Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Lista List:

1 Lista wieśniaków

2 Lista wcześniaków

3 Lista konwojów
4 Lista startowa
5 Lista teamów
6 Lista noclegowa

7 Lista naklejkowa - w osobnym wątku Lista naklejkowa - Plejady 2016 -

8 Lista oficjalnych trunków

 

Lista wieśniaków
1 Bęben + Kasia
2 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta + Beavis
3 dzioba i DZIOBNIK
4 guma

FS 20. 16VG

Lista wcześniaków:
1 dzioba / wątły
2 Dziobnik /kwiatek
3 BartZ
4.Barteq
5 zamieszanie
6 baggins
7 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta
8 Beavis/Dr Ink
9 kriskristoffers/wiewiórka/przemo
10. Bikert
11. Bagginssss
12 Bęben + Kasia
13. longer1
14. kosmit
15. Aga
16. tzd
17. m4ver/marhof
18. Rafaelo
19. Andremil
20. dunlop
21. Kambol/Ania
22. guma

23. jamesbondzio

24. Klaudia/Iza/Apacz/sebekian

25.Jastazen/Paulo/Grażka

26. Mirek/Magda
27. Adam/Damian

28. Jarek/Babeta

29. Mariusz/Dagmara

 

Lista konwojów:

Środowe:

1. Ostatni OS czyli Powerstage: Szczecin - Dźwirzyno; formujemy się na stacji Shell/McDonalds w Żdżarach około 13:00-14:00

2. Blondynki z Wolnego Miasta

 

Czwartkowe:

1.Konwój spod Toru w Kielcach (wątek http://forum.subaru....pod-Toru-Kielce) jesli ktos sie zgłosi

 

Lista startowa:
Szosowa
102 Bikert/Maras

106 Dziobnik / Ktosiek

109 Beavis/Dr Ink (jeśli Maras odda furmankę emoji14.png)

111 j_a_b_b_a_r / J.Jędrej
117 Buchu/Filip

120 super_bolek
121 MDsuperstar/Dżoana

122 Martinez 3433

123 kj5d/jackpot70

125 Gorus
126 Barteq/Łukasz

131 DragonSubaru / adamss

132 skuterJet+Ania

134. Adrian/Bartek
135. Adam/Damian

136 Mirek Magda

142 Andremil/Szfagier (szybko się numery rozchodzą)

143 - action

144 Bęben + Kasia + Yeti

146 ALEX/Damian

1xx Sadek/Szfagier

Tur Szos
304 toks+hani
309 Bagginssss & Bagginsssses
311 BazaN
312 Kambol/Ania
313 Pchełek i Basia
315 DerickB
316 Pedro
317 Cervellos/Gosia

318 plejadek

318 ScorpioGemini
325 PRIMAR
326 jamesbondzio
327 Edyta/Ricardo

328 Forek08/Jolka

330 graczu
334 chojny+zoui
336 dunlop
338 viper

347 ppmarian, Ircia, Matylda (5lat)

351 Bea + Emi

353 witoldj+michał

355 piotruś/Gosia

357 Golfstrom/Gosia/Natalia

358 ratinal +3
363 kriskristoffers / wiewiórka / przemo

373 Biernas Łysy

378 moniss/eliza
3xx A.Rożek P.Rożek B.Rożek F.Rożek
3xx Zelazny x3


Terenowa

200 Seb_ek/ Sylwia

202 LeForestJusta
204 Wiśniox (tomekw_76)
205 Rafaelo /Maciej i może ktoś jeszcze             ;)
206 zamieszanie/baggins
207 dzioba/ guma
209 m4ver/marhof
212 GÓRAL z Łódzi/ MYSZA

215 Iza/Klaudia
216 sebekian/Apacz
223 tzd

225 Alek / Arleta
226 Marcin / Marek / Maja

228 longer1

2xx kosmit
2xx Lemiech/Ivan


Tur Ter
404 Eclipse

419 Jarek Babeta

423 Jastazen/Paulo/Grażka
424 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta

433 FilipBB
434 MarkoV
435 pumex1 + świerszczu
439 Ayu/A.

446 alx + Kasia + Joolinka + Misiu
447 Czarne_Koronkowe/Enia
449 meci

454 rutek111

457 Ranczo

Lista noclegowa
Hotel Baltic Plaza
Czarne_Koronkowe/Enia, dzioba dziobnik kfiatek wątły P 204 i 205.

