Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skończyć, pewnie skończą, ale jechać szosową w aucie w którym sie przejechało 1 trening nie ma sensu. Na Plejady jedziemy sie dobrze bawić, a nie uczyć się samochodu od nowa. 

 

 

Co Ty opowiadasz. Ja kupiłem auto tydzień przed Plejadami z padniętą uszczelką, bez hamulców i jeszcze z paroma rzeczami do poprawienia, a odebrałem z serwisu 2 dni przed. Plejady to idealne miejsce na testy  ;) . I jeszcze coś - dobry kierowca może je wygrać seryjnym STI. To nie są mistrzostwa świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś bardziej wytrawnego trzeba od czasu do czasu zapić kolorowym ;) aby się skóra nie odbarwiła i wzrok był bardziej wyostrzony :scenic::thumbup:

 

mądrego to warto posłuchać :)

 

 

 

...dodałbym do tego "środowa rozgrzewkę przed sobotą.." ....

 

w środę to my będziemy szukać wieśniakowego wtorku ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorowe są za słodkie :) lepiej coś bardziej wytrawnego :)

 

co do trunków... specjalistą od czegoś dobrego... ;) własnej produkcji, po czym głowa "nie jest kwadratowa"... :biglol:

 

jest oczywiście @B.....;)

 

 

w środę to my będziemy szukać wieśniakowego wtorku ;)

 

no tak ...tylko nie możecie za "ostro poszaleć"..bo jeszcze trzeba na miejsce dojechać...;)

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no tak ...tylko nie możecie za "ostro poszaleć"..bo jeszcze trzeba na miejsce dojechać... ;)

Eeeeee tam, ze Szczecina to rzut kamieniem, jest całe środowe przedpołudnie żeby dojść do porozumienia z błędnikiem  :wacko:

 

Właśnie! A gdzie jest lista oficjalnych trunków, ja się pytam!?!

 

Nikt jeszcze konwojów nie organizuje? Phi...

 

 

1 Lista wieśniaków
2 Lista wcześniaków

3 Lista startowa
4 Lista teamów
5 Lista noclegowa

6 Lista naklejkowa - w osobnym wątku Lista naklejkowa - Plejady 2016 -

7 Lista oficjalnych trunków

 

 

Lista oficjalnych trunków

1. Kolano pszczółki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chwalipieta :P

 

 

Uprasza się o czytanie ze zrozumieniem  ;) . Pisałem o dobrym kierowcy, nie o sobie. Ja miałem wydech i fajną mapę  :P .

 

Ale w takim razie dodam (dla rozekpatryk), że można też wolnym ssakiem być tuż za pudłem w generalce, zostawiając w tyle prawie wszystkie auta z turbo i outlaw  :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale w takim razie dodam (dla rozekpatryk), że można też wolnym ssakiem być tuż za pudłem w generalce, zostawiając w tyle prawie wszystkie auta z turbo i outlaw :D .

tylko pierwotny plan był zeby jechały dwa samochody-jeden na szosowej bardziej na sportowo i jeden na tur-szos-rodzinnie, nastawiony na zwiedzanie. A fakt ze prawdopodobnie szosowej sie nie uda zrobić, wszyscy jedziemy na tur-szos Edytowane przez rozekpatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Beavis powiedział Nikt jeszcze konwojów nie organizuje? Phi...   o to to!!

 

Przez Monachuim bedziemy przejezdzac w niedziele. Bedziesz gotowy?


 

Ale w takim razie dodam (dla rozekpatryk), że można też wolnym ssakiem być tuż za pudłem w generalce, zostawiając w tyle prawie wszystkie auta z turbo i outlaw :D .

tylko pierwotny plan był zeby jechały dwa samochody-jeden na szosowej bardziej na sportowo i jeden na tur-szos-rodzinnie, nastawiony na zwiedzanie. A fakt ze prawdopodobnie szosowej sie nie uda zrobić, wszyscy jedziemy na tur-szos

 

bez przesady, Jakie "nie da sie"  Moja zona jezdzi szosawa od paru lat i dobrze sie bawi. Kiedys zaproponowalem jej niech sobie sprobuje turystyczna to o malo mnie z domu nie wyprowadzila z glupie zarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś - dobry kierowca może je wygrać seryjnym STI.

 

STi nie jest też wcale do tego konieczne ;)  

 

Ale szybka analiza historii i faktycznie STi się przydaje, choć nie wiem jaką specyfikację miał felix w swoim aucie... już znalazłem... też STi na koksie ;)

 

1        2004   Różański Piotr  ??

2        2005   alex               STI

3        2006   alex               STI

4        2007   Felix              STI

5        2008   śmiechu         STI

6        2009   Felix              STI

7        2010   chojny            GT

8        2011   chojny            GT

9        2012   Beben            STI

10      2013   premo            STI

11      2014   premo            STI

12      2015   Apacz             STI 

 

 

 

 

W tym roku liczę na niezłą niespodziankę  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kolorowe są za słodkie :) lepiej coś bardziej wytrawnego :)

 

co do trunków... specjalistą od czegoś dobrego... ;) własnej produkcji, po czym głowa "nie jest kwadratowa"... :biglol:

 

jest oczywiście @B..... ;)

 

 

w środę to my będziemy szukać wieśniakowego wtorku ;)

 

no tak ...tylko nie możecie za "ostro poszaleć"..bo jeszcze trzeba na miejsce dojechać... ;)

 

 

 

No, mam już co nieco naszykowane, muszę jeszcze dobrać, co by starczyło. Kilku śmiałków już próbowało i wszyscy zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...