Skocz do zawartości

SWAP hamulców


GrzesiekS

Rekomendowane odpowiedzi

Odkop kolejny 

Po weekendzie okaże się, czy tylko zużyłem klocki, czy już cały przedni hebel. A wcześniej postanowiłem, że jak je dojadę, wleca większe.. Wszyscy wiemy, że seryjne w Gackach są przymałe (2.0)

No i myślę sobie, na co się przesiąść? 

Czterotlok z wrx na tarczy 294?

Czy może hamulce z b speca? 

Jeszcze inna opcja? Za? Przeciw? 

Niech ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Danko napisał:

Czterotlok imprezowy to nie brembo? 

No i w tym wszystkim też na pewno uwzględniam stosunek ceny do efektu 

Najlepszy efekt będzie na zacisku Brembo z STI i tarczy 326mm tylko cena też będzie najwyższa. Ewentualnie jak ma być trochę taniej to możesz tak jak ja założyć Brembo z Peugeot-a na adapterze i też tarcze 326mm.

W Twoim wypadku jak auta jeździ na różne zloty i ma wyglądać to brałbym pod uwagę tylko te opcje.

 

Jak to jest za drogo to jeszcze bym rozważył tarcze 316mm i zaciski z H6/2,5GT. Mniejszych raczej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bonless napisał:

Najlepszy efekt będzie na zacisku Brembo z STI i tarczy 326mm tylko cena też będzie najwyższa. Ewentualnie jak ma być trochę taniej to możesz tak jak ja założyć Brembo z Peugeot-a na adapterze i też tarcze 326mm.

W Twoim wypadku jak auta jeździ na różne zloty i ma wyglądać to brałbym pod uwagę tylko te opcje.

 

Jak to jest za drogo to jeszcze bym rozważył tarcze 316mm i zaciski z H6/2,5GT. Mniejszych raczej nie ma sensu.

Czterotloki wrx nie wydalają? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do normalnej jazdy czterotłoki w zupełności wystarczają, ja u siebie zmieniłem przód na cztrerotłok WRX plus wymiana gumek w zaciskach z tyłu, jeżeli chcesz to brembo zawsze będzie lepiej hamować, tylko pytanie czy jest to potrzebne. Ja jestem zadowolony z poprawy hamowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...