Skocz do zawartości

Co sadzicie ?


Krzychu24

Rekomendowane odpowiedzi

jak ma to zwiększyć   twoje ego to sobie przyczep, ale wiedz dopóki nie kupisz sti to nim nie będziesz jeździł, a osoby które przyczepiają sobie znaczki to tak jakby kupowali podróbki, prawdziwe sti jest klasą dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znaczkow m na bmw to rozumiem ze jest wies bo nawet wygladu nie przypominaja zwykle auta ze znaczkiem wiec tak samo rozumuje jak bym na czystym wrx kleil sti to by byla wies a wygladowo nikt sie nie kapnie czy mam wrx czy sti jak bym poodklejal emblematy teraz. Mam zalozone blaszki od pegiego mocniejsza pompe oleju i jeszcze pare modyfikacji wjedzie napewno wiec typowy wrx nie bedzie. Nie chodzi tu o podniesienie ego ale sam fakt chyba kazdemu sie podoba taki znaczek sti i naklejki na zaslepki prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek STI - plus 5 do lansu, ale znaczek STI nie czyni z WRX STI :) - jeżeli będziesz się z tymi znaczkami czuł lepiej i uważasz, że furka będzie wyglądała dobrze, to pewnie, czemu by nie, ale to dalej będzie WRX :) a skoro masz go pomodzonego, to może pomyśl nad naklejką na tylni zderzak "jadę nielegala" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo naklej sobie 'STI Line'  ;)  A tak serio to ja bym czegoś takiego nie zrobił, ale to twoje auto i Tobie ma się podobać, a nie mi. Jeżeli uważasz, że będzie lepiej z emblematami STI to naklejaj i ciesz się nowym wyglądem auta  :)

Edytowane przez kiedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam zalozone blaszki od pegiego mocniejsza pompe oleju i jeszcze pare modyfikacji wjedzie napewno wiec typowy wrx nie bedzie. Nie chodzi tu o podniesienie ego ale sam fakt chyba kazdemu sie podoba taki znaczek sti i naklejki na zaslepki prawda ?

 

No kolego z tymi blaszkami toś pojechaaaał....... :D. Nie wstydź się znaczka WRX choć różowy ładniejszy.  Niestety dość często te prawdziwe STI to tylko kupa zmielonego złomu przywróconego do życia przez Stefana w stodole i wystawiona potem na sprzedaż. Brakło by świec żeby znaleźć w Polsce ładne, mechanicznie zdrowe i nie owinięte wcześniej na drzewie STI czego również żałuję bo szukałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wywalić wszystkie emblematy nawet te z wrx oczywiście w celu zmniejszenia masy , a jak ktoś chce nalepić świniaka,to najlepiej gdzieś nisko żeby nie podnosić środka ciężkości. :P

Edytowane przez ursusraketa
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie rozbieznych opini. Mnie tak samo nie interesuje zdanie innych , jak cos mam zrobic to to robie. Chcialem poznac tylko opinie jak wy to widzicie.

Tak jak mowilem nie traktuje samochodu jako srodek do upalania interesuje mnie wyglad i zdrowa mechanika. Dlatego nie potrzebuje mocniejszych napedow , twardszego zawieszenia ani hamulcow itp zastosowan ktore ma sti bo ich nie wykorzystam i tak ale auto wizualnie wyglada jak sti i znaczki zostaly zamowione. Pozdrawiam i dzieki za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że WRX I WRX STI to dwa zupełnie ine samochody. Ja bym sobie nie przykleił. "STI style".... może. Porównaj skrzynie, nadkola, heble... Pozdrawiam. I bez lekceważenia posiadaczy WRX. Sam mam jeszcze kombiaczka 06, czyli Hawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...