Skocz do zawartości

Głośno a może normalnie pomocy!!!!


Jarosław Lewandowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem subaru imprezę 2007 r 1.5 107km i potrzebuję pomocy moim skromnym zadaniem samochód przy przyspieszaniu straszenie wyje i z przodu i z tyłu dodatkowo mam wrażenie jak by silnik był zarzynany żywcem nie mam pojęcia czy tak ma być nigdy nie mialem subaru czy np. Pewne rzeczy sa do wyeliminowania a inne muszą wyć jestem z Płońska(60km na Gdańsk od Warszawy) moze ktoś z forumowiczów by mógł sie moim autem przejechać i stwierdzić czy wszystko ok czy może ktoś mi zrobił niezły bigos bo czy tak czy inaczej zrobię go....

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do ogarniętego mechanika niech sprawdzi. Albo nagraj i wrzuć tutaj. Może tak ma być, a może hałasują napędy? U mnie nawet na przelocie w środku jest dość komfortowo. Za żadne skarby nie wygłuszyłbym pozbawiając się dźwięku boksera :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tyłu mruczy za to z przodu silnik głośno wyje jak i dopiero jak dojdzie do 120 trochę ciszej

Za to na wolnych obrotach nie słychać silnika

Dla porównania żeby dobrze słyszeć radio muszę rozkręcić do 22 przy jeździe z prędkością 110

Radio fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imprezie GH (bo rozumiem, że o takiej piszesz) rezonują przednie błotniki i podłoga bagażnika oraz pod kanapą.

Przy niewielkim obciążeniu jest w miarę OK. Ale jak wciśniesz gaz to robi się 'interesująco' ;)

 

No i do tego u mnie przy 180km/h było ciszej niż przy 120km/h. Znowu wszystko dlatego, że dzwoniły gołe blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej. Kombiak z tego okresu, hawk, to raczej GG. Przynajmniej ja mam tak wpisane. Przed lanosem GH. Powodem tego dźwięku może być puszka rezonansowa w prawym przednim błotniku. Lubi się rozszczelniać. Przy ostrym dodawniu gazu huk jak z rakiety. Tłumik się chowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...