Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Macie jakieś doświadczenia ze słuchawkami do Voip i kom?

Szukam słuchawki która jednocześnie może obsługiwać telefon kom Nokia e52 przez BT jak i może służyć do Voip (Office Communicator). Wszystko przez Laptopa i musi być mobilne więc małe i bez kabli. Teraz mam przewodowego platronicsa którego kable wciąz się zaplątują, zapętlają itp

Słuchawa ma byc bezprzewodowa.

Coś jak to ze zdjęcia ale może są jakieś lepsze modele:

400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia N8 czy Motorola Defy? Dziękuję za treściwe i rzeczowe "za" i "przeciw" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia N8 czy Motorola Defy? Dziękuję za treściwe i rzeczowe "za" i "przeciw" :D

Symbian w N8, trochę daje w kość. Ale z Androidem też różnie bywa...

Dostęp do socjal media via OVi w Nokii, niby pomysł fajny, ale nie do końca działa jak autor sobie to chyba wymyślił - często brak możliwości zalogowania np do FB ( w tym samym czasie Blackberry chodzi OK). Przeglądarka www super w N8.

Multimedialnie N8 (aparat, kamera, HDMI mini, USB on the go) jest moim zdaniem niezaprzeczalnie lepsza. Navi działa OK. Wykonanie super! Fajne akcesoria. Stawiam na N8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia N8 czy Motorola Defy? Dziękuję za treściwe i rzeczowe "za" i "przeciw" :D

Symbian w N8, trochę daje w kość. Ale z Androidem też różnie bywa...

Dostęp do socjal media via OVi w Nokii, niby pomysł fajny, ale nie do końca działa jak autor sobie to chyba wymyślił - często brak możliwości zalogowania np do FB ( w tym samym czasie Blackberry chodzi OK). Przeglądarka www super w N8.

Multimedialnie N8 (aparat, kamera, HDMI mini, USB on the go) jest moim zdaniem niezaprzeczalnie lepsza. Navi działa OK. Wykonanie super! Fajne akcesoria. Stawiam na N8...

 

Dziękuję!

 

Ktoś jeszcze coś doda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pancerny :)

No właśnie...

 

Zaczekaj troche i kup ten telefon, ktory pokazalem w linku powyzej.

 

Oba mam za 1 PLN przy przedłużeniu umowy, a muszę coś wybrać bo mój SE P990i ma już 4 lata - jest strasznie wolny i ma braki w obudowie :D ...

 

A może Samsung B2710? Tylko zdaje się że brak WiFi występuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung na pewno Mega-Pancerny, miałem przez chwilę B2100 i wykonanie niezłe, ale za cholere nie mogłem sie do niego przekonac - proste urządzenie tylko do dzwonienia.

Ciekawe to B2710, ale na wymianę bym nie brał. Dlaczego.

 

Skoro masz możliwość wzięcia aparatów wartych ok.-ponad 1500zł to nie bierzesz czegoś za 600zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung na pewno Mega-Pancerny, miałem przez chwilę B2100 i wykonanie niezłe, ale za cholere nie mogłem sie do niego przekonac - proste urządzenie tylko do dzwonienia.

Ciekawe to B2710, ale na wymianę bym nie brał. Dlaczego.

 

Skoro masz możliwość wzięcia aparatów wartych ok.-ponad 1500zł to nie bierzesz czegoś za 600zł :mrgreen:

 

Nie nie nie - wymyśliłem tak, że biorę któryś z tamtych, pozbywam się i kupuję Szajsunga. Ale dostępność WiFi chyba przeważy na korzyść N8. Pewnie zaraz zamawiam przez internet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N8 zamówiona.

