Skocz do zawartości

wymiana samochodu na nowy


bukers80

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można na korzystnych warunkach pozostawić stare auto(w tym przypadku forester 2.5xt mod.III,auto zakupione  bezpośrednio od sip.)i zakupić nowe wrx sti?

Jeżeli jest taka możliwość to gdzie powinienem się udać,czy do najbliższego dilera czy tam gdzie zakupiłem samochód?

Z jednej strony chciałbym uzyskać dobrą cenę za mój samochód a z drugiej dostać rabat na nowe auto .Nie ukrywam że  taki rodzaj transakcji ułatwiłby mi podjęcie decyzji  w wyborze kolejnej marki .Jednym słowy czas na zmiany ale forester był super.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź u swojego najbliższego dilera.

Większość przyjmuje auta w rozliczeniu. Kwestia tylko dogadania ceny ale z tym Sz. Dyrekcja nie wiele może zrobić.

Jakiego 2.5XT masz? Szukam MY09 - MY12. Najlepiej w manualu. Możesz też wystawić na sprzedaż na forum. Zadbane egzemplarze sprzedają się bardzo szybko.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam12 napisał:

Sprawdź u swojego najbliższego dilera.

Większość przyjmuje auta w rozliczeniu. Kwestia tylko dogadania ceny ale z tym Sz. Dyrekcja nie wiele może zrobić.

Jakiego 2.5XT masz? Szukam MY09 - MY12. Najlepiej w manualu. Możesz też wystawić na sprzedaż na forum. Zadbane egzemplarze sprzedają się bardzo szybko.     

 

lub skontaktuj się z Piotr Rajski 22-886 60 81 - potrafi znaleźć dobre rozwiązanie  :) może być PW (Raju)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrzej Koper napisał:

 

lub skontaktuj się z Piotr Rajski 22-886 60 81 - potrafi znaleźć dobre rozwiązanie  :) może być PW (Raju)

Dziękuję,po majówce zadzwonię

1 godzinę temu, Adam12 napisał:

Sprawdź u swojego najbliższego dilera.

Większość przyjmuje auta w rozliczeniu. Kwestia tylko dogadania ceny ale z tym Sz. Dyrekcja nie wiele może zrobić.

Jakiego 2.5XT masz? Szukam MY09 - MY12. Najlepiej w manualu. Możesz też wystawić na sprzedaż na forum. Zadbane egzemplarze sprzedają się bardzo szybko.     

Jest to manual .z lat których szukasz:)Z tego co pamiętam na rynek europejski nie było wtedy automatów.

Zobaczę co zaproponuje diler i ewentualnie podejmę decyzję czy pozostawię w rozliczeniu czy sprzedam na własną rękę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrzej Koper napisał:

 

lub skontaktuj się z Piotr Rajski 22-886 60 81 - potrafi znaleźć dobre rozwiązanie  :) może być PW (Raju)

Stanowczo polecam tego Allegrowicza :) Dwukrotnie pomógł mi ogarnąć wymianę używanych na nowe :) Zrobił to bardzo sprawnie a i przy okazji na dobrych warunkach finansowych. Szczerze polecam !

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

U większości naszych partnerów można zostawić samochód ( Subaru ) w rozliczeniu.

Na temat "rabatów" z definicji się nie wypowiadam, gdyż :

1. Nie mam na to wpływu;

2. Generalnie nie używam brzydkich słów :rolleyes:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dyrekcja napisał:

 

Na temat "rabatów" z definicji się nie wypowiadam, gdyż :

2. Generalnie nie używam brzydkich słów :rolleyes:

 

Pozdrowienia

Dziękuję za wyjaśnienie i przepraszam za niestosowne  sformułowanie ale ostatnio  chyba naczytałem się za dużo;)  http://dukiewicz.pl/promocje-subaru/

 

Przy okazji może ktoś wie jak zdobywa się kody?

 

 

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bukers80 napisał:

Przy okazji może ktoś wie jak zdobywa się kody?

Prawdopodobnie objawiają się po wnikliwym przeczytaniu wiadomości, którą podlinkowałeś:

Cytat

Z kodem rabatowy WIOSNA2017 do końca marca, -10% na asortyment z kategorii Odzież.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2017 o 19:41, MForbi napisał:

 

Dnia 1.05.2017 o 09:51, Andrzej Koper napisał:

 

lub skontaktuj się z Piotr Rajski 22-886 60 81 - potrafi znaleźć dobre rozwiązanie  :) może być PW (Raju)

Stanowczo polecam tego Allegrowicza :) Dwukrotnie pomógł mi ogarnąć wymianę używanych na nowe :) Zrobił to bardzo sprawnie a i przy okazji na dobrych warunkach finansowych. Szczerze polecam !

 

 

Wzmacniam! Mi też @raju trzykrotnie pomógł sprzedać auto na korzystnych warunkach.

 

W przeciwieństwie do innego ASO, gdzie niedawno otrzymałem "ofertę" na pozostawienie samochodu w rozliczeniu za cenę o 32 000 zł niższą od tej, którą kilka dni później otrzymałem na rynku.

Edytowane przez spawalniczy
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...