Jump to content

Legacy IV - ET Felgi

Akikyo

Recommended Posts

Witam,

Wiem, że już był wałkowany taki temat nie pierwszy raz, przeglądałem forum. Niestety dalej nie jestem pewien czy felgi aluminiowe 7x17 o ET40 będą pasować do Legacy IV 2007...

Nie mam możliwości przed zakupem przymierzenia owych felg stąd moje pytanie czy bedą pasować? Producent podaje zakres od 55-45 ET. Widziałem, że niektórzy przy 16 z ET 35-38 zakładali. Co ciekawe popularny serwis sprzedajacy felgi również ma w swojej ofercie posiada felgi z 35ET. Jak to jest w koncu?

Edited by Akikyo

felgi 7x16 z ET38 i oponami 205/55/16 wchodzą do kombi, ale według mnie to jest najmniejsze ET jakie można wsadzić (przy szerokości felgi 7 cali). Nie wiem jak by było przy szerszej oponie (przy 17 dla legacy jest 215/45/17).

22 godziny temu, Akikyo napisał:

Niestety dalej nie jestem pewien czy felgi aluminiowe 7x17 o ET40 będą pasować do Legacy IV 2007...

bez problemu wejdą:D, ja mam 7,5x18 ET35 i  przodu tak na styk, ale nie wystają poza obrys samochodu.

IMG_20170408_132635.jpg

Edited by kozi-24

• 3 years later...
5 godzin temu, Hookie napisał:

Odkopię, ale skoro temat się tak pięknie nazywa, to...? :D

Felga 17x8, ET: 35 - będzie to fitować w Legacy IV wagon? Ktoś tak jeździ? Samochód nie obniżony.

Będzie wystawać na 99% i to sporo 

W dniu 1.12.2020 o 08:45, Hookie napisał:

Odkopię, ale skoro temat się tak pięknie nazywa, to...? :D

Felga 17x8, ET: 35 - będzie to fitować w Legacy IV wagon? Ktoś tak jeździ? Samochód nie obniżony.

Tutaj dla porównania mam 18x7.5, ET35, opona 225/40/18. Nie pakowałem go, ale na 90% jak tył siądzie to będzie ocierać o błotnik. Może po rolowaniu nadkoli zmieści się na styk.

kos_1.jpg

kos_2.jpg

Edited by Mnobody

@Danko Tak jest. Dlatego napisałem "dla porównania". Na zdjęciach widać, że już te wchodzą na styk. Po porównaniu tego rozmiaru z docelowym na stronce kalkulatorze widać, że 8 cali jeszcze bardziej będą wystawać.