Skocz do zawartości

Jaki wydech do 3.0 H6 ?


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko w H6 nie ma różnoodległościowego kolektora, generalnie uzyskać bulgot w H6 nie jest ani łatwo ani tanio :-(

 

Na forum był kiedyś do sprzedania  taki z tłumikami robionymi przez MG motorsport, nawet filmiki były jak to brzmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama barwa dzwieku MagnaFlowa jest bardzo fajna. Jak już watek jest o wydechu, i do tego w dziale outback, to czy mial ktoś styczność z wydechami z proexa ?

Mój Obek troche cichy, i dałbym do wyspawania kolektor i myśle na koniec puszki z proexa dać. A nie chciałbym 100 dB, tylko kulturalnie. Coś możecie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proexa omijaj z daleka, słabej jakości materiały i kijowe spawy, które potrafią się rozłazić po pół roku. Puszki daj MTecha, sensowna cena a dobre i sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszła myśl o proexie, bo zrobia mi takie kształt jak potrzebuje. A końcowe w Obku sa dosc krótkie i zaraz za nim rura odrazu skręca w dół. I stąd pytanie, czy jakiś nie dedykowany dobrze podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszła myśl o proexie, bo zrobia mi takie kształt jak potrzebuje. A końcowe w Obku sa dosc krótkie i zaraz za nim rura odrazu skręca w dół. I stąd pytanie, czy jakiś nie dedykowany dobrze podejdzie.

MTech też Ci zrobią jakie chcesz

 

Bartosz-B

ten kolega mial z tego co pamietam OBK h6 ze zmienionym wydechem.

 

Dokładnie tak, pełny przelot custom robiony w całości od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w H6 nie ma różnoodległościowego kolektora, generalnie uzyskać bulgot w H6 nie jest ani łatwo ani tanio :-(

 

Na forum był kiedyś do sprzedania  taki z tłumikami robionymi przez MG motorsport, nawet filmiki były jak to brzmiało

Nie chodzi o bulgot boksera, tylko dźwięk sześciu cylindrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

To ja się podłączam do pytania...Co można do H6 wsadzić? I gdzie to dostać?
Na YT znalazłem jakiś custom MagnaFlow (

) natomiast to starszy model to raz, a dwa - mruczenie oryginalnego mi się bardziej podobało nawet. Tyle, że był poprzepalany strasznie i wycięty środkowy łącznik elastyczny wraz z tłumikiem środkowym (chyba), więc nie wiem czy to też z tego nie wynikało.
Teraz założony mam jakiś zamiennik i jest dramat...Samochód nie wydaje dźwięku żadnego :'-( A lubiłem to mruczenie na niskich obrotach :'-(

Edytowane przez Reinmar Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja mam u siebie w 3.6 kwasiak wyspawany. Od katalizatorow po sam koniec na 3 tłumikach przelotowych.

Jak się jedzie spokojnie to jest w ciut głośniej niż w serii. Za to jak mu się przyciśnie to dźwięk jest nieziemski ;)

2500 dałem za całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.02.2022 o 22:10, michal9049 napisał:

Ja mam u siebie w 3.6 kwasiak wyspawany. Od katalizatorow po sam koniec na 3 tłumikach przelotowych.

Jak się jedzie spokojnie to jest w ciut głośniej niż w serii. Za to jak mu się przyciśnie to dźwięk jest nieziemski ;)

2500 dałem za całość.

 

Wrzucałeś jakiś filmik z dźwiękiem? Jak nie to zapodaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gsixtyone napisał:

Gdzie takie cuda w Warszawie? 

Takie cuda to do Łodzi jeżdżę ;)

MarTec polecam bo już nie jedno auto h niego robiłem. Ostatnio robił mi wydech do IS200 ;)

7 godzin temu, Neutrino33 napisał:

 

Wrzucałeś jakiś filmik z dźwiękiem? Jak nie to zapodaj ;)

Nagram i wrzucę ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...