Skocz do zawartości

zakup nowego STI oraz przywitanie się


Gość skuterek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

troche to bezczelne jest... mogl wystawic na allegro, a tu sie w ogle nie odzywac

tyle tylko, ze jest watek 'czy znacie...' no to wtedy czujny devlin zapodal by odpowiedniego linka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie honory w tej sprawie naleza sie So What! - mojemu szacownemu kuzynowi :cool:

 

To on wykazal sie niezwykla czujnoscia i byc moze uchronil kogos przed powaznymi problemami. Wlasnie na tym polega sila The Forum - na solidarnosci miedzyludzkiej i na wzajemnym zaufaniu. Ci, ktorzy probuja tego naduzyc - jak widac, zle trafili :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda takim userom jak harry w ogole Subaru sprzedawac - powinien byc zakaz kupna dla takich ignorantow.

 

Boooooshe jak mozna zapomniec nalac oleju do turbiaka :?: - ciekawe czy dzieciom tez zapomina jedzenia dac :grin:

 

Hmmmm szkoda ze na allegro nie mozna jakiegos komentarza do aukcji dac, bo naprawde szkoda zeby ktos to kupil. Nic, tylko zrazi sie do Subaru.

 

Boze Ty widzisz i nie grzmisz :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie honory w tej sprawie naleza sie So What! -

na tym polega sila The Forum - na solidarnosci

 

Znalazl sie kurde Piusowiec, solidarne panstwo nam tu wstawia. Brawo devlin bravo.

Przy oikazji. dzis pojechalem do bielska i z powortem

120-130/h

spalanie? 10.5. Toz ten samochod normalnie doplaca do jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknął z Forum Babroch. Może zniknie też Harry26poz. Płakać nie będziemy

 

Oj zgadzam się, zgadzam 8).

 

Do forumowego "Hall of Fame" - a raczej "Hall of Shame" - dołączyłbym też usera GALAXY - wszyscy wiemy, kto to :mrgreen:.

Tylko nie Seweryn! :wink:

Skąd będziemy czerpać natchnienie na zmiany w naszych autach??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj sie tylko bierz w ciemno. Sti nadaje sie do codziennej jazdy i w trase a co do zawieszenia to seryjne nie jest wcale takie twarde i super sie jezdzi. A najlepsze jest w dlugie trasy. Co do spalania to masz racje jak ktos to auto kupuje to wie ile to pali i sie z tym liczy. Wiec mozesz sie nie zastanawiac i brac w ciemno to auto. Ja sie zakochalem i nie wiem czy moglbym czym innym jezdzic. Martwi mnie tylko jedna sprawa, a mianowicie jak bedzie wygladalo sti 2008??? Bo mimo sentymentu do tego auta to nie da sie jezdzic czyms co mi sie nie podoba. Ale poczekamy zobaczymy moze chlopaki zrobia z tego czegos auto ktore bedzie sie nam podobalo. A jak nie to trzeba sie bedzie s4 zapodac albo cos podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbiję post pozytywną dla wielu użytkowników informacją o decyzji jaką podjąłem.

 

NIE SPRZEDAM STI. WIĘC OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE.

 

Jak pisałem wyżej, kierując ogłoszenie na forum nie działałem z premedytacją nie uwzględniając informacji o przygodzie z niedoborem oleju. Ofertę umieściłem tylko na forum SIP mając nadzieję, że trafi w dobre ręce. Moje STI, poza standardową, ma książkę serwisową na tym właśnie forum. Opisywałem każdy krok raczkując od momentu jego zakupu.

 

Auto jest faktycznie w stanie idealnym. Potwierdzają mechanicy z ASO w Poznaniu każdorazowo kiedy wymieniam części eksploatacyjne niezależnie w przeciwieństwie do właścicieli (czyt. dział handlowy), którzy najchętniej wymieniliby mi wszystko. Nie przepadają za mną bo sam przywożę części. Nowe, ale bez ich marży. Ostatio brałem udział w wykładzie na temat gówna jakim jest układ wydechowy Supersprint, którego w foliach przywiozłem do montażu od Raju w stosunku do Devila, który zamyka ofertę KOCARa. Persona non grata. Tymbardziej, że to już układ drugi. Pierwszy montowałem u nich w 4esterze.

 

Gdzie logika?! Gdybym szukał przysłowiowego jelenia to nie kupiłbym sprzęgła AP Racing, które z osprzętem i montażem kosztowało mnie 3 razy więcej niż seria. Przecież wystarczyłoby czegoś na giełdzie poszukać żeby rogi z bananem do domu uciągło. Nie wspominając o innych kawiorowych modyfikacjach, które ciągle wprowadzam pomimo, że zdecydowałem wcześniej zamienić STI na EVO.

 

Jak pisałem już do moda dziwi mnie nadinterpretacja moich wypowiedzi niektórych użytkowników forum. Tak się przejąłem ich opiniodawstwem, że postanowiłem z mojego STI zrobić kwietnik. Białe EVO MR dobrze na zielonym tle będzie się fotografowało.

 

Dziękując wielu innym użytkownikom, nie znerwicowanych jak pozostali użytkowaniem swoich maszyn rolniczych raz po raz toczących jałową ślinę, potrafiącym obiektywnie ocenić rozmiar sytuacji deklaruję, że jeżeli coś się z autem wydarzy to nie omieszkam Was o tym poinformować. Zdecydowałem również, że jeżeli coś się wydarzy to kolejny monoblock nie będzie serią a korbowody i tłoki będą kute. Małą łyżeczką z STI zrobię potwora. Ale szczerze wątpię żeby problem miał nastąpić. Jeżdżę ponad pół roku od zdarzenia w górnym zakresie obrotów a on woła więcej. Od tamtej pory MOTULa w zapasie mam więcej niż brudnych myśli.

 

EVO na codzień, STI do sportu, 4ester dla kobiety. Na tym chciałbym zakończyć ten wątek.

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem harry26poz (auta nie widzialem) ale sprawia wrażenie osoby od której kupiłbym auto i wierze w to co mówi. Byl szczery jeżeli chodzi o zbyt małą ilośc oleju w silniku ale widocznie nie doszło do braku ciśnienia i jest OK. Gdyby problem panewek zaistniał to logiczne jest że nie inwestowałby w auto a już napewno tu gdzie sytuację z olejem opisał (forum) auta by nie sprzedawał.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...