Skocz do zawartości

Liberator jak ta lala


trzymek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 6.07.2017 o 12:26, trzymek napisał:

To kwestia wyobraźni ile osób pomieści ;). W dowodzie 6 osób. Może też być na 4 (2 osoby siedzą z przodu + 2 osoby śpią (leżą, robią cokolwiek innego :D) z tyłu.

Możliwości aranżacji jest wiele :D

wnetrze.jpg

I u Ciebie jest dokładnie tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co wiem nie wszystkie mają obracane przednie fotele (dwójki też nie wszystkie mają), ale funkckjonalność środkowego i ostatniego rzędu taka sama.

 

Edytowane przez trzymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie jest. Elementy nadwozia tylko z używek, trochę nowych części "po pieniądzach" dostępnych w czasie kilku dni, reszta na zamówienie 5-6 tygodni za "Subarowe nic".  Ale dajemy ra;)dę.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trzymek napisał:

Łatwo nie jest. Elementy nadwozia tylko z używek, trochę nowych części "po pieniądzach" dostępnych w czasie kilku dni, reszta na zamówienie 5-6 tygodni za "Subarowe nic".  Ale dajemy ra;)dę.

 

Gratuluję! Piękny jest! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeździć Subaru trzeba mieć jaja (Panie też je czasami mają;)), ale żeby jeździć takim Subaru to... jak balony :yahoo:

 

I to daje moc!:biglol:

Wymiary zewnętrzne Liberatora to długość 3,52 m:biglol: i szerokość 1,41 m:biglol:. Jakie rozmiary mają Wasze fury? Są większe ale...jakie by nie były, funkcjonalnością odpadają na wstępie, niestety;). Swoją śmiałą tezę udowadniam paroma obrazkami :D. Jakieś pytania?;)

IMG_20170715_181743.jpg

IMG_20170715_181804.jpg

IMG_20170715_183023.jpg

IMG_20170715_183209.jpg

IMG_20170715_183135.jpg

IMG_20170715_182458.jpg

IMG_20170715_1834242.jpg

IMG_20170715_182700.jpg

IMG_20170715_183742.jpg

IMG_20170715_183652.jpg

Edytowane przez trzymek
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre dzieciaki są zdolne. Od razu umieją jeździć bez bocznych kółek :biglol:. Z autami, czy raczej ich kierownikami, tak samo jest ;)

12 godzin temu, BartZ napisał:

Czad!

 

A mógłbyś spróbować opisać wrażenia z jazdy tą salonką? ;)

przemekka jechał z przodu, a jego żona w czasie jazdy siedziała w różnych miejscach tzn. w środku i całkiem z tyłu. Zapytaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż… Siedzi się wysoko (pomimo marnej wielkości auta) jak w typowym autobusie – „na kole”. W związku z tym prowadzenie jest odmienne niż w typowym aucie, gdzie koła przednie są przed kierowcą, a przed szybą przednią jest maska. Tu jak widać, a raczej nie widać J, maski nie ma, co niewątpliwie ułatwia tzw. dojeżdżanie przodem na styk, ale też powoduje niezdrowe emocje pasażera na przednim siedzeniu (ja już się przyzwyczaiłem), któremu „czegoś z przodu” brakuje. Auto jest wdzięczne w manewrowaniu, chociaż nie ma wspomagania kierownicy. Cóż, ja uczyłem się dawno temu jeździć na aucie bez wspomagania i jeśli pamiętać, że kręcimy kierownicą tylko wtedy, gdy auto jest w, choćby minimalnym, ruchu to jest OK. Cofanie raczej proste, gdyż musimy pamiętać tylko o zderzaku, który odstaje od linii auta. Mimo marnej, jak na dzisiejsze czasy, mocy – 54 KM autko daje radę i na trasie spokojnie można 5 włożyć i jechać sobie spokojnie te 100-110. Później jest głośno. No, cóż– aerodynamika. Jedyną rzeczą, do której, oprócz wolniejszego pokonywania zakrętów jest konieczność wolniejszego pokonywania „śpiących policjantów”. Auto jest krótkie i niestety te przeszkody powodują podskakiwanie. Ogółem komfortem np. do Forestera SG w automacie (którym na co dzień jeżdżę a nie jest on wzorcem luksusu, przecież) nie umywa się, ale… wszyscy wiedzą, że nie o  to chodzi.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberator zaczyna gwiazdorzyć :biglol: od 2.00 min.

 

 

klasyki.jpg

IMG_20170720_204352.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DLA  tych co myślą, że to nie jedzie ;). Jedzie, jedzie...wyprzedzać nawet potrafi :yahoo:

 

 

 

 

Edytowane przez trzymek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę się pochwalę. Liberator nie tylko (zajebiście, śmiesznie, niecodziennie, bajerancko * - niepotrzebne skreślić) wygląda. On też jeździ :yahoo:. Wiem, że dystans ponad 1700 km to nie jest jakiś wyczyn, ale... w przypadku Liberka chyba jest. Służył wiernie. Nie zawiódł. Jechał, służył jako pokój hotelowy, kawiarnia albo i living room. To dobre auto jest :D. A ile śmiechu po drodze i zdziwionych min to moje:yahoo:

wyjazd_liberkiem.jpg

wyjazd subaru.jpg

20170810_105525.mp4

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię jak przejeżdżałeś przez moje miasto. Nawet se kiwki wymieniliśmy. Rzeczywiście, czad-fura. A dziś widziałem takiego, ino srebrnego z żółtymi i niebieskimi pasami na bokach. Jechałem jako pasażer i mało z przez okno nie wypadłem. :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...