Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy sobie niebawem nie pozwole na zakup prywatnie Samsunga Galaxy S,

zeby zaczac sie zaprzyjazniac z Androidem.

Przed chwilą sprawdziłem. W budynku przy oknie złapał fiksa po ok 2 minutach. Nie jest to jakiś genialny wynik, ale złapał (Android 2.1.1).

 

Wydaje mi się, że akurat z Galaxy nie pożałujesz wyboru.

 

-- 17 wrz 2010, o 12:38 --

 

A, i sygnał wifi nieźle zbiera. Mam tutaj inny telefon i lapka - oba nie dają rady po wifi nic pociągnac, chociaż raportują, że są połączone, a Galaxy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, pytam bo nie wiem,htc hd 2 czy samsung galaxy s? :?

 

Z tych dwoch zdecydowanie Galaxy S bym wybral.

HTC HD2 to Windows, prawda? I to juz w zasadzie dobry powod, zeby olac :)

Owszem, telefon ladny, hardware chyba nawet tez niezly - ale Windows mobile na smartfonach chyba nie sprawuje sie za rewelacyjnie.

Do tego wlasciwie wersja 6.5 to chyba ostatnia wersja z tej galezi, a nowa - 7 - chyba nie bedzie juz nawet kompatybilna ze starymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwoch zdecydowanie Galaxy S bym wybral.

HTC HD2 to Windows, prawda? I to juz w zasadzie dobry powod, zeby olac :)

Owszem, telefon ladny, hardware chyba nawet tez niezly - ale Windows mobile na smartfonach chyba nie sprawuje sie za rewelacyjnie.

Do tego wlasciwie wersja 6.5 to chyba ostatnia wersja z tej galezi, a nowa - 7 - chyba nie bedzie juz nawet kompatybilna ze starymi.

Właśnie dlatego się zastanawiam nad htc, mam mizerne wspomnienia z omni na której był windows....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezlie ktos jest z Łodzi i potrzebuje karte micro sim - to mam wycinarke. Nie trzeba kart wymieniac ani kupowac. Mozna spokojnie przycinać. Jak slysze te glupoty, ze w erze czy orange brakuje kart microsim...

Moge komus wyciąć na jakimś spocie. 10 sekund roboty.

 

Co do iPhone'a 4: i tak se go kupię, nawet, jeśli jest taki beznadziejny.

 

Fajniejszego telefonu w życiu nie miałem i żaden inny nie ma w sobie tyle czegoś, co kiedyś w pismach o grach komputerowych określano jako "miodność". Nawet jeśli inne telefony mają wszystkie parametry lepsze od iP4, to jego miodność powoduje, że - jak dla mnie - masakruje on konkurencję. Co się składa na tę miodność? Zajefajny ekran, super czuły system wykrywania dotyku, mega intuicyjność, super oprawa graficzna, idealny rozmiar, aplikacje "do wszystkiego", prędkość działania, brak siermiężności telefonów na androidzie/symbianie.

 

Ale to oczywiście wyłącznie moja subiektywna ocena - nie oczekuję, że kogoś nią przekonam, ale też z góry mówię, że próby przekonania mnie, że jest coś lepszego niż iP4, można sobie z góry darować, bo, jak pisałem, mam świadomość, że jest dużo "na papierze" lepszych produktów, ale jest to według mnie wyższość wyłącznie na papierze 8).

 

 

Mam IP4 od miesiąca (kiedys miałem ip 1) i potwierdzam, ze telefon jest mega wypas i w ogole. Pozbawiony jest wszelkich wad jakie mieli poprzednicy (3gs nie miałem, wiec moze juz ten byl spoko :P).

W dodatku teraz w outbacku synchronizuje mi sie z systemem nawigacji i puszcza muzyke przez bluetooth.

Bateria znacznie poprawiona w porównaniu do poprzednika.

 

Jedyne czego można sie czepic - to telefon jest szklany z obu stron - wiec mega ładny, ale jak upadnie... to papa. 1% szansy, ze ocaleje nieuszkodzony jak upadnie na beton czy płytki. A zakładać na niego te wszystkie ubranka z kolei bez sensu bo sie robi brzydki :P itp itd

 

Rozdzielczość wyświetlacza jest powalająca - nie da sie zauważyc pixela.

