Skocz do zawartości

Liberator jak ta lala


trzymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7/6/2017 o 12:26, trzymek napisał:

To kwestia wyobraźni ile osób pomieści ;). W dowodzie 6 osób. Może też być na 4 (2 osoby siedzą z przodu + 2 osoby śpią (leżą, robią cokolwiek innego :D) z tyłu.

Możliwości aranżacji jest wiele :D

wnetrze.jpg

To zdjęcie z folderu reklamowego e12. E12i nie mają niestety wszystkich tych opcji ze srodkowym fotelem. Tak  w ramach faktografii. Ostatni rząd siedzeń W E10 i e12 (nie wiem czy w e12i też) można jeszcze postawić pionowo czego nie ma na grafice. Odgradza to wtedy przestrzeń bagażową od pasażerskiej prawie pod sufit.

 

 

Twoje Libero E12i zajebiste, łasiłem się na nie ale kupiłem wtedy prawdziwe e10 Wagon z dowodem na 7 osób. Widać że auto dobrze trafiło ;) . pozdrowienia 

Edytowane przez whizzkid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero popatrzylem-fajnie go zrobiles. Ja zamierzam niedlugo zabrac sie za swojego-pewnie niedlugo bede mial odpowiednie do tego miejsce i renowacja ruszy. Z trzech chyba da sie zlozyc jeden konkretny :-). Niedawno wlasnie spontanicznie kupilem trzecia sztuke-SDX najbardziej chyba kompletny jakiego widzialem w zyciu, i ze znikoma iloscia rdzy - oczywiscie zielony :-). Bedzie dobra baza. Gdybys potrzebowal workshop manuala po angielsku to daj znac.

Edytowane przez tremba
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Autobunio dostał "nowy" sprzęt grający. Kenwood, jak na czasy produkcji, z najwyższej półki (z przykrytą ruchomym panelem kieszenią kasety oczywiście i...ale też, to może w przyszłości do wykorzystania, wyjściem na zmieniarkę CD)> Gra jak szalony trzeba będzie ino o jakichś lepsiejszych głośnikach pomyśleć. Imprezy zapowiadają się szalone:yahoo::yahoo::yahoo: MUzyczki na kasetach tez uzbierałem sporo. I to fajne jest :biglol:

 

 

 

20171012_155226.jpeg

20180408_134537.jpg

20180307_133309.jpg

Edytowane przez trzymek
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No..i teraz z całkowicie sprawnym szyberkiem można mówić o wakacjach

20180510_101731.jpg

 

Big Liberator dzisiaj miał poważnego konkurenta z 1965 roku.silnik 1.5  czyli bullik

Obydwa godnie wyglądały:yahoo:

20180510_211205.jpg

 

 

Edytowane przez trzymek
  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Krótkie podsumowanie kolejnej podróży po Polsce luksusowym Liberobusem:
- 1820 km (zero autostrad:respect:). Od Krakowa przez Sanok, Lesko, Solinę i Przemyśl. Dalej Zamość i Lublin, Krasiczyn i Kozłówka. Wreszcie - święta Góra Garbarka, meczet w Kruszynianach, Supraśl, Pułtusk i z powrotem do Krakowa.
- dziesiątki miast i miasteczek (pewnie setki wsi przy okazji) w ośmiu województwach
- mnóstwo pięknych miejsc, także smacznych dań:krecka_dostal:).
Generalnie Polska ładniejsza niż ta z telewizora, a i ludziki żyją jakby...wolniej (cokolwiek to znaczy). Póki zdrowia starczy nie zamienię takich wypraw na jakiekolwiek wczasy. To pewne.
Auto technicznie praktycznie bez zarzutu (z wyjątkiem wymiany żarówki). Spotkałem też brata bliźniaka:yahoo:

przed.jpg

brat.jpg

 

acca.jpg

Edytowane przez trzymek
  • Super! 3
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, trzymek napisał:

Od Krakowa przez Sanok

Wiśnia jesteś, że się nie odezwałeś :foch:poza tym :respect:

Nie ma co być Confused, tylko dzwonić/odwiedzać - Dziadki i Turbodziadki Łączcie Się, zwłaszcza 75+, a Jasło było po drodze.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 10.04.2018 o 22:49, trzymek napisał:

Autobunio dostał "nowy" sprzęt grający. Kenwood, jak na czasy produkcji, z najwyższej półki (z przykrytą ruchomym panelem kieszenią kasety oczywiście i...ale też, to może w przyszłości do wykorzystania, wyjściem na zmieniarkę CD)> Gra jak szalony trzeba będzie ino o jakichś lepsiejszych głośnikach pomyśleć. Imprezy zapowiadają się szalone:yahoo::yahoo::yahoo: MUzyczki na kasetach tez uzbierałem sporo. I to fajne jest :biglol:

 

 

 

20171012_155226.jpeg

20180408_134537.jpg

20180307_133309.jpg

Puste kasety są jeszcze w sprzedaży :) :

 

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/akcesorium-maxell-kaseta-ur-90?gclid=CjwKCAjwzqPcBRAnEiwAzKRgSx1XdLcajk3kLLeO5nhMTPcFDmxRgEYEHOr0L7-u0uIw2GbCR5UQwhoCivwQAvD_BwE

 

 

Nówki na ale drogo też są:

 

https://allegro.pl/10x-nowa-kaseta-audio-magnetofon-maxell-ur-90-min-i7365534683.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio+dla+domu&ev_ln=PRODUCT+GROUP&utm_content=&gclid=CjwKCAjwzqPcBRAnEiwAzKRgSx6W858GhGj-6ilMsJs1tifcghv9M-G0bgVa3xxTw0g87FK-FnTS6hoC8McQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CO3-lNyNl90CFRXYmgodT7YJJQ#thumb/2

 

Ostatnio nawet kilka zapisałem. Myślałem, że nikt nie ma takiej pasji a jednak myliłem się :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...