Wifi - chodziło mi o brak w Samsungu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A powie mi ktoś czy w jakiś dotykowych smartfonach jest możliwość pisania smsów, notatek itp. rzeczy na numerycznej klawiaturze, a nie na qwerty, albo czy są jakieś programy które na to pozwalają? Przy moich grubych paluchach byłoby to duże udogodnienie, a nie chcę też telefonu pokroju Galaxy tab żebym musiał go nosić w foliówce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś czy w jakiś dotykowych smartfonach jest możliwość pisania smsów, notatek itp. rzeczy na numerycznej klawiaturze, a nie na qwerty, albo czy są jakieś programy które na to pozwalają? Przy moich grubych paluchach byłoby to duże udogodnienie, a nie chcę też telefonu pokroju Galaxy tab żebym musiał go nosić w foliówce :lol:

Ja tak pisałem długo na swoim htc. Jak się przyzwyczaisz to jest ok. Jednak po 2 miesiącach przerzuciłem się na qwerty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś czy w jakiś dotykowych smartfonach jest możliwość pisania smsów, notatek itp. rzeczy na numerycznej klawiaturze, a nie na qwerty, albo czy są jakieś programy które na to pozwalają? Przy moich grubych paluchach byłoby to duże udogodnienie, a nie chcę też telefonu pokroju Galaxy tab żebym musiał go nosić w foliówce :lol:

Ja tak pisałem długo na swoim htc. Jak się przyzwyczaisz to jest ok. Jednak po 2 miesiącach przerzuciłem się na qwerty :wink:

Ale każdy HTC ma tą możliwość czy to zależy od modelu?

No ja jakoś nie mogę trafić w odpowiednie literki :mrgreen: poza tym czasami muszę coś naskrobać nie patrząc zbytnio na ekran a wtedy przy qwerty to byłoby niemożliwe, a tak to jeszcze jak się ma w sumie te 12 niby przycisków to można jakoś ogarnąć. Poza tym wątpię że na qwerty napiszę szybciej niż na numerycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moich grubych paluchach byłoby to duże udogodnienie, a nie chcę też telefonu pokroju Galaxy tab żebym musiał go nosić w foliówce :lol:

 

Bawiłem się ostatnio Galaxy S- rewelacja. Nie wiem czy to nowy myk z tym pisaniem tekstu poprzez przesuwanie palcem po kolejnych literach, ale moim zdaniem to rewelacja :). W ogóle przekonałem się do Androida i nie kupię już telefonu z innym systemem (a w szczególności z Symbianem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiegos programu, ktory pozwalalby na dyktowanie po polsku? Cos jak Vlingo.

generalnie jak ostatnio trochę bawiłem się Samsungiem Wave to nie było najgorzej, bo nawet jak kliknę litekrę obok tej którą faktycznie chciałem to tak przeważnie dochodzi do tego o jaką mi chodziło, ale ja sowim paluchem jednocześnie wciskam z 6 literek :mrgreen: a co dopiero pisząc trzymając telefon pionowo, wóczas dla mnie już nie jest możliwe cokolwiek napisać na qwerty.

 

Bawiłem się ostatnio Galaxy S- rewelacja. Nie wiem czy to nowy myk z tym pisaniem tekstu poprzez przesuwanie palcem po kolejnych literach, ale moim zdaniem to rewelacja :). W ogóle przekonałem się do Androida i nie kupię już telefonu z innym systemem (a w szczególności z Symbianem).

właśnie musiałbym to wypróbować, tylko sądzę że faktycznie nawet z tym się dobrze pisze jak trzymasz telefon poziomo, a jak pionowo to też już nie jest tak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili nowego do 700-750 zł?

Do tej pory używałem E51, ale aktualnie bateria słabo trzyma i jest to już dość historyczny model :mrgreen:

 

Przeglądałem Allegro i można w tej cenie dostać HTC A3333 Wildfire - telefon wygląda nieźle, tylko jak z obsługą tego dotykowego ekranu?

Mój tata ma iPhone'a i jego obsługa nie sprawia mi żadnych problemów, wygodnie się smsuje itd., ale z kolei na brata Nokii C6 to jest dla mnie masakra ten dotykowy ekran :roll:

 

Z Nokii (marce do której mam spore zaufanie) mogę w tej kasie kupić nową E52, ale kusi mnie ten HTC bardzo :mrgreen:

 

Może jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...