 

Z minusów narazie stwierdzilem - brak transmisji w HD na telewizor, pomimo ze nagrywa filmy w HD. To ich nie odtwarza w takiej rozdzielczosci. Specjalnie, zeby nie konkurować z innymi urządzeniami apple.

 

Ilość aplikacji powala. Kupuj go bez zastanowienia.

 

-- 19 wrz 2010, o 11:40 --

 

A i jeszcze jedno - nie wiem czy to było w poprzednich wersjach - ale w ip4 jest usługa facetime.

Zawsze będąc w zasięgu wifi możemy sobie do kogos zadzwonic (kto tez jest w zasięgu) i prowadzic wideorozmowę - za darmo. Ciągle korzystam, teraz wifi w pracy ma sporo osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy IPhone 4 podobnie jak 3GS nie przyjmuje od innego telefonu plików (np. muzycznych) przez bluetooth ?

Czy nadal tylko Itunes i nic poza tym?

Czy też ewentualnie czegoś nie wiem? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy IPhone 4 podobnie jak 3GS nie przyjmuje od innego telefonu plików (np. muzycznych) przez bluetooth ?Czy nadal tylko Itunes i nic poza tym?

 

Tego nie wiem. Nie musiałem nic przyjmowac przez BT. Pliki muzyczne wurzca sie przez itunes i tyle.

Przeciągamy to co chcemy wrzucic, klikamy synchronizuj, czekamy - i tyle.

 

ze wzgledu wlasnie na niezwykle po..... program jakim jest itunes, pozbylem sie iphone

 

To fakt, ze nie jest doskonałe w obsludze - ale jak sie troche człowiek poduczy to nie jest źle. Nadrabia super ilością aplikacji. Niektróre są takie miodne, ze az dziw bierze - ze taki stary jestem a mnie bawią. Mówie o płatnych oczywiście, bo jak ktoś jedzie na samym freeware to traci 70% tego do czego ten telefon został stworzony. Można oczywiście złamać zabezpieczenia i wtedy nie korzysta sie nawet z itunes. Ale to jak juz kto woli.

Zwracam uwage, ze smartphony bez dobrego softu napisanego na nie - sa totalnie bez sensu jako telefony. Tylko wyświetlacz pozera wielkie ilosci energi - a sluzy do czego? Do obejrzenia zdjec 2x w miesiącu?

 

Jak potrzebuje telefonu użytkowego, to korzstam z nokii E72 - sprawdza sie super. A iphone sluzy bardziej do rozrywki moim zdaniem.

Jakby ktos sie zastanawiał czy go kupic, szczerze polecam. Tylko zastrzegam - trzeba kupowac gry/aplikacje, bo jezeli zamierzamy korzystac z niego tylko jako telefonu... to nie wiem... pewnie są lepsze telefony do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawiał czy go kupic, szczerze polecam. Tylko zastrzegam - trzeba kupowac gry/aplikacje, bo jezeli zamierzamy korzystac z niego tylko jako telefonu... to nie wiem... pewnie są lepsze telefony do wyboru.

 

do gier itp mam psp z wifi i paroma innymi ciekawymi opcjami :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na iphonie tez mozna piracic i wcale nie trzeba placic za aplikacje czy gry, jest to tylko kwestia czystego sumienia uzytkownika :twisted:

Co do wymiany plikow przez BT sa do tego aplikacje dodatkowe

do gier itp mam psp z wifi i paroma innymi ciekawymi opcjami :P:mrgreen:

tylko, ze z psp najczesciej nie chodzisz po ulicy, czy CH jak czekasz az kobita skonczy swoje wycieczki, a tel masz zawsze przy dupie :P , gry jakie sa dostepne na iP naprawde urozmaicaja ten czas ;)

 

ja w tej chwili przesiadlem sie na iP 4, irytuje mnie zle zaprojektowany czujnik zblizeniowy, ktory co chwile odblokowuje ekran przez co notorycznie wyciszm polikiem mikrofon :evil: poki co iP 4 nie polecam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja w tej chwili przesiadlem sie na iP 4, irytuje mnie zle zaprojektowany czujnik zblizeniowy, ktory co chwile odblokowuje ekran przez co notorycznie wyciszm polikiem mikrofon :evil: poki co iP 4 nie polecam :twisted:

