Skocz do zawartości

Jaka nawigacja


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Jabar,

co prawda z programów "off roadowych" nie korzystałem, ale według mojego stanu wiedzy:

- Programy do "klasycznej" nawigacji po drogach nie umożliwiają wgrywania map własnych, rastrowych.

- Żadna z "zamkniętych", firmowych nawigacji nie udostępnia takich funkcji.

- Jesteś skazany na na jakiegoś palmtopa z Windows Mobile i wbudowanym odbiornikiem GPS lub na sprzęt do nawigacji, oparty na Windows CE, który da się odblokować, czyli zainstalować zewnętrzny program (jakiś Lark, czy coś podobnego).

- Co prawda do nawigacji używam specjalizowanego urzadzenia TomToma (One XL), ale od miesiąca mam telefon Samsung Omnia 2 (Widows Mobile 6.5), który za względu na spory ekran (3,7'') i dość szybki procesor nieźle się sprawdza w nawigacji. Polecam.

- Do map rastrowych (czyli np. zeskanowanych) najczęściej używanym programem jest OziExplorer.

- Sporo informacji znajdziesz tutaj.

Powodzenia :). Jakby co - pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Po 15min nie znalazłem lepszego wątku niż ten z 2010 zatem piszę tutaj.

Jaka nawigacja do iPhone? Poczytałem, że Automapa działa na tym tragicznie a właśnie tego używałem do tej pory na HTC. Wcześniej korzystałem z TomTom-a na Nokii.

 

Do wyboru jest właśnie TomTom (50EUR) oraz Navigon (70EUR).

Głownie potrzebuje mapy Polski z fotoradarami, fajnie jakby była usługa traffic.

 

W ostateczności kupie Automape na dedykowanym urządzeniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal K, ja długie lata korzystałem po prostu z google maps, ale to może dlatego, że mam w firmowym abonamencie darmowy GPRS. Zrzuciłem niedawno nawigację firmy Sygic i chyba ona działa. Przed fotoradarami bronię się aplikacją yanosik :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...