Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem - przecież publicznie wyraziłem swoją sympatię do Ciebie jako użytkownika a Ty doszukujesz się jakiegoś podtekstu ;)

Subaryta, na "ulubieńca" to sobie trzeba zasłużyć

 

Ależ ja się bardzo staram ! Na razie to Ty jesteś moim ulubieńcem ;)

Przynajmniej pokazałeś wszem i wobec swoje intencje i preferencje w stosunku do mnie, żeby potem nie było niejasności jak to jest naprawdę :!:

 

A że tak zapytam: czy kiedyś się z tym kryłem? ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przecież publicznie wyraziłem swoją sympatię do Ciebie jako użytkownika

 

 

Skandal!! Opanuj się troche, nie lub jednych bardziej niż innych, nie myśl o tym, jak pomyślałes to nie pisz, jak napisałeś... no to widzisz co zrobiłeś 8)

 

Masz nienawidzieć, tropić, karać, zatruwać życie!!

 

Taka jest Twoja rola tulaj!!

 

Ostrzegam!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skandal!! Opanuj troche jednych bardziej innych,o tym to nie pisz, jak napisałeś... no to zrobiłeś 8)

 

Masz widzieć, pić, karać, zatruwać życie!!

 

Taka jest Twoja rola tulaj!!

 

Ostrzegam!! :mrgreen:

 

Chojny, Ty już może lepiej rzeczywiście "przeproś i udaj się do pracy, z której jest chleb i wacha do Subaraka" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przeproś i udaj się do pracy, z której jest chleb i wacha do Subaraka"

 

i okowita.... :D:D:D

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

:mrgreen: co się dzieje z tym znakiem... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dziś mam nadzwyczajną ochotę ich używać, a tu dupa.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

jakaś awaria czy zielone buźki są politycznie niepoprawne i przez to zakazane...? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przeproś i udaj się do pracy, z której jest chleb i wacha do Subaraka"

 

i okowita.... :D:D:D

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

:mrgreen: co się dzieje z tym znakiem... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dziś mam nadzwyczajną ochotę ich używać, a tu dupa.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

jakaś awaria czy zielone buźki są politycznie niepoprawne i przez to zakazane...? :mrgreen:

 

ale że co? jest zielono jak siemasz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, wpisz coś takiego w polu adresu przeglądarki: chrome://settings/clearBrowserData

Zostaw zaznaczoną opcję "opróżnij pamięć podręczną", resztę możesz odznaczyć i kliknij "Wyczyść historię przeglądania". Zamknij przeglądarkę, otwórz i załaduj od nowa forum, sprawdź czy pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, jeśli to co pisał aflinta nie pomogło to po pierwsze zaloguj się na Forum z Internet Explorera, którego pewnie masz w systemie - tak żeby wykluczyć błąd Twojego konta. Jeśli tam będzie OK to zrób proszę screenshota z tego co masz w Chromie i podeślij mi na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, wpisz coś takiego w polu adresu przeglądarki: chrome://settings/clearBrowserData

Zostaw zaznaczoną opcję "opróżnij pamięć podręczną", resztę możesz odznaczyć i kliknij "Wyczyść historię przeglądania". Zamknij przeglądarkę, otwórz i załaduj od nowa forum, sprawdź czy pomogło :)

 

aflinta, ape, dzięki, zrobiłem tak jak napisaliście, i zielony się pojawił.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ale hula.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaowne Mody, czy da się zwiększyć max. ilość adresatów w wiadomościach prywatnych? czasem, (jak pewnie wiecie :mrgreen: ) prowadzę korespondencję seryjną i 10 os, do których mogę wysyłać PW to troche za mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wyjde na osobę aspołeczną i strasznie konfliktową...

 

Ale czy Wy moderatorzy (Szczur75!!!!!!!!) macie/masz problem z czytaniem :?: dostałem, 20 minut temu najpierw ostrzeżenie za używanie brzydkich słów :) (może po części słuszne) ale zaraz po tym dostałem bana za działalność handlową :!: :!: :evil::evil: :?: co do kurki nedzy czlowieku jest z Tobą ? jaka działalność handlowa - napisałem, że chcę sprzedać auto - ktore sam sobie przywiozę i chciałem zorientować się czy są chętni!!

 

Smiech na salii. odpadam z tej "imprezy"

 

Pozdro koledzy i do zobaczycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaowne Mody, czy da się zwiększyć max. ilość adresatów w wiadomościach prywatnych?

 

podłączam się do pytania. Nie ukrywam, że i mi to ograniczenie utrudnia korespondencję, gdy np. chcę spotkać się w większym gronie, zaprosić osoby na jakąś imprezę/pojeżdżawkę czy cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...