Skocz do zawartości

SJS 26-28.01.2007 Miedziana Góra


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SJS do mnie zadzwonił i tak ze mną gadali, że wyszło, że mam jechać mimo zepsutej nogi i basta :twisted:.

 

No to jadę... :cool:

 

No i git

 

Będziemy z Kajetanowiczem równo zamiatac, bo jest duzo śniegu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jade.

 

Ale szkoooda... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

:razz: :mrgreen:

 

Słuchaj VERT teraz to już nie bedzie w takich popierdółkach startował jak my :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jade.

 

Ale szkoooda... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

:razz: :mrgreen:

 

Słuchaj VERT teraz to już nie bedzie w takich popierdółkach startował jak my :razz: :mrgreen:

A który z ProfiRajdowców chce dostac baty od amatorów w gonitwie dookoła trzepaka? I to wcale nie jest wytyk do Verta, wprost przeciwnie. Pamietam rok 1996, koniec listopada, amatorska impreza Kręciołek Wielicki (najstarsi górale może pamiętają). Pokazowo jeździł Leszek Kuzaj, bez pomiarów czasu. Pokazał sie też ś.p.Janusz Kulig, 150(lub więcej?) konną treningówką Renault Megane Coupe. Jechał pieknie, na ostro, ale niestety, od najlepszych oberwał kilka sekund! A był wtedy naprawdę w formie! Drugiego przejazdu nie ukończył, gdyż w megance ukręcił sie przegub. Dodam, że nawierzchnia była asfaltowa i sucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a stalo sie tak dlatego ze meganka jest duza a cienkie jest male .... tak samo bylo w 99' pod hala wisly ze kuzi mimo prozb wlasnie z tego powodu nie wystartowal wiedzial ze go zjedza cienkie :P
O ile mnie pamięć nie zawodzi, Janusz dostał wtedy od 2 golfów i Cliówki. Próba nie była aż tak ciasna, zwycięzcy pojechali na okrągło, bez rękawów. Ale driverzy byli naprawde mistrzami słupków, instrukcji udzielał im osobiscie Leszek, który w przerwach bawił publikę efektowną jazdą swoją EVO3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będziemy z Kajetanowiczem równo zamiatac, bo jest duzo śniegu :lol:

Carfit mam dla Ciebie złą wiadomość. Dużo to po dzisiejszym sjs jest - ale lodu na torze :mrgreen: Możesz mieć nadzieję coby w nocy napadało...

 

Ja mówiłem o barku hotelowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kawiory, pasztety i reszta Polski. Mobilnego netu nie macie, czy już zajebani w hotelu jesteście i nic nie możecie napisać na forum? Jak tam się jeździ po wyślizganym wczoraj torze (troszeczkę przeze mnie)? Czekam na relacje, nieco spożywając... Miłej zabawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy przeciwnicy, krytycy, SJS !!!! chyba najdełsza wielkopomna chwila , aby odwrócić, jekieś złe skojarzenia. Jak wiecie staram sie jeździć wszedzie gdzie mozliwe, bo mam taka małą palme na tym punkcie. Dzisiejsze szkolenie to poprostu miodzio !!!! :!:

Niedość że warunki były rewelacyjne, to SJS stanął w 105% na wysokości zadania, niedość że najważniejsi członkowie byli razem ze wszystkimi, to byli goście typu Maciej Wisławski, Kajtek Kajetanowicz + wspaniała Ola i na fotelu pasażera.

Atmofera na szkoleniu i poza nim poprostu rewelka, hotel I liga, dyplomy profesjonal, naprawde nie ma sie do czego doczepić :!:

:!: :!: :!:

Janusz specjalne podziekowania za przejażdżkę Forysiem, byłem w szoku :shock:

Kończąc, jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem.

Panowie tak trzymać :!: :!: :!:

 

P.S. Wiślak jesteś the besteściak :mrgreen: [/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Maciuś to jest ktoś :) szkoda, że nie mogło mnie tam być i się z nim spotkać...

 

No to po relacji carfita wynika, że było bardzo fajnie :) jak już cokolwiek ogarne z prowadzeniem samochodu to sie wybiore :D tak żeby nie było lipy ;)

 

my sobie w miłym towarzystwie poupalalismy na słomce :D ale o tym w innym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś dodać po tym jak Carfit tak to ładnie opisał. Z mojej strony również mogę napisać że to najlepsze szkolenie na jakim byłem, świetnie się bawiłem a i przy okazji czegoś nauczyłem. Fantastyczna atmosfera, rewelacyjne warunki pogodowe (najpierw dużo śniegu, później lód), bardzo sympatyczni i profesjonalni a przede wszystkim konkretni instruktorzy. Dzięki.

 

Rewelacja, czekam na II stopień!

 

P.S. Zdjęcia postaram się wrzucić jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, gdyby nie fajne towarzystwo szkoleniowe i szkolone, to ten wyjazd byłby dla mnie totalną klapą :twisted:.

 

Otóż okazało się, że zwariował (prawdopodobnie; według wersji szkoleniowców SJS) sterownik DCCD-A w moim samochodzie i wtedy, gdy - na śliskim podłożu - samochód ma skręcać, nie robi tego, wybierając jazdę na wprost :evil:. Co nota bene o mało nie zakończyło się dla M. Wisławskiego wizytą pod podwoziem mojej fury :twisted: - Wacek z SJS wziął mój samochód, żeby sprawdzić przyczynę, dla której poprawnie wykonane ćwiczenie nie kończy się w przypadku mojego samochodu tak, jak w przypadku reszty samochodów, skosił pachołek gumowy i z trudem wyhamował przed stojącym za nim Wiślakiem :twisted:.

 

Tak na marginesie był w tej "przygodzie" jeden pozytyw - po kilku nieudanych manewrach zaczynałem wpadać w doła, że cała nauka i pojeżdżawki poszły w las, bo totalnie nie ogarniam samochodu, a tymczasem okazało się, że to on nie ogarnia mnie :twisted:.

 

Teraz nie mogę tylko uwolnić się od spekulacji, czy marny wynik na ostatniej Słomce nie miał czegoś wspólnego z tym problemem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...