Skocz do zawartości

Legacy IV - ET Felgi


Akikyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem, że już był wałkowany taki temat nie pierwszy raz, przeglądałem forum. Niestety dalej nie jestem pewien czy felgi aluminiowe 7x17 o ET40 będą pasować do Legacy IV 2007...

Nie mam możliwości przed zakupem przymierzenia owych felg stąd moje pytanie czy bedą pasować? Producent podaje zakres od 55-45 ET. Widziałem, że niektórzy przy 16 z ET 35-38 zakładali. Co ciekawe popularny serwis sprzedajacy felgi również ma w swojej ofercie posiada felgi z 35ET. Jak to jest w koncu?

Edytowane przez Akikyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi 7x16 z ET38 i oponami 205/55/16 wchodzą do kombi, ale według mnie to jest najmniejsze ET jakie można wsadzić (przy szerokości felgi 7 cali). Nie wiem jak by było przy szerszej oponie (przy 17 dla legacy jest 215/45/17).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Akikyo napisał:

Niestety dalej nie jestem pewien czy felgi aluminiowe 7x17 o ET40 będą pasować do Legacy IV 2007...

bez problemu wejdą:D, ja mam 7,5x18 ET35 i  przodu tak na styk, ale nie wystają poza obrys samochodu.

IMG_20170408_132635.jpg

Edytowane przez kozi-24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 1.12.2020 o 08:45, Hookie napisał:

Odkopię, ale skoro temat się tak pięknie nazywa, to...? :D

Felga 17x8, ET: 35 - będzie to fitować w Legacy IV wagon? Ktoś tak jeździ? Samochód nie obniżony.

Tutaj dla porównania mam 18x7.5, ET35, opona 225/40/18. Nie pakowałem go, ale na 90% jak tył siądzie to będzie ocierać o błotnik. Może po rolowaniu nadkoli zmieści się na styk.
 

kos_1.jpg

kos_2.jpg

Edytowane przez Mnobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...