Skocz do zawartości

Poduszki powietrzne w GT - pytanie


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

a pasy szelkowe kto tam kaze wkladac ? :shock:

 

chyba ze ktos sobie robi rajdowke - i z rajdu na rajd na lawecie - to sie zgodze.

 

ale nie w zasmochodze ktorym sie jezdi na codzien ! :roll:

 

Eee...kolega chyba mało jeszcze widział :lol: i na takie teksty to proponuję wybrać inne forum.Czy słyszał ktoś o używaniu poduszek powietrznych w sporcie samochodowym (buchachacha....), bo ja nie a to dlatego że są niedozwolone i niepotrzebne przy innych dużo lepszych zabezpieczeniach takich jak profesjonalne fotele kubełkowe,pasy szelkowe,klatki,itd. a dużo z nas na tym forum właśnie na takim sprzęcie jeździ więc daj spokój koleś bo się kompromitujesz :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mówię tylko o autach rajdowych bo po pierwsze sport samochodowy to nie tylko rajdy! Są też wyścigi górskie,torowe,na 1/4 mili,KJS-y,drifting i inne, a poza tym są auta treningowe i cały ogromny przemysł tuningowy i streetracingowy gdzie podobnie jak w rajdach zakres przeróbek aut jest już bardzo mocno wyśrubowany.

 

Poza tym jak spojrzysz to od początku tego tematu dyskusja jest o tym JAK to zrobić a nie CZY to robić (na pytanie CZY większość z nas już zna odpowiedź :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Azrael za głos w tej sprawie bo już nie wiem o co temu DMA chodzi.Może jest z drogówki albo z Radia Maryja że takie morały prawi :mrgreen:

Zalogował się i nie wiadomo skąd jest bo chyba nie z "aaa",nie wiadomo czym jeździ bo też nie napisał, a udziela rad pouczającym tonem w stylu "...życie Wam niemiłe?..." :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie za mało bezpieczna to idź na naukę jazdy albo kup sobie rower i skończ te wywody w tym temacie bo forum zaśmiecasz, a jak koniecznie chcesz ponabijać posty to wejdź w dział Off-Topic - tam się możesz wyżalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to Subaru było uwżane od lat za samochod który ma bardzo wysoki poziom bezpieczenstwa. Wiele nagród i pierwszych miejsc w roznych magazynkach i rankingach. Mowie tutaj o wszelkiego rodzaju wzmocnien i rozwiazan kostrukcyjnych, które w wypadkach sie sprawdzaja. Jak ktos ma zginac to i tak zginie i czy mial poduszke czy tez nie nie zrobi większej różnicy. Jestem tylko zwolenikiem PASY ZAWSZE ZAPIETE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, może nieco mniej napastliwy ton?

 

Uważam,że ton jest odpowiedni do tego który nadał dyskusji użytkownik Dma. Nie jestem dzieckiem żeby mnie ktoś strofował że poduszki wymontowuję, a zwroty p.t. "ze se wymontowujcie" , "kto Wam każe zakładać" były według mnie trochę nie na miejscu...wielu z użytkowników tego forum to bardzo doświadczeni kierowcy,mechanicy,znawcy marki Subaru, oraz zawodowi kierowcy rajdowi więc zwłaszcza początkujący forumowicze winni mieć trochę więcej szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, nie ma sensu być napastliwym, każdą taką sytuację można obrócić w żart. Chcesz robić wycieczki osobiste to rób to na PW, publiczne forum służy do udzielania rad i luźnych dyskusji a nie pyskówek. Dlatego zalecam wszystkim rozluźnienie warkoczyków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, a ja uwazam ze sie troche za mocno "rozkreciłes". Zluzuj zwieracze i przyjedz na spot w koncu w 3city. :mrgreen:

 

 

więc zwłaszcza początkujący forumowicze winni mieć trochę więcej szacunku

otóz to.

User: Kruk

postów: 90

dołączył: Nie Cze 24, 2007 10:00 pm

Tak wiec szacunku...i nie tylko do wybranych ale do wszystkich.

Pozdrawiam i dajesz na spoty.

 

Teraz na temat:

Ja tez gdybym miał poduszki to bym nie wymontowywał. Wszystko zalezy od indywidualnych preferencji i przeznaczenia auta. Gdybym mial wymontowywac poduchy to wstawialbym kubły i szelkowe pasy...ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to jeszcze daleko do spięcia :twisted:

Co do tematu postu to oczywiście masz rację - o to też mi m.in.chodziło (patrz wyżej) :mrgreen:

 

Wracając do tematu to wymontowałem cały system AirBag z czujkami i sterownikiem i nie ma to wpływu na pracę ECU.Tylko kontrolka się pali, ale to najprościej żaróweczkę wyjąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, a ja uwazam ze sie troche za mocno "rozkreciłes". Zluzuj zwieracze i przyjedz na spot w koncu w 3city. :mrgreen:

 

 

więc zwłaszcza początkujący forumowicze winni mieć trochę więcej szacunku

otóz to.

User: Kruk

postów: 90

dołączył: Nie Cze 24, 2007 10:00 pm

Tak wiec szacunku...i nie tylko do wybranych ale do wszystkich.

Pozdrawiam i dajesz na spoty.

 

Teraz na temat:

Ja tez gdybym miał poduszki to bym nie wymontowywał. Wszystko zalezy od indywidualnych preferencji i przeznaczenia auta. Gdybym mial wymontowywac poduchy to wstawialbym kubły i szelkowe pasy...ot co.

 

 

Właśnie stąd że sam jestem początkujący na tym forum wzięły się moje uwagi i spostrzeżenia.Jakoś do tej pory nie spinałem zwieraczy bo nie było takiej potrzeby.Ale skoro odbieracie wypowiedzi kolegi Dma za odpowiednie to może ze mną coś jest nie tak :roll:

 

Co do kubełków i pasów szelkowych przy braku poduszek to jest to oczywiste i nie wymaga komentarzy.

 

Co do spotów to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...