Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zablokować się da kartę SIM. Policja mogłaby zlokalizować telefon, ale oczywiście nie w takim przypadku. Jest oczywiście dostępne oprogramowanie, które wcześniej wgrane do telefonu pozwala: - nawiązać dyskretne z nim połącznie i podsłuch, zlokalizowanie przez GPS, włączenie alarmu w telefonie, formatowanie danych lub jego blokadę.... No ale mądry Polak po szkodzie .

w lumii tak samo jak w jabłku masz od razu lokalizacje telefonu za pomocą wbudowanego a-gps w s4 tez musi byc cos w standardzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zablokować się da kartę SIM. Policja mogłaby zlokalizować telefon, ale oczywiście nie w takim przypadku. Jest oczywiście dostępne oprogramowanie, które wcześniej wgrane do telefonu pozwala: - nawiązać dyskretne z nim połącznie i podsłuch, zlokalizowanie przez GPS, włączenie alarmu w telefonie, formatowanie danych lub jego blokadę.... No ale mądry Polak po szkodzie .

w lumii tak samo jak w jabłku masz od razu lokalizacje telefonu za pomocą wbudowanego a-gps w s4 tez musi byc cos w standardzie...

W BlackBerry jest usluga Protect ktora umozliwia pokazanie miejsca gdzie znajduje sie telefon, zablokowanie go albo np zadzwonienie (gdybysmy zgubili i szukali po calym mieszkaniu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung wygrał kolejny poces w USA. Jeśli Obama podpisze, to skończy się zakazem sprzedaży iP4 w USA.

 

http://technologie.g...html#BoxTechTxt

 

"Ostateczną decyzję w sprawie podejmie prezydent Obama. Ma na nią 60 dni i przynajmniej do tego czasu sprzedaż produktów Apple może trwać nadal. Amerykański prezydent ma twardy orzech do zgryzienia: jeśli przyzna rację Apple zostanie oskarżony o stronniczość. Jeśli poprze Koreańczyków jego partia może stracić wsparcie drużyny Tima Cooka."

 

Aż się przypomniało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się wypowiadać o jego wytrzymałości, bo jak na razie na chrzest bojowy musi poczekać do lipca. Co mnie na początku rozczarowało, to brak możliwości przeniesienia jakiejkolwiek aplikacji na kartę SD (jakieś ograniczenie sprzętowe - nie znam się na tym). Na szczęście udało mi się bez problemu zrobić roota i część składowych aplikacji przerzucić na kartę. U mnie kwestia kosztów była pomijalna, bo dostałem go w ramach przedłużenia umowy za chyba 120zł. Link do dyskusji na forum androida

 

http://forum.android.com.pl/f78/samsung-galaxy-xcover-ii-s7710-280160/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z „nowości” iOS7 to automatyczna aktualizacja zainstalowanych aplikacji. Serio do tej pory nie było takiej funkcji?

Ogólnie warto poczytać nieco tutaj, gdzie piszą, że jest OK, ale braki (głównie w wyglądzie) też są:

http://www.theverge.com/apple/2013/6/10/4416726/the-design-of-ios-7-simply-confusing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze.

Zwracam sie do Was z tradycyjnym pytaniem, jaki smartfon wybrac. Jestem osoba ktora broni sie przed nowowczesna technologia, ale musze sie juz chyba poddac. To co w telefonach cenie to by mnie w trakcie uzytkowania nie wk...rzały :) I jeszcze jedno, raczej nie chce AjFonów. Limit jaki moge wydac to 1000-1500, oraz by nie byl gigantyczny. Pogrzebałem w sieci i po wstepnej selekcji mam takie typy:

-> sony xperia sp

-> samsung s3 mini

-> LG Prada 3

-> sony xperia t

-> na koncu ale biore pod uwage samsunga s2

 

Wiem ze mozna na Was liczyc. Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie do Was z tradycyjnym pytaniem, jaki smartfon wybrac. Jestem osoba ktora broni sie przed nowowczesna technologia, ale musze sie juz chyba poddac. To co w telefonach cenie to by mnie w trakcie uzytkowania nie wk...rzały

BlackBerry 9320/9360/9790/9900 (sprawdz czy w abonamencie/prepaidzie masz usluge BIS)

Z10 pewnie wyjdzie za drogo, choc nowszym systemem, ale w pelni dotykowy i nie wymaga BIS, dziala ze zwyklym pakietem internetowym

 

Jedna z „nowości” iOS7 to automatyczna aktualizacja zainstalowanych aplikacji.

 

:o:biglol:

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poleciłem znajomej, jako pierwszy smartphone Galaxy S3 Mini. Jest bardzo zadowolona.

Telefonik chodzi jak duże S3 ale jest zdecydowanie bardziej poręczny.

To zle swiadczy o S3.

S3 mini to taki chwyt marketingowy Samsunga, ktory pozwolil im sprzedawac sprzet z S2 (lub gorszy) za cene duzego S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też mam takie pytanie, też jak Bywalec muszę ulec technologii i zaopatrzyć się w smartfona, ale wybór trochę zawężony, bo przechodzę do Play. Nie chcę wydawać dużo, bo to ma być głównie telefon. Interesuje mnie dzwonienie, smsy, whatsup i żeby dało się jakoś śmigać w internecie: poczta, facebook.

zastanawiam się nad:

ZTE Kis Pro

Huawei Ascend 300 czy coś takiego

Sony Emporia

i jakiś Blackberry, bo są tanie w Playu.

Ktoś może coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...