Skocz do zawartości

Moje h6 3.0


Mariusz Kaźmierczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem pokazać swoje nowe autko które nabyłem dzisiaj 

 

Silnik h6 3.0 209km

 

Jestem 3 właścicielem  kupilem od kolegi ktory tylko gustuje w tej marce i niestety musiał sprzedać swoje oczko w aucie do zrobienia tylni łącznik stabilizatora. Więcej fotek i opisu zrobię jutro :)received_528639444002369.thumb.jpeg.2d7b519c80f5558ff9978c52109d8eec.jpeg

received_528639447335702.jpeg

received_528639434002370.jpeg

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DETT napisał:

Masz "czarne" zegary? Tzn. jak silnik jest zgaszony to nie widać cyferblatów? Jest ceremonia powitalna, czy po prostu się wszystko zapala naraz?

Kolego teraz jak wloze kluczyk i przekrece to cyberblat się podswietla  wcześniej wskazówki jeszcze się podnosily i opadły chyba dobrze powiedziałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mariusz Kaźmierczak napisał:

Kolego teraz jak wloze kluczyk i przekrece to cyberblat się podswietla  wcześniej wskazówki jeszcze się podnosily i opadły chyba dobrze powiedziałem 

To tak jak w Legacy IV...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czego doskwiera mi brak to nie czyta mp3 zwykłe cd przy niedzieli porobie fotki i wstawię więcej 

2 godziny temu, markos007 napisał:

to jest chyba full opcja w tej budzie? widać, że dobrze utrzymany :)

 

Śmieszne, że nowe STI ma taką samą regulację fotela kierowcy jak nastoletni Outback :P

Kolego tak chyba Full opcja narazie nie zauważyłem żeby czegoś brakowalo

2 godziny temu, KrisKristoffers napisał:

W OBK III można było to ustawić. Sprawdź naciskając przebieg A, przebieg B i potem opcja wł/wył ruch wskazówek po odpaleniu ;)

Kolego sprawdzę później dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mariusz Kaźmierczak napisał:

Kolego teraz jak wloze kluczyk i przekrece to cyberblat się podswietla  wcześniej wskazówki jeszcze się podnosily i opadły chyba dobrze powiedziałem 

To wariacja na temat JDM-owych zegarów Optitron. Poza Japonią w Legacy III tylko europejskie OBK H6 miewały takie. Na rynku UK były wyskalowane w milach i Amerykanie płacą za nie kokosy, tak jak my za JDM-y. ;)

 

Jestem na wczesnym etapie adaptacji takich japońskich zegarów do mojego Legwana:

Szkopuł w tym, że wiązka jest zupełnie inna i jest z tym straszna rzeźba.

Jak rozgryziesz swoje wg. wskazówek   KrisKristoffers'a nagrasz filmik jak to się odpala? Powinieneś mieć taką właśnie ceremonie powitalną. W Optitronach JDM wskazówki nie lecą do końca i z powrotem jak Legacy IV/Blobach STi.

 

5 godzin temu, markos007 napisał:

Śmieszne, że nowe STI ma taką samą regulację fotela kierowcy jak nastoletni Outback :P

Skoro coś się sprawdza, to po co to zmieniać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, markos007 napisał:

Śmieszne, że nowe STI ma taką samą regulację fotela kierowcy jak nastoletni Outback

Dobrych rzeczy nie ma co zmieniać. Mój 34 letni Mercedes W123 ma bardzo wiele drobnych części (śrubek, elementów plastikowych pod deską lub w drzwiach, pod maską itd) takich samych jak W211 (E-klasse 2002-2009). Niestety większość rzeczy, które Mercedes pozmieniał - jest po prostu gorsza i awaryjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głębszym zastanowieniu wydaje mi się, że opcji ruchu wskazówek do końca i z powrotem na dzień dobry te zegary nie mają. Żadne Optitrony z BE/BH nie miały tej opcji. Pojawiło się to dopiero w Imprezie GD STi. I to nie wiem czy Bug już to miał, czy dopiero Blob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DETT napisał:

Po głębszym zastanowieniu wydaje mi się, że opcji ruchu wskazówek do końca i z powrotem na dzień dobry te zegary nie mają. Żadne Optitrony z BE/BH nie miały tej opcji. Pojawiło się to dopiero w Imprezie GD STi. I to nie wiem czy Bug już to miał, czy dopiero Blob.

 

Kolego napewno to było, tylko kolega coś wcisnol i nie pamięta jak wlaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 20:05, Mariusz Kaźmierczak napisał:

Koledzy nie mogę ustawić dalej tych zegarów na start ma ktoś może instrukcję obsługi po polsku lub angielsku, ponieważ mam ale po niemiecku i nic nie rozumiem

Przyciskaj guzik przebiegu dziennego tak ze 3 razy i co Ci się wyświetla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...