Skocz do zawartości

Pierwsze logo forum subaru


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u kogoś zachował sie wzór tego logo? Tzw gadające parówy lub gadające chłopki. Na subariadzie próbuję wyjaśnić współuczestnikom kolacji ze świniiacz nie był pierwszy. Miałem takie logo na swoim poerwszym Forku. I koszulkę też miałem.

Dotarłem do wątku z 2005 roku ale załączniki nie przetrwały. Ma ktoś jakieś zdjęcie albo umie to odnaleźć na Forum? Pomocy!!!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba było pisać,  że o to chodzi a nie o zdjęcie tylnej klapy Twojego ex ;)

Tylna klapa miała korozję więc od razu po zakupie poszła do lakiernika. Jak i kilka innych elementów.  Więc logo na niej nie przetrwało...

A jak tam pogoda w Rumunii? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nikt mi nie chce uwierzyć ze świnia nie była pierwsz. Zgadza sie potas i Maruda byli w to zamieszani. Ale potrzebuje twardych dowodówMoże aflinta ma gdzieś zdjęcie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W Rumunii do dzisiaj lampa. Dzisiaj trochę chmur ale schodzimy pod ziemie wiec loozik


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Potas od tej strony Ciebie nie znałem. Ale parówki całkiem całkiem.

 

Jaka jest ich geneza powstania bo mi kojarzy się z grillem kiełbaski np: śląskie skończyły się i wrzuciliście parówki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2017 o 10:37, potas napisał:

Świnie sie pięknie przyjęły i ze swoim kształtem wszędzie pięknie pasują emoji4.png

 

09daa67ba6a2a4b145fb1f9e40d969f3.jpg

 

435ed52363c3e78546e17798848ed2c8.jpg

 

Potas co Ty jej wsadziłeś w oko, wszędzie byś wkładał ten kluczyk ... ale muszę CI przyznać, że ładnie to wymyśliłeś aż mnie oko boli

Macie jakieś projekty na te parówki ze świni ? Może polatał bym sobie z parówą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...