 

 

Błąd ten został poprawiony w najnowszej wersji softu. Faktycznie zdazyło mi sie to 2x w ciągu tygodnia. Od czasu zmiany softu jest ok. Aaaaa zapomniałem :P Jak sie piraci to nie tak prosto zmienic soft? :P :P :P

Zlamali juz ten najnowszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców: czy SE Aino U10 jest dobrym pomysłem? Dodam, że do tej pory SE C905 i bardzo si i szukam jakiegoś następcy, który przede wszystkim jest telefonem (z gadżetów potrzebuję Bluetootha). Opinie na forach ma dobre ale mnie zależy na kimś kto się tym bawił i może napisać coś od siebie.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że mój obecny telefon prawdopodobnie dożywa ostatnich dni (w sumie to czas na emeryturę po 6 latach - i tak super jak na MioA701) myślę o Samsung S5230 Avila GPS. Moja Monia ma ten telefon tyle, że bez GPS i jest zadowolona. A mi zależy na GPSie.

 

no i jednak ten model odpada bo podobno może korzystać tylko z odpłatnych map dostępnych z netu :/ a takie rozwiązanie to nie to na czym mi zależy... już widzę te rachunki za trasy wakacyjne np po bałkanach...

 

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sklepie są Micro Simy:)

 

Co do wady anteny w Iphonie 4, to kwestia oprogoramowania, to samo było w 3gsie po wgraniu OS 4.0, po wgraniu 4.0.1 problem znika.

 

Nie, nie znika :roll: Dobrze ze na tego bubla nie wydalem 3 kola tak jak inni na allegro :mrgreen:

Ja uzywam Ipka 4 i mam lepszy zasięg niż w 3gs, w 3gsie mialem 1 kreske czasem brak zasięgu w pewnej kamienicy a na I4 mam 2 a czasem jedną kreske. Zanik zasięgu w miejscu gdzie powinien być full w ciagu miesiąca uzytkowania mialem tylko raz, tak to wiecej mi się cos podobnego nie zdarzało.

 

 

Ja uwazam tak samo jak Przemq, że Iphone to najciekawszy z dostepnych telefonów.

 

Potwierdzam przedmowcow, byłem zagorzałym fanem SE ale jak przesiadłem sie na Iphone'a to juz telefonu niebede zmieniał. eMTe, zewnetrzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sklepie są Micro Simy:)

 

Co do wady anteny w Iphonie 4, to kwestia oprogoramowania, to samo było w 3gsie po wgraniu OS 4.0, po wgraniu 4.0.1 problem znika.

 

Nie, nie znika :roll: Dobrze ze na tego bubla nie wydalem 3 kola tak jak inni na allegro :mrgreen:

Ja uzywam Ipka 4 i mam lepszy zasięg niż w 3gs, w 3gsie mialem 1 kreske czasem brak zasięgu w pewnej kamienicy a na I4 mam 2 a czasem jedną kreske. Zanik zasięgu w miejscu gdzie powinien być full w ciagu miesiąca uzytkowania mialem tylko raz, tak to wiecej mi się cos podobnego nie zdarzało.

 

 

Ja uwazam tak samo jak Przemq, że Iphone to najciekawszy z dostepnych

 

telefonów.

 

Potwierdzam przedmowcow, byłem zagorzałym fanem SE ale jak przesiadłem sie na Iphone'a to juz telefonu niebede zmieniał. eMTe, zewnetrzna

 

 

ja tez mam takie zdanie

chyba w tej chwili najbardziej uniwersalny telefon

a ostatnio znalazlem to

http://www.palmerperformance.com/produc ... /index.php

czekam na blutacza i zobaczymy jak to dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sądziłem ;-) ale to słowo nie brzmi w sposób nawet zbliżony do tego co podałeś. Polacy niestety mają tendencję do takiego wymawiania a Anglicy pytają co to za niebieski dotyk ;-)

Nazwa pochodzi od Sinozębego czyli blue tooth a fonetycznie http://www.howjsay.com/index.php?word=b ... mit=Submit to wystarczające przybliżenie jego wymowy :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...