Skocz do zawartości

Galeria naszych Foresterow


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.05.2020 o 23:39, DETT napisał:

Jak Ci zostawia żarcie, to znaczy że traktuje Twoje auto jako gniazdo. I to wcale nie jest takie złe. Bo swojego gniazda niszczyć nie będzie. Jeśli trzymasz auto na ulicy, pod blokiem, czy coś takiego, to pewnie ktoś z sąsiadów ma już obgryzione kable WN. U mnie było to samo, też znajdowałem kawałki chleba i pióra ptaków. Nic nie było pogryzione, za to w Renówce mojej mamy, która często stoi obok Legwana w ciągu roku cztery razy kable WN były poprzegryzane.

@DETTi to może nastrajać optymistycznie;) ale: albo mam hodowlę, albo bogate życie w lesie obok bo SVX też ma "gniazdo":P 

 

jeden raz kable WN wymieniałem ,

ale jak wieszam zapach to temat się urwał...z tym ,że ostatnio zamiast cytronety kupiłem leśny i ooo....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KPR napisał:

a jak właściwości terenowe? 

Z właściwości terenowych to dałem osłonę alu pod silnik i tylny dyfer:biglol:, a w planie podnieść bude 2cm na podkładkach, więcej nie mam potrzeby, a przeprawówki nie będę z niego robił.

31 minut temu, KPR napisał:

Co dokładnie robiłeś przy aucie?

 zbieram się i zbieram żeby napisać własny wątek, ale z ostatnich rzeczy to wleciały rozpórki przód+tył i nowy grill, a jeszcze sprzed 3 tygodni przyciemnione szyby z tyłu :)

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...