Hotel Diva Spa
MarkoV, FS 20. 16VGL

Miejscowość Grzybowo
Ayu, PRIMAR (Villa Aqua),Zelazny x3, Ranczo (Villa Aqua), Jastazen/Paulo/Grażka, 
alx (Villa Konwaliowa)

 

baza noclegowa Grzybowo, Pensjonat Wakara http://www.wakara.pl/

Golfstrom/Gosia/Natalia


Burco Rezydencja Nadmorska Rogowo
Bęben + Kasia, Alex + 1, Edwin się na razie stawia ale też go zawleczemy, Kosmit + Jola, Wawrzon + Edyta, Maciek + Agnieszka (Bębnowa siostra) + dodatkowy forek i para nieforumowiczów, Bagginsssses

Magnolia, Posejdon i inne w okolicy Bazy
zamieszanie, jasiem, Beavis+1, Olusia+2  i cała masa Forumowiczów             :D

Szum Fal:
jamesbondzio, witoldj , longer1, ppmarian + Ircia + Matylda (5lat)

Zacisze Dzwirzyno:
Rafaelo,Maciej i jeszcze dwa subaraki             ;)

Stanica Wodna Dźwirzyno:
kriskristoffers / wiewiórka / przemo

 

Lista oficjalnych trunków

1. Kolano pszczółki

2. Róziowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nas szybko po przeżyciu 10 zlotów Plejad.


 


1. Wyniki tylko ze sceny, na czas zakończenia Plejad są święte i niepodważalne, ewentualne reklamacje po Plejadach.


 


Na swoich pierwszych Plejadach doświadczyłem pomyłki zamiast stać na najwyższym stopniu podium i odbierać nagrody stałem pod sceną i nie wiedziałem co się dzieje.  :huh:


 


Byłem młody podszedłem do Dyrekcji, oczywiście po kilku kolorowych i mam nadzieję kulturalnie się zapytałem co się dzieje... wtedy poznałem Dyrekcję i siłę spokoju. Po Plejadach sprawa została naprostowana, otrzymaliśmy przeprosiny, puchar i upominki... oczywiście nic nie zastąpi wizyty na scenie ale... 


 


Mimo powyższego jestem za ogłaszaniem wyników ze sceny, to oczekiwanie, wyczytywanie numerów, wybuchy radości i uczucie niedowierzania po przegranej... u nas Bełchatów... powinny być częścią Plejad. To nie KJS, nie RSMP, to Plejady z plusami dodatnimi i ujemnymi. 


 


2. Podział turbo i outlow


 


Oczywiście słuszny i zasadny. Pisanie że kierowcy skoksowanych samochodów nie mają przewagi na Plejadach nad seriami jest... śmieszne? Po co więc je koksujecie, psując tylko i zmniejszając swoje szanse? 


 


Stevie Wonder może nie zobaczy różnicy ale na bank usłyszy, auta o podniesionej mocy, na lepszych zawiasach, wyczynowych częściach i oponach, każdy czuje różnice a wyniki mówią same za siebie. 


 


Przez całą historię Plejad dwa razy wygrało nie STi, co ciekawe większość Plejad wygrały zdrowo skoksowane auta, rajdówki, pseudorajdówki, potworki albo nawet specjalnie na Plejady wynajmowane Subarki. Po co to zbrojenie, szpery, bajery, ręczne na wajchach, profi laczki, paliwa wyczynowe, samochody serwisowe z mechanikami jadące za uczestnikami?  


 


Jak serią z salonu walczyć z "rajdówką", N-ką, A-grupą a może i WRCem? 


 


Podział jest prosty, dobry, zasadny i słuszny. 


  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To tak nas szybko po przeżyciu 10 zlotów Plejad.

