Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ak spisuje się obsługa Iphone'a? Zawiesza się? Grubszymi palcami dam radę cokolwiek ponaciskać

 

Cała rewolucyjność ajfona polega na zmianie przyzwyczajeń - we wszystkich PDA trzeba celować w klawisz. A w ajfonie walisz całym paluchem w środek klawisza i ajfon na podstawie pola nacisku wie, o który klawisz chodziło (ten, na który nacisk jest największy). Jak to odkryłem, korzystanie z ajfona nabrało nowego wymiaru 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak spisuje się obsługa Iphone'a? Zawiesza się? Grubszymi palcami dam radę cokolwiek ponaciskać

 

Cała rewolucyjność ajfona polega na zmianie przyzwyczajeń - we wszystkich PDA trzeba celować w klawisz. A w ajfonie walisz całym paluchem w środek klawisza i ajfon na podstawie pola nacisku wie, o który klawisz chodziło (ten, na który nacisk jest największy). Jak to odkryłem, korzystanie z ajfona nabrało nowego wymiaru 8).

 

Ta, wlasnie ostatnio zauwazylem to po wylaczeniu podpowiedzi pisowni, naciskam te klawisze (dosc male z literkami) i to dziala, jakos malo kiedy sie pomyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała rewolucyjność ajfona polega na zmianie przyzwyczajeń - we wszystkich PDA trzeba celować w klawisz. A w ajfonie walisz całym paluchem w środek klawisza i ajfon na podstawie pola nacisku wie, o który klawisz chodziło (ten, na który nacisk jest największy). Jak to odkryłem, korzystanie z ajfona nabrało nowego wymiaru 8) .

Przemeq, a nadaje się toto dla kobiety? Moja żona klnie teraz na swoją V trójkę, głownie ze względu na beznadziejną baterię. Pomyślałem żeby zrobić jej prezent i kupić iPhone'a.

Tylko kurcze nie wiem, czy gdybym kupił to bym jej oddał... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tak podniecacie 6300 z wyglądu jedzie straszną wiochą

 

Co jest wiejskiego w 6300 ?

Nie odpowiada mi wygląd zew. tego telefonu połączenie aluminium z czarnym plastikiem jest nie trafione w tym modelu. Nokia ma znacznie lepsze modele. W dodatku 6300 jest zwykłym telefonem nie ma nic nadzwyczajnego, a tu się tak chłopaki tym podniecają, że czasem wątpię czy mówimy o tym samym telefonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorola.....

 

Dostałm V3xx z Play jako tester...

ale 3 mies nie wystarczyły abym ją rozgryzł :-)

 

Owoc...

 

LG KU990 czy SE K850i ?

byłem juz zdecydowany na tego drugiego

 

ale Lg wygląda zacnie...... i kolor jak kawior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko krótkie pytanie do ogarniaczy IPHONE - widziałem w sieci wiele wiele programów, którymi można pobawic sie na swoim iphone - w wielu przypadkach jednak trza więcej programować niż na komputerze - np. zresetować iphone, załadować niższy soft ale z funkcją write czy jakoś tak później nowszy z pozostawioną funkcją write itd i potem można nagle grac na swoim iphone w gry z super nintendo :) tylko czy ktos w polsce dokonuje takich zabaw? Sam bym chętnie zaczął, tylko nie wiem czy jest sens bez merytorycznego wsparcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... Moj telefon powoli dochodzi do kresu swej eksploatacji (tak stary, ze nawet nie pamietam ile lat ma) i sie zastanawiam, co by sobie na jego miejsce kupic...

 

W sumie to dwa warunki musi spelniac

- co by sie dalo odpalic na nim jakiegos Tomtoma, czy inne swinstwo o podobnej funkcjonalnosci i zeby to jako tako dzialalo

- pasztetowa cena

 

Co wybrac, gdzie kupic (sim na pomaranczy) itd.

 

g.

 

ps. Widzialem swego czasu Tomtoma na E50 i chodzilo niezle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ile byś nie zapłacił - jest wart tych pieniędzy.

http://www.orange.pl/portal/map/map/pho ... omotionId=

pozdrawiam

 

Dzieki, jednak ja bym jednak wolal telefon z mozliwoscia uruchomienia nawigacji, niz "nawigacje" z mozliwoscia telefonowania ;)

 

g.

 

ps. Ja telefon kupuje - ale nie od operatora. Wole swoje bonusy za nie branie telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jednak ja bym jednak wolal telefon z mozliwoscia uruchomienia nawigacji, niz "nawigacje" z mozliwoscia telefonowania ;)

Gdybyś go sprawdził, to przekonałbyś się, że ten aparat ma pełną funkcjonalność "telefoniczną". Jest też po prostu wygodny. Dzięki ekranowi dotykowemu jest znacznie wygodniejszy, niż aparaty wyposażone tylko w mechaniczną klawiaturkę. Łatwo przekonać się o tym pisząc SMSy, MMSy, czy edytując wpisy w książce adresowej.

 

Ale oczywiście nic na siłę. Jesli Ci bardziej pasuje, to kup sobie na przykład jakąś Nokię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...