaluty klientów warte 190 mln dolarów.

 

Jak to sie mawia - miał wysoki "bus factor"

 

 

a ciala i aktu zgonu nie ma do tej pory,bardzo ciekawe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie poczekać trochę dłużej na zwroty. Rynek wszedł w taką a nie inną fazę, tyle. PNT robi co może, żeby zredukować straty. Szczepan raczej nie będzie żadnych exit scamów robił. Za dużo ma do stracenia, IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bertyn przyznał w wywiadzie, że kłopoty z rentownością zaczęły się ponad rok temu tj. w styczniu 2018 r. Wtedy BTC kosztował powyżej 10 tys. USD. Mimo kłopotów, które się pojawiły ... wciąż pozyskiwano inwestorów. Finalnie żaden inwestor/wspólnik nie otrzymał zwrotu całości kapitału. Nawet Ci którzy rozpoczęli inwestycję w marcu/kwietniu 2017 r. czyli jeszcze przed dynamiczną falą wzrostów BTC (w pierwszym półroczu 2017 r. cena BTC była poniżej 2 tys. USD). Dobry materiał na retrospekcję.

 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 14:17, Fiji napisał:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zabral-do-grobu-190-mln-dolarow-w-bitcoinach-7640978.html

 

Jedna z największych giełd kryptowalut w Kanadzie jest w poważnych tarapatach. Jej założyciel zmarł w grudniu 2018 r. Okazuje się, że tylko on posiadał klucze pozwalające na dostęp do „zimnych portfeli”, w których przechowywane są kryptowaluty klientów warte 190 mln dolarów.

 

Jak to sie mawia - miał wysoki "bus factor"

Zimne portfele ponoć puste i jest problem z ustaleniem czy pan rzeczywiście nie żyje. Hmm... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Teraz, Ayo napisał:

nieeeee, obserwuje tylko z zaciekawieniem rynek i pluje sobie w brode, ze jak byl przez dlugi czas na 4000 to czekalem na dalsze spadki :/

To ja wyczekałem do 14k pln i teraz dokupiłem tylko troche przy 30k i też czekam. Akurat nowe hamulce będą do subaru :) 

Dziwnie się zrobiło że akurat idzie do góry mocno od dnie opublikowania info o krypto FB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fb to najwieksza reklama dla wszystkich crypto,

nagle sie okazuje, ze juz sie z tego nie wysmiewa, nie walczy tylko sie w to wchodzi.

poki co czekam na korekte, miala byc juz juz od 8k, teraz mowia, o 14, ciekawe co bedzie dalej.

sytuacja mocno rozwojowa :book:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...