Skocz do zawartości

Kryptowaluty


brunon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Oj tak :) . Było odbicie po dołku świątecznym, ale niektóre wiodące (market cap) znowu troszkę poleciały.

BTW jakie jest Wasze zdanie o Ripple? Bo zdania są podzielone. Osobiście w to nie poszedłem, wygląda na klasyczną bańkę centralnie sterowaną. Na pewno pewna grupa zarobi na tym krocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

Mnie od wczoraj dołuje LSK bo strasznie spadł z 140 na 117 a kupiłem gdy był w fazie wzrostowej przy 136 :(

hehe, no to zaszalales.

do lutego pewnie bedziesz do przodu

1 minutę temu, Sikor44 napisał:

BTW jakie jest Wasze zdanie o Ripple?

gardze :P

 

ogolnie z mega rezerwa podchodze do tego calego krypto, podobno przed chwila zniknal jeden kantor z wszystkim co ludzie tam wrzucili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co początkowo się orientowałem wyglądało to jak niezła opcja inwestowania pieniądza, bo niby ilość gotówki w obiegu praktycznie stała, brak możliwości maczania paluchów przez banki czy państwa na zasadzie dodruku... ale co do czego okazuje się że wahania kursu takie same jak nie lepsze jak przy inwestowaniu w tradycyjne waluty, duzi gracze też mogą mieszać, państwo może zbanować daną kryptowalutę co pociąga za sobą spadki, za walutą tą nie stoi nic w rodzaju złota choćby na część tegoż, więc kurs może z dnia na dzień o 100% spaść jedynym gwarantem jest tu zaufanie inwestorów. Skłąnia to do refleksji że ten rodzaj kapitału dobry jest jako narzędzie bo zapewnia anonimowe i szybkie transakcje na całym Świecie a do inwestowania nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ayo napisał:

standardowy belkot januszy biznesu

 

Swoje na altach zarobiłem, ale standardowy bełkot januszy inwestowania też jest już nudny. Wymień jakieś konkretne zastosowania poza:

 

1. Spekulacją i szybkim zyskiem

2. Płaceniem za nielegalne rzeczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HODL i tyle w temacie ;)

 

update walentynkowy

http://www.dwutygodnik.com/artykul/7648-milosc-w-czasach-kryptowalut.html

 

A z naszego podwórka taki news

https://www.wykop.pl/link/4166199/nbp-wydal-prawie-100tys-zlotych-na-youtuberow-krytykujacych-kryptowaluty/

 

NBP (rzekomo) zainwestował 100k PLN w kampanię medialną skierowaną przeciw krypto w Polsce

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2018 o 01:10, Sikor44 napisał:

NBP (rzekomo) zainwestował 100k PLN w kampanię medialną skierowaną przeciw krypto w Polsce

 

PL w tej kwestii jest gleboko w czarnej....

inne rzady juz planuja swoje krypto, zeby dalej moc kontrolowac przeplyw gotowki.

ponizej nowy film Phila po obejrzeniu ktorego strach sie bac...

polecam, nie bedzie to zmarnowane 20 min

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...