Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, viggen napisał:

Nerki nerkami, imo ludzie się oswoją i pewnie z czasem nawet zacznie się to komuś podobać. problem, ze nowe M3 jest o 180kg cięższe od starego i to w wersji rwd w m4 różnica jest jeszcze większą :(

 

Budują czołgi  a nie sportowe samochody. Pozostaje M2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chojny napisał:

 

Bo można to zrobić tak, że wygląda to sensownie jak w Mercu czy Audi a można zrobić bobra jak zrobiło to BMW w M3 i M4. 

 

 

Dla jednego można, dla drugiego nie można. Bezsensowna jest ta dyskusja. Pozostaje zostawić to próbie czasu a nie bez końca o tym biadolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tommo napisał:

 

Dla jednego można, dla drugiego nie można. Bezsensowna jest ta dyskusja. Pozostaje zostawić to próbie czasu a nie bez końca o tym biadolić.

 

Nie może się nie podobać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tommo napisał:

Z designem czy z modą to jest śliski temat. Tu nie ma jakiś ścisłych wzorców, norm etc. Między odrazą a uwielbieniem jest cienka granica. Pamiętam jak weszło do produkcji e65. Wtedy to dopiero gromy z nieba leciały. A potem sprzedawał sie jak ciepłe bułeczki. Jedno jest pewne. Nowa stylistyka musi budzić emocje. Nie ma nic gorszego dla stylisty jak spowszechnienie.

W dzisiejszych czasach wszystko jest subiektywne ale mimo wszystko w designie w głównej mierze najważniejsze są proporcje które świadczą o tym czy jest to dobrzy czy zly design i niestety tu przod tego BMW klasyfikuje sie do tego drugiego bez znaczenia jak by się tego nie argumentowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ustala proporcje? Możesz konkretnie te granice ustalić? No nie. Bo to subiektywna ocena.

W latach 80-90 felga 15 cali była spoko w segmencie F. Obecnie 17 to śmiesznie małe koła w klasie E.  Nasze gusta cały czas ewoluują, są poddawane próbie, kreowane przez stylistów. Być moze ten projekt jest zbyt odważny. Ja też mam z nim problem. Najwyżej szybciej zrobią face lift i tyle. Ale dajmy mu szanse. Mnie ciekawi jak na to spojrzymy za czas jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tommo napisał:

Chcesz zadanie domowe?

Podstaw jego wzór i sprawdź czy się zgadza z tym dziełem sztuki :biglol:

image;s=644x461

 

 

Zrobię od ręki, będę miał w domu czas na kreskówki.  

 

Mi pasuje. Schludne, zgrabne, proporcjonalne. Generalnie obrazy Picassa są bardzo proporcjonalne, bez względu na etap jego twórczości i rozwoju artystycznego.   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chojny napisał:

 

 

Zrobię od ręki, będę miał w domu czas na kreskówki.  

 

Mi pasuje. Schludne, zgrabne, proporcjonalne. Generalnie obrazy Picassa są bardzo proporcjonalne, bez względu na etap jego twórczości i rozwoju artystycznego.   

 

 

Pewnie też wiesz, że za życia swoją twórczością wyznaczał nowe, dotychczas nieznane kierunki. Budził też kontrowersje. Nieznaczna analogia się rysuje choć nie sądzę żeby kiedyś to BMW było tak rozchwytywane jak dzieła mistrza Picasso. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Tommo napisał:

Pewnie też wiesz, że za życia swoją twórczością wyznaczał nowe, dotychczas nieznane kierunki. Budził też kontrowersje. Nieznaczna analogia się rysuje choć nie sądzę żeby kiedyś to BMW było tak rozchwytywane jak dzieła mistrza Picasso. :D

 

Zdaje się że BWM sprzedaje zdecydowanie więcej aut niż Picasso obrazów.... zobaczymy ile sprzeda M3 i M4, ale pewnie więcej niż poprzedniej generacji, której zeszło ca. 60-70tys.  

 

Ale mogę się oczywiście mylić, jak się nie uda to zwalimy na bobra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommo napisał:

A kto ustala proporcje? Możesz konkretnie te granice ustalić? No nie. Bo to subiektywna ocena.

W latach 80-90 felga 15 cali była spoko w segmencie F. Obecnie 17 to śmiesznie małe koła w klasie E.  Nasze gusta cały czas ewoluują, są poddawane próbie, kreowane przez stylistów. Być moze ten projekt jest zbyt odważny. Ja też mam z nim problem. Najwyżej szybciej zrobią face lift i tyle. Ale dajmy mu szanse. Mnie ciekawi jak na to spojrzymy za czas jakiś.

A no mogę :) proporcje ustala twój wzrok i twój mózg , to te dwa organy sa odpowiedzialne za to czy cos ci sie podoba czy nie.  Oczywiscie sa wyjątki bo wszyscy jesteśmy inni ale w większości wypadków podobają nam sie rzeczy ktore maja dobre proporcje i to nie tylko dotyczy samochodów , dotyczy to wszystkiego , kobiet a jak myślisz na co przekłada sie 90-60-90 :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...