Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Michale K ja też jestem Michał K :mrgreen: A jak sie nie możesz doczekać na czarną E52 to bierz E55 :)
Na pewno się dogadamy ;-) E55 jest srebrno-czarna, mnie interesuje czarno-czarny (a dokładniej ten ich cały graphite-grey-aluminium):

 

E52-007.jpg

 

Nie mogę mieć nic srebrnego na telefonie, wystarczy że felgi złote :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedam HTC Touch Pro, a w zasadzie Era MDA Vario IV, czyli to samo tylko z simlockiem ery. Telefon używany kilka miesięcy, a w zasadzie nie używany bo od początku bateria doprowadzała mnie do szału i leżał w pudełku. Jeśli jest ktoś zainteresowany tym badziewiem, proszę dać znać :evil:

 

dam 100 PLN :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMmmm ale umówmy się, że jakies tam więcej formatów video to bajer mało kiedy wykorzystywany
no wiem, sądzę że gdybym tego nie przeczytał to nigdy bym nie wiedział i nie dostrzegłbym różnicy :razz:

Ponoć jeszcze w E55 jest trochę więcej pamięci, ale w sumie co za różnica w paru MB jak i tak jest jeszcze karta. A na korzyść E52 dyktafon pozwala nagrywać do 2 godzin, w 55 "tylko" 1, ale też kto to wykorzysta, wywiadów ja Jej pomocą prowadzić nie będę :mrgreen:

Póki co nie wybieram się, ale gdyby co to zawitam oblukać. I jeśli mój telefonista nie załatwi mi go za 1zł to pewnie zgłosiłbym się do Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się tego można było po mnie spodziewać, ale... w dniu premiery iPhone'a 3GS nie wytrzymałem, poszedłem do sklepu Apple'a i zakupiłem wersję 32GB. Taką oficjalną, bez żadnych tam abonamentów itp. itd. :twisted:. Nowy ajfon jest SUPER, soft 3.0.1 to prawdziwa bomba, jest KOPALNIA aplikacji do tego telefonu (plus klasyczne gry - ostatnio gram w "The Secret Of Monkey Island") i w ogóle och i ach. Teraz korzystając z dużej ilości pamięci kopiuję na ajfona całą swoją muzykę :twisted:.

 

Tak przy okazji pochwalę się, jak sobie go ustawiłem 8).

 

Ekran główny:

 

img0069.png

 

Ekran ładowania baterii (ta wskazówka się rusza w zależności od tego, jak naładowana jest bateria 8) )

 

img0070.png

 

Ekran zablokowanego telefonu:

 

img0068.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus klasyczne gry - ostatnio gram w "The Secret Of Monkey Island"

 

Grałem jeszcze na 386tce- rewelka! Takich gier już prawie nie ma. Sprawdź czy jest "UFO: Enemy Unknown"- chyba moja ulubiona gra z tamtego okresu (wiem, że na PocketPC wyszła jakaś konwersja).

 

Tak się zastanawiałem czy nie zrobić dla Ciebie rezerwacji na iPhone'a 3Gs, którego podczas Twojej nieobecności sprzedawał jeden forumowicz. Skąd wiedziałem, że kupisz :cool:- Gadżeciarz :!: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tapecie, to szkoda, że na zdjęciach nie jest dokładnie Twój stiaj :razz: tylko jakiś wolniejszy :mrgreen:

 

Nie mam niestety takiego ładnego zdjęcia swojego wozu :roll:.

 

Grałem jeszcze na 386tce- rewelka! Takich gier już prawie nie ma.

 

Nie "prawie" a po prostu nie ma. Czekam teraz na Indianę Jonesa i inne klasyki LucasArtsu. Biorąc pod uwagę popularność SoMI w apple app store jestem przekonany, że wyjdą też te inne. Siedzisz gdzieś, czekasz na coś, to pyk SoMI i jesteś w innym świecie 8).

 

Tak się zastanawiałem czy nie zrobić dla Ciebie rezerwacji na iPhone'a 3Gs, którego podczas Twojej nieobecności sprzedawał jeden forumowicz. Skąd wiedziałem, że kupisz

 

Oficjalny? Ile za niego chciał? Jaka wersja? :twisted:

 

ile w saloonie?

 

Dużo :mrgreen:.

 

Jeszcze dzień wcześniej z Tobą rozmawiałem, że trochę zaczekam, aż spadną ceny, ale potem uznałem, że MUSZĘ go mieć, poza tym będę miał możliwość wkurzenia kilku znajomych :mrgreen:.

 

Przemeq, fajnie Ci wyszło z tym ekranem ładowania baterii :cool:

 

Nie do końca mi, ale wyszło fajnie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, warto zmienić 3G na 3GS ?

Dużo zmian wprowadzono ?

Motyw z ładowaniem baterii da się pobrać dla 3G ? :wink:

Jeśli tak to AppStore, Cydia czy jak ?

sie podepne, te same pytania :razz:

a to zdjecie sti 'od tylu'... pamietam, ze taki motyw mialem ze 2 lata temu na nokii n...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...