 

1. Wyniki tylko ze sceny, na czas zakończenia Plejad są święte i niepodważalne, ewentualne reklamacje po Plejadach.

 

Na swoich pierwszych Plejadach doświadczyłem pomyłki zamiast stać na najwyższym stopniu podium i odbierać nagrody stałem pod sceną i nie wiedziałem co się dzieje.  :huh:

 

Byłem młody podszedłem do Dyrekcji, oczywiście po kilku kolorowych i mam nadzieję kulturalnie się zapytałem co się dzieje... wtedy poznałem Dyrekcję i siłę spokoju. Po Plejadach sprawa została naprostowana, otrzymaliśmy przeprosiny, puchar i upominki... oczywiście nic nie zastąpi wizyty na scenie ale... 

 

Mimo powyższego jestem za ogłaszaniem wyników ze sceny, to oczekiwanie, wyczytywanie numerów, wybuchy radości i uczucie niedowierzania po przegranej... u nas Bełchatów... powinny być częścią Plejad. To nie KJS, nie RSMP, to Plejady z plusami dodatnimi i ujemnymi. 

 

2. Podział turbo i outlow

 

Oczywiście słuszny i zasadny. Pisanie że kierowcy skoksowanych samochodów nie mają przewagi na Plejadach nad seriami jest... śmieszne? Po co więc je koksujecie, psując tylko i zmniejszając swoje szanse? 

 

Stevie Wonder może nie zobaczy różnicy ale na bank usłyszy, auta o podniesionej mocy, na lepszych zawiasach, wyczynowych częściach i oponach, każdy czuje różnice a wyniki mówią same za siebie. 

 

Przez całą historię Plejad dwa razy wygrało nie STi, co ciekawe większość Plejad wygrały zdrowo skoksowane auta, rajdówki, pseudorajdówki, potworki albo nawet specjalnie na Plejady wynajmowane Subarki. Po co to zbrojenie, szpery, bajery, ręczne na wajchach, profi laczki, paliwa wyczynowe, samochody serwisowe z mechanikami jadące za uczestnikami?  

 

Jak serią z salonu walczyć z "rajdówką", N-ką, A-grupą a może i WRCem? 

 

Podział jest prosty, dobry, zasadny i słuszny. 

 

W 2009 klasa outlaw w punktacji była poniżej trzeciego miejsca klasy turbo  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2009 klasa outlaw w punktacji była poniżej trzeciego miejsca klasy turbo 

 

Tak było, 2009 był pierwszym rokiem "outlow" i zgłaszające się samochody do poszczególnych klas to... sprawa dyskusyjna mocno (warto poszukać temat na nielegalu z owego okresu i zakresie przeróbek zwycięskiego auta ;) ) a kolejne zwycięstwa w generalce wyglądały następująco:

 

2010 - outlow 

2011 - turbo

2012 - outlow

2013 - outlow

2014 - outlow

2015 - outlow

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak było, 2009 był pierwszym rokiem "outlow" i zgłaszające się samochody do poszczególnych klas to... sprawa dyskusyjna mocno (warto poszukać temat na nielegalu z owego okresu i zakresie przeróbek zwycięskiego auta ;) )

W 2009 w outlaw były 3 auta, a tylko dwa zostały sklasyfikowane ... chyba już o tym pisałam mam wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak było, 2009 był pierwszym rokiem "outlow" i zgłaszające się samochody do poszczególnych klas to... sprawa dyskusyjna mocno (warto poszukać temat na nielegalu z owego okresu i zakresie przeróbek zwycięskiego auta ;) )

W 2009 w outlaw były 3 auta, a tylko dwa zostały sklasyfikowane ... chyba już o tym pisałam mam wrażenie ;)

 

 

No ja też ale nagle zniknęło  :huh:

 

Myślałem że skasowałaś posta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nas szybko po przeżyciu 10 zlotów Plejad.

1. Wyniki tylko ze sceny, na czas zakończenia Plejad są święte i niepodważalne, ewentualne reklamacje po Plejadach.

Na swoich pierwszych Plejadach doświadczyłem pomyłki zamiast stać na najwyższym stopniu podium i odbierać nagrody stałem pod sceną i nie wiedziałem co się dzieje. :huh:

Byłem młody podszedłem do Dyrekcji, oczywiście po kilku kolorowych i mam nadzieję kulturalnie się zapytałem co się dzieje... wtedy poznałem Dyrekcję i siłę spokoju. Po Plejadach sprawa została naprostowana, otrzymaliśmy przeprosiny, puchar i upominki... oczywiście nic nie zastąpi wizyty na scenie ale...

Mimo powyższego jestem za ogłaszaniem wyników ze sceny, to oczekiwanie, wyczytywanie numerów, wybuchy radości i uczucie niedowierzania po przegranej... u nas Bełchatów... powinny być częścią Plejad. To nie KJS, nie RSMP, to Plejady z plusami dodatnimi i ujemnymi.

2. Podział turbo i outlow

Oczywiście słuszny i zasadny. Pisanie że kierowcy skoksowanych samochodów nie mają przewagi na Plejadach nad seriami jest... śmieszne? Po co więc je koksujecie, psując tylko i zmniejszając swoje szanse?

Stevie Wonder może nie zobaczy różnicy ale na bank usłyszy, auta o podniesionej mocy, na lepszych zawiasach, wyczynowych częściach i oponach, każdy czuje różnice a wyniki mówią same za siebie.

Przez całą historię Plejad dwa razy wygrało nie STi, co ciekawe większość Plejad wygrały zdrowo skoksowane auta, rajdówki, pseudorajdówki, potworki albo nawet specjalnie na Plejady wynajmowane Subarki. Po co to zbrojenie, szpery, bajery, ręczne na wajchach, profi laczki, paliwa wyczynowe, samochody serwisowe z mechanikami jadące za uczestnikami?

Jak serią z salonu walczyć z "rajdówką", N-ką, A-grupą a może i WRCem?

Podział jest prosty, dobry, zasadny i słuszny.

A ja się nie zgadzam! :)

Po co te wszystkie tuningi?

Na imprezy inne niż Plejady, tzn. sprinty i superoesy.

 

Uważam, że na Plejadach te różnice są znikome. ;)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam! Po co te wszystkie tuningi? Na imprezy inne niż Plejady, tzn. sprinty i superoesy. Uważam, że na Plejadach te różnice są znikome.

 

Nom.. i te próby po 200m, 500m prostej, nawrót i 500m prostej... zero różnicy 

 

10 beczek w koło do zrobienia, ciasne nawroty i szpery, hydrauliczne ręczne kontra otwarte dyfry i typowy Subarowy ręczny czyli "nie działa"...  bez różnicy

 

218 koni vs. 300, 350, 400, 500... bez różnicy... jadą generalnie auta tak samo, znikoma przewaga

 

Wstająca od 3,5kRPM seria i zmapowane ruszające do boju od 2,5-2,6kRPM outlowy... kierowcy bez różnicy zupełnie 

 

Seryjna "precyzyjna" przekładnia kierownicza vs. krótkie magle z chłodnicami na pachołkolaniach... żadnej różnicy

 

Pewnie też z powodu braku tych różnic coroczne kolejki w serwisach i gorączkowe zbrojenie oraz upgready.  A Ty [you] co knujesz przed Plejadami przypomnij mi proszę, bo coś tam słyszałem ale nie jestem pewny czy dobrze   ;)

 

 

 

:biglol:

 

I żeby nie było, oby jak najwięcej wspaniałych, szalonych projektów na Plejadach, niech to jest i nadal będzie największe Subarowe święto w tej części Europy ale podział na turbo i outlow daje większą szansę na zabawę. Jest też więcej garnków do zdobycia ;)  

 

Są takie momenty że serce zaczyna szybciej bić... mój był jak zaparkowałem naprzeciwko tych bryczek. 

 

10479714_813066662046590_727498496883722

 

Jeżeli na taki widok Ci adrenalina nie rośnie to znaczy że pomyliłeś zloty, ewentualnie trasy  ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja forkiem w Gronowie też jechałem outlaw B)

(żeby nie było, miałem tylko nieseryjny wydech, kiera i zegary się nie liczą ;) )

 

 

Żeby nie było to w tym roku jadę outlaw wrx-em 02 z przelotem i podtlenkiem :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 A Ty [you] co knujesz przed Plejadami przypomnij mi proszę, bo coś tam słyszałem ale nie jestem pewny czy dobrze   ;)

 

 

:biglol:

 

Ja? Potwora B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NA :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 beczek w koło do zrobienia, ciasne nawroty i szpery, hydrauliczne ręczne kontra otwarte dyfry i typowy Subarowy ręczny czyli "nie działa"...  bez różnicy

 

 

Akurat ręczny w GTku jest żyleta! Oczywiście na normalnej oponie (przypominam, że na Plejadach są dopuszczone tylko homologowane). Z resztą gdyby regulamin dopuszczał slicki i tak wybrałbym cywilne właśnie z uwagi na łatwość zrywania przyczepności. W tym roku będę miał indyjskie opony Apollo, które dostałem wraz z auta. :)

Przy slicku seryjny ręczny przestaje działać, jak powinien. Hydrualika jest wtedy wymagana! :)

 

Szpery - pomagają, ale czasami....przeszkadzają, tzn.przy mocno zeszperowanym samochodzie auto ma tendencję do wyjeżdżania przodem i na ciasnych nawrotach będzie to problem. Na "kręciołki" to słaby upgrade. ;)

 

 

Wstająca od 3,5kRPM seria i zmapowane ruszające do boju od 2,5-2,6kRPM outlowy... kierowcy bez różnicy zupełnie 

Mój GTek zaczyna jechać od 3 500 rpm. Każdy seryjny Subarak 2.5 litra ma zdecydowanie lepszy dół :( Do mojemu GTkowi 300 KM też mu trochę brakuje! :)

 

 

 

Pewnie też z powodu braku tych różnic coroczne kolejki w serwisach i gorączkowe zbrojenie oraz upgready.  A Ty ALEX co knujesz przed Plejadami przypomnij mi proszę, bo coś tam słyszałem ale nie jestem pewny czy dobrze    

 

Zakładam szperę do przodu. Nie ze względu na Plejady (powód powyżej), a tylko dlatego, że akurat Edwin znalazł dla mnie miejsce na podnośniku. Z dodatkowego "tuningów" - uruchomienie klimatyzacji, bo ma być szybko i komfortowo!  :biglol:

 

Dalszych modyfikacji nie planuję! :)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ręczny w GTku jest żyleta!

 

Nom... jak długo?  :biglol:

 

 

Generalnie jak sam widzisz pozostaje kwestia ustawień i dostosowania samochodu do imprezy oraz kierowcy ale pisanie że auto po modach jest na równi konkurencyjne jak takie z salonu i próba wrzucenia do jednego worka potworków z seriami jest lekkim nadużyciem ;)

 

Inaczej, Dyrekcja zwrócił uwagę na nieustający wyścig zbrojeń i choć modyfikacje Subaraków nie leżą zbytnio w interesie SIPu stworzył dla miłośników modyfikowanych Subaraków klasę na zlocie. Dwa lata temu widząc jak ważna dla nas jest ta klasa podjął decyzję o uhonorowaniu naszych wysiłków od roku 2015 za 3 miejsca nie tylko pierwsze. Zmiany idą ku lepszemu i pewnie bardzo dobrze pamiętasz, że gdyby ta zmiana była rok wcześniej to byśmy mieli po dodatkowej statuetce na półce. Jest lepiej i tak długo jak Dyrekcja ma cierpliwość oraz wysupła talary na "puchary" niech będą dwie klasy   ;)

 

 

Ostatecznie gdyby seryjne auta nie "wymagały" wg. nas poprawek to byśmy ich nie modyfikowali, do tego jak nie pójdzie zawsze to wina pilota albo sprzętu :P  

 

 

 

Dalszych modyfikacji nie planuję!

 

Bo po Plejadach sprzedasz  i kupisz... hm... tfu... no... to... no nie dam rady  :P

 

 

Na imprezy inne niż Plejady, tzn. sprinty i superoesy.

 

Tak mi się przypomniało.

 

Czy poniższe Plejadowe próby to nie właśnie teren i trasa rozgrywanych "innych" imprez tzn. sprintów i superoesów